Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehéz olyan fiút találni, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz olyan fiút találni, aki egy lány lelkére és érzéseire is kíváncsi, nem csak a külsőségekre?

Figyelt kérdés

2018. okt. 27. 13:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
Régen én is ilyen voltam. Tudtunk egymásról mindent, minden apró titkot, ismertük egymás rezdüléseit stb. De csak barátok lehettünk, mivel külsőre nem jöttem be a lánynak. Néhány év barátság után eltávolodott, nem mondta el mi baja, egyszerűen a napi kapcsolatból csak eltűnt. Én meg szerteszét törtem lelkileg, mai napig nem bírtam feldolgozni, ennek már több éve. Azóta nem ismerkedem, nem tudok bízni, egy világ omlott össze bennem. Valószínűleg előbb a külsőségeknek kell passzolni, aztán jöhet talán a lelkizés mikor már jártok. Máskülönben az egyik fél hatalmasat fog sérülni, és úgy érzi majd, hogy egy olyan ember hagyta cserben akire az életét is rábízta volna. Ne csinálj ilyet!
2018. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hát én ilyen vagyok,csak sajnos ilyen lányt is nehéz találni 22f
2018. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hány privit kaptál, kérdező?
2018. okt. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!