Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek van esélyem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem, hogy megtaláljam a párom?

Figyelt kérdés
Én egy kis faluban lakok 200 fős de 1 lány sincsen ebben a faluban aki korombeli 1 lány van de ő foglalt. Ezt a falut 3 falu veszi körül a 3 faluból 2 teljesen kihalt 20 fős "falu" nő nuku a 3. is 200 fős kb. és szintén 1 lány sincs. Ezek 2 kmre vannak mind 3. Utána már csak 10 kmre van 1 falu ami szintén üres vagy rézbőrük lakják. A többi 2 azok már 25 kmre vannak. Az egyiket lakják lányok de nem ismerek senkit onnan nehéz tudni mikor van ott valami esemény amikor lehetne ismerkedni. Időm energiám a béka sege alatt. Ezek után van 1 város ami 45 kmre van ez már messzinek számítt én szerintem mert napiszinten láthassuk egymást már havi 40 be benne van lazán és problémás is. Azért nehéz elkötöznöm innen mert van egy komoly vállalkozásom itt és van lehetőségem sokat keresni itt sokra vihetem de kemény munkával jár. Ha itthagyom teljesen előröl kell kezdenem mindent. Gyárban nem akarok dolgozni. Az a ronda belvárosi élet nem igazán tetszik jobb ez a szép udvar ,szép ,ház van hely. Csak egy lányt szeretnék találni akivel boldogok is lehetnénk akkor nem kellene nekem semmilyen jo nő se csak ő.

2018. nov. 1. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, 45 km szerintem egyáltalán nem sok, járj be többet a városba programozni! Meg nem kell a kapcsolat elején a napi szint sem, elégedj meg a hétvégékkel.

Vagy marad az online társkeresés, de közelebb így úgysem nagyon lesz.

2018. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha a hét minden napján legjobb esetben 4 ig dolgozol rosszabban 6 8,9ig akkor már bajosan:/.
2018. nov. 1. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez mind csak kifogás! Ha tényleg akarsz valakit oda melléd adj,fel egy hirdetést.
2018. nov. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Városba bejárhatsz ismerkedni!
2018. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha van kocsid akkor ez nem távolság ! Járj be a legközelebbi városba.
2018. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt irod jol menő vállalkozásod van, jol keresel, de bejarkalni a varosba megterhelő lenne...? Ami “ csak” 45kmre van ? Kocsival fel ora.. Ha 6-kor vegzel fel

7-re benn vagy.. ha kesobb, az akkor sem az a brutal keso..

2018. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!