Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megközelíthetetlen ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megközelíthetetlen ma minden nő?

Figyelt kérdés

Régen is ez volt? A 20-30 korosztályról beszélek.

Baráti, ismeretségi körből hallom, kb. ugyanazokat:


"hát, ha te azt a lányt megdugod, akkor engem is (mármint pasi mondta)"

"jah, 33 éves de 10 éve nincs pasija"

"35 éves vagyok, igen a legutóbbi szakításom óta 2 évig rá nem bírtam pasira nézni"


rengeteg feldolgozatlan sérelem, ex, vagy magas elvárások. Miért van minden lányban ilyen? Mindenkit sérelem ért kamaszkorában és mai napig kihat?


2018. okt. 7. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Ez a fő probléma manapság.


Ha minden ember megtalálná a társát, mondjuk úgy szerelmét, és mindenki boldog lenne, túl egyszerű lenne a világ, sok sok oldal tönkremenne, pár szórakozóhely is bezárna, kevesebb alkohol is fogyna, kevesebb cigaretta, kevesebb drog.... (oké persze ezeknek nem csak ehhez van közük de ehhez is)


kész káosz lenne a világban.....gondolj csak bele

2018. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Sztem inkább foglalkozz a saját magánéleteddel, kérdező, őket meg hagyd szépen békén.
2018. okt. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem kötelező férjhez menni, így pedig megtehetjük, hogy nem jövünk össze az első jöttmenttel, hanem például hagyunk időt magunknak regenerálódni, mielőtt újból ismerkedni kezdünk, és kereshetünk olyat, aki passzol hozzánk. Van, akinek ez gyorsabban összejön, másnak meg hosszabb ideig tart.
2018. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

"Mindenkit sérelem ért kamaszkorában és mai napig kihat?"


Szerintem nem kamasz, inkább fiatal-felnőtt korban. És az idő előrehaladtával egyre több. Olyan ez, mint egy társasjáték. Amúgy a pofont mindig a következő kapja (aki nem érdemelné meg.) Utána továbblép ő is, de ő is sebeket fog már ejteni, akaratán kívül.

Aztán ebből van az, hogy az ember, a kor előre haladtával egyre több lelki nyomoroncba botlik.

2018. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van aki óvatosabb egy rosszul működő kapcsolat/plane házasság után vagy lassabban dolgozza fel a sérelmeket.

Emellett ma már szerencsére kisebb a társadalmi nyomás és nincsenek rászorulva, lehetőség van tudatosabban a leginkább passzoló társat megtalálni.

2018. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerű: sokkal több a férfi, mint a nő, simán megtehetik, hogy válogassanak, és valahogy sose a középszerből válogatnak. Aki olyan, azt levegőnek nézik, átlépnek rajta.

Aztán 50 évesen rájönnek, hogy igényeik azok lehetnek, csak sajna nem tuti, hogy teljesülni is fognak...

2018. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!