Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a lány a külsőségekre...

Ez a lány a külsőségekre megy, jól gondolom?

Figyelt kérdés

Meg akartam kb. féléve ismerni egy lányt közelebbről, de ismerősök óva intettek tőle, mert ez egy naiv kislány (25 évesek vagyunk mind a ketten). Próbálkoztam pár hónapig, nem adtam fel, végül letisztáztunk mindent: nagyon rendes vagyok, jó, hogy végigcsináltam, ilyet még senki nem csinált vele (általában csak megdugni akarták, komoly kapcsolatot nem), de nem tud többet érezni. Elismerte, hogy nála ez valami betegség: aki nem akart tőle komolyat, azután futott, illetve aki őtőle akarta komolyan, azzal meg ő nem tudja elképzelni...


nemrég megismert valakit pénteken, és szombaton már csók volt. Nekem is rosszul esik, hogy valaki ennyi idő alatt elért sokkal többet, mint én hónapok alatt... de várjunk csak.


Most nem tudom, én gondolkozok e jól, de ez igy nem a külsőségekre való rámenés? Már nemegyszer csinált ilyet (egyik nap találkoztak, másnap már csók, aztán 4 nap múlva meg azt mondta, hogy nem kell több, mert kiismerte, és rájött, hogy nem gondolja komolyan).


Én azt hittem, a lányok először belsőleg akarják kiismerni a pasit, legalábbis az a része jobban érdekli őket, mint a külső. Ez a lány meg mintha forditva csinálta volna: jól néz ki az a pasi, akkor jöjjön, majd kialakul a többi...


vagy én vagyok konzervativ?


2014. máj. 25. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Te nem tetszettél neki ennyi.
2014. máj. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nőként mondom:


felszínes világot élünk.


De van is erre egy mondás: Külső megfog, belső megtart.


A te verziód általában két egymásra nyitott barátok között működik


Az esetek döntő többségében az van, hogy meglát a lány tetszel neki, kialakul a vonzalom. Ilyenkor az emberek képesek beleszeretni egy álomképbe aztán ez útközben vagy igazolódik vagy cáfolódik.


Ha valaki az ember belsejébe szeret bele, akkor az nem direkt, hanem alattomosan történik. Éltek egymás mellett és szép fokozatosan észreveszed, hogy ez a pasas vagy lány milyen humoros, milyen eszes, milyen érzelmes...stb.


És ahogy találkoztok, egyre több élményetek van, már egyre több dologról ő jut az eszedbe... és aztán nagy nehezen rájössz, hogy beleszerettél.


Tudom mert már éltem meg mindkét verziót.


Szóval ezekkel a dolgokkal jó tisztába lenni.

2014. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én is igy gondoltam. De sajnos az esetek 99%-ban nem adnak a nők esélyt az egymás megismerésére, hanem bármilyen sz*r miatt lelépnek. Énis igy gondoltam, de ha azt mondom, hogy felületesek vagyok, akkor húúú, haraptok :)


én csak úgy gondoltam, hogy a lányoknak azért több idő, hogy valakit el is fogadjanak pasinak a megismeréstől kezdve. De mondom, én vagyok a konzervativ...

2014. máj. 25. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!