Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A valóságban is azt gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóságban is azt gondolja a legtöbb férfi, hogy egy 25 év feletti nő az már öreg?

Figyelt kérdés

Meg hogy addig tart nekik a Kánaán, addig válogathatnak orrba szájba a sok pasi közül, de utána meg már "értéktelenek" lesznek és nem fognak kelleni senkinek (max szexre)?

Itt majdnem minden férfinek ez az egyöntetű véleménye, élőben nem hallok ilyen megnyilvánulásokat, nyilván nem, mert félnek attól, hogy ellenszenves lenne ez az embereknek, ezért érthető, hogy ezt a véleményüket magukban tartják. De attól még ez a véleményük?


2018. szept. 29. 21:39
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
27%
Nem te döntöd el hogy mikor éled a fénykorodat, hanem az ellenkező nem. Ez nemtől függetlenük mindenkire igaz
2018. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
69%

ez baromsag. szerintem amugy akiket ezek 25-30nak gondolnak, azok igazabol 40evesek.

en 23 vagyok es smink nelkul 16-18nak neznek, de mindig azt hiszik, hogy gimis vagyok... tehat valoszinuleg csak nem tudjak az igazi korat a nonek es mondjak, hogy a 25 mar oreg, de engem meg 18nak gondolnak es konyvelnek el.

2018. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
75%

21-es, a fénykorom csak rajtam múlik, mennyit teszek érte.

A férfiak akkor érdeklődnek egy nő iránt, ha csinos, ápolt és folyamatosan törődik magával.

2018. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
96%
Néhányan biztos ezt gondolják. De a felnőtt férfiak jó részét nem a nők kora érdekli elsősorban, hanem a teste. Ha az rendben van, akkor már garantált a férfiak érdeklődése.
2018. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
47%

Az anyagcsere folyamatok miatt lehet ennek valóság alapja,mivel a nők többségének 25 körül kezd el lassulni.

És ha addig evett napi 2500-3000 kalóriát minden gond nélkül,akkor az anyagcsere belassulása miatt ez havi 1 kiló pluszban fog megnyilvánulni.

Ezért nem ritka hogy látsz egy szép lányt 23 körül,aztán látod 2 évvel később és 15-20 kilóval több.

Szóval edzés és némi táplálkozásra odafigyelés nélkül kb 25 év a szavatossága az átlagosan szép női testnek.

Edzéssel és tudatosabb táplálkozással,vagy szerencsésebb genetikával-fenékre hízik nem derékra-ez kitolható akár 20 évvel is.

2018. szept. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, 34 éves férfiként mondhatom én, hogy a 25-32 éves lányok/nők a célcsoportam, ha egy nagyon szép, vonzó 38 éves csavarja el a fejem, akkor nagyívben nem érdekel, hogy hány éves.

Ugyanígy mondhatom, hogy a szőkéket szeretem, ha egyszer egy dögös barnába szeretek bele, megintcsak nem érdekel, hogy AMÚGY mit hiszek a számomra ideálsinak.


Magára a kérdésre válaszolva nem, a férfiak nem hiszik azt. Maximum a fiatal 19-22 éves srácok.

Mondjuk egy 24 éves kolléganőm szájából is hallottam már olyat, hogy "tök öreg, talán már 50 is megvan".

Summa summarum: nem, egyáltalán nem öreg egy nő 25 felett.

2018. szept. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
39%

25-ös, akkor áruld már el nekem, hogy edzés és egészséges táplálkozás hiányában, miért nem vagyok elhízva közel 30 évesen?


50 kg alatt vagyok, nem mutat többet a mérleg, pedig már rákészültem, hogy kövér leszek.

Na most akkor hogy is van ez doktorúr?

2018. szept. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
45%

a forma változás a kevésbé hízékonyakon is megmutatkozik.

marad ugyanaz a súly mint írod,de megplöttyed a fenék és lejjebb kerül 10-20 centivel,a formás láb még vékonyabb így formátlanabb lesz,rosszabb lesz a tartás.

de a súly igazából másodlagos,a test összetétel meg a centik határozzák meg,hogy ki mennyire van közel egy ideális szép testhez.

mert van sok ilyen kép mint ez-

[link]

ugyanaz a súlyuk mégis ég és föld a különbség a testösszetétel miatt.

így a plötyi vékony szinte ugyanolyan rossz mint az elhízott.

2018. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

#27

Ugy, hogy szerencses vagy. Nekem mar 20 evesen is oda kellett figyelnem, mit eszek. 😅 Genetika kerdese az egesz.

2018. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
De most várjatok, akik itt hozzászólnak, azok a rendes, csúnya srácok vagy a jóképű bunkók?
2018. szept. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!