Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és miért alakult az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és miért alakult az ki, hogy manapság a tök átlagos hétköznapi nők is ugyanolyan elérhetetlenek egy átlag srác számára, mint a topmodell/sztár stb. nők?

Figyelt kérdés
Miért hordják fent ennyire az orrukat a magyar nők? Ma is volt egy "kellemes" élményben részem: Előreengedtem udvariasságból egy nőt, erre köszönöm helyett képeket vágott, kb kikérte magának, az jött le az arckifejezéséből... Hogy jutottunk el ideáig? Miért lettek ilyenek a magyar nők?

2018. okt. 15. 19:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Egy idoben alakult ki azzal, hogy a ferfiak meg elvesztettek a tokeiket.
2018. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Jó,hogy mindenki figyelmesen olvas! A kérdésre senki nem válaszol de a példát mindenki megtalálta!
2018. okt. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
#13 válaszoltam a kérdésre, le is pontoztak. Nagyon fáj egyeseknek az igazság...
2018. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 he84 ***** válasza:
96%
Nem minden átlagos nő ilyen, nem kéne általánosítani! Például én se vagyok ilyen.
2018. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%

Az a baj hogy ha előre engedsz egy átlagos nőt aki ezért rád mosolyog,mivel átlagos (esetleg átlag alatti) ez az élmény nem hagy nyomot benned. Ha meg csak jó nőkkel udvariaskodsz, és a mosolyáért teszed, rosszul tud esni ha nem kapod meg. Pedig ha igazán udvarias lennél, ez belőled fakadna és nem ezért tennéd.


Én egy átlagos, kedves nő vagyok, mindig rámosolygok arra aki udvarias velem, megköszönöm ha olyan olyan a helyzet. És én magam is udvarias vagyok az idősekkel, a kisgyerekesekkel stb. Ennek ellenére ha valaki nem vonzó,mint férfi, nem fogok vele összejönni, de nem azért mert elérhetetlen vagyok, hanem mert nem tetszik/nem illünk össze. Ennyi az egész.

2018. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
27%

Ez a média hatása ! A tv-ben újságba szereplő nők 80-90%a full átlagos , néhány meg az alatti . Mégis úgy vannak beállítva mintha tökéletesek lennének .

Illetve a feminizmus ami most már ott tart hogy nem egyenlőek vagyunk, hanem hogy a nő több és nyugodtan alazhatjak a férfiakat mert nem tehetünk ellene semmit.

Átestünk a ló másik oldalára. Vagy csak visszakapjuk a többszáz év elnyomást

2018. dec. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
26%

az az oka, kérdező, hogy egy nőre manapság 10 pasas jut, és naná hogy elszalad majd vele a nyihaha

nem fogja beérni a saját szintjéhez tartozó pasasokkal, hanem magánál jóval feljebb válogat majd, mint úri tyúk a kendermagban

a "suba subához, gazdag gazdaggal, szegény szegénnyel" álszent, sunyi szöveget csak mi, férfiak kapjuk

ez ma Magyarország...


"Ha kérdezőnek lennének barátai, akkor most nekik mesélné el a napját (nevezetesen hogy egy ördögi nőnemű élőlény bunkó volt vele) de így jobb híján a neten fáraszt vele mindenki mást."


ha nem tetszenek az ilyen kérdések, kisapám, minek olvasod őket? mazochista vagy?

eredj át más kategóriába, és hagyj békén minket

kaptad helyből a mínuszt


"Mi koze a tarskeresesnek egy apro udvariassagi gesztushoz? Es miert kell altalanositani?"


mert ez egy általános jelenség...azért

ha azt hallod hogy "cigány", neked Mága Zoltán jut elsőnek eszedbe?

őszinte választ pls.


"Szóval kinyitottad az ajtót a nőnek, és ezért a karjaidba kellett volna omolnia?"


manapság tehát már egy "köszönöm"-höz is emberfeletti erőfeszítés kell?

amikor meg bunkók az emberek, akkor persze megy a cirmogás...


lehet engem is lepontozni a nyomorékoknak, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogják még saját maguknak se, mert az ugye derogál...

2021. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!