Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 32 évesen van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen van még esélyem normális kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, véget ért egy hosszú kapcsolatom 1 éve, elég reménytelennek tűnik a dolog ennyi idősen.

2018. okt. 16. 19:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Hehehe mese habbal haver...jöhetnek itt h mennyire kelendő vagy a 20éves csajoknál...de valahogy a kérdésedből az jön le nekem h nem egy numerát akarsz csak...Sajnos rossz korban vagy pajti mert az embereket kb csak azt érdekli...Én már bele untam az igazi keresésébe...szintén 32f.
2018. okt. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy reménytelen,40 éves koromig házasság utána 9 éves kapcsolat.Most 3 hónap alatt találtam egy 44 éves gyöngyszemet.50 F
2018. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha van eszed elkezded dugni a 20 körüli kiscsajokat.
2018. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek a #13. válaszadóval. Őket még könnyű beetetni és hülyíteni, ráadásul ha a külsőd is jó, nyerő leszel náluk, könnyen megreszelhetsz közülük sokat.
2018. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 he84 ***** válasza:
Na szép,... Mi nők nem gyűjthető tárgyak vagyunk, akiket meg kell nyerni, elég szomorú és szánalmas, ha valaki így áll hozzá, hogy hülyíteni akar minket! Viszont akkor ne csodálkozzatok, hogyha némelyik nő megszól titeket, vagy bármi miatt elhagy, ti akik hülyíteni akartok minket, meg is érdemlitek!
2018. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
#15 én nem is keresek párkapcsolatot, tehát semmiféle hátrányt nem jelent, ha nem tart szimpatikusnak egy nő. Nekem tesz szívességet :)
2018. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 he84 ***** válasza:
Akkor is nem helyes minket hülyíteni és lekezelni,...! Nem kapcsokattól függ ez, hanem attól független alapból! Amelyik férfi így áll hozzá, az nem rendes, hanem egy felszínes, lealacsonyító, kihasználó. Remélem megkapjátok, amit megérdemeltek, hogy majd veletek is legalább így bánjanak bizonyos nők!
2018. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha nem keresek kapcsolatot, akkor ezt is megúszom :) ne aggódj, a lehetőségét se adom meg annak, hogy bármelyik nő rajtam torolja meg a vélt sérelmeit. Nem tudod eltörni a karját valakinek, akinek nincs karja.
2018. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!