Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol rontottam el? Elrontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol rontottam el? Elrontottam egyáltalán? Csak a türelem hiányzik?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy elrontottam-e az életem, de inkább megoldásokat szeretnék találni, mintsem siránkozni. :)


Most 34 éves férfi vagyok, korábban vidéken éltem, tele olyan célokkal, amelyek átlagosnak voltak tekinthetőek, de nekem fontosak voltak. Egy időben nagyon szerettem volna autókkal foglalkozni, autókereskedést működtetni. A fősuli elvégzése után ez picit megváltozott(koromhoz képest későn mentem fősulira), utána már inkább felsőoktatásban tanító tanár szerettem volna lenni. Mindig is vonzott a felsőoktatás világa. :)


Majd megismertem egy lányt Budapesten, így érte, illetve a karrierlehetőségekért felköltöztem a fővárosba.

A lánnyal több évet együtt töltöttünk, két évet együtt is éltünk, de rengeteg egyező célunk ellenére az utunk már nem volt közös.


Az együtt töltött évek alatt a céljaim átalakultak, szerettem volna közös otthont alapítani, családot, gyermekeket.

Most már nem érzem azt, hogy egy budapesti lakás vásárlása egyedül örömmel töltene el.

Ami örömet tud okozni, az a sport, a barátokkal való kapcsolattartás, az utazás, ezeket mindig is nagyon szerettem :)

Ezen kívül szórakoztat a munkám, szuper kollégáim vannak, és a fizetésemre sem lehet panaszom. A további karrierlehetőségek pedig adottak számomra.


Ellenben nincsenek olyan céljaim, amelyekről büszkén beszámolhatnék bárkinek, miszerint "márpedig én ezt meg fogom valósítani".


Továbbra is azt érzem, hogy a legfontosabb célom, hogy még időben megtaláljam azt az embert, akivel az igazi közös útra léphetünk.


Ez így eléggé elcseszettnek hangzik, vagy van még remény? :)


2018. okt. 29. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem egy kicsit hanyagold ezt a párkapcsolati vágyat. Próbálj valami olyan munkát végezni, amit igazán szeretsz csinálni és büszke is vagy rá! Hidd el, hogy a nő is meg fog érkezni melléd, aki segít benne.
2018. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontottál el semmit, csak éppen most belekerültél egy másik életszakaszba, annak sajátos " feladataival". Ez is meg fog oldódni valahogy, nem kell előre "görcsölni"...
2018. okt. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szetintem sem rontottál el semmit, szimplán az élet mindig meghozza a maga kis nehézségeit és nem mindig minden úgy jön ahogy az ember eltervezi. És az is helytálló, hogy egy másik szakaszba lépett az életed és a korral nyilván az ember személyisége és céljai is változnak. Szerintem nem kell megváltanod a világot azért hogy érdekes ember lehess és egetrengető célok sem kellenek. Én sem szeretnék például cégvezető lenni, vagy az első kolóniában élni a marson, nekem bőven elég az, ha olyan munkám van amiből jól megélünk a családdal. Az szerintem szép dolog, hogy családot szeretnél és semmi baj nincs ezzel.
2018. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd. :)
2018. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, és a tanácsokat! :)
2018. nov. 3. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!