Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kezdeményezem a lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kezdeményezem a lányoknál akkor szűzen és egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok maradva a lányok és a párkapcsolat terén. Egy csókot, egy ölelést sem tudok felmutatni pedig már a húszas éveimben járok. Félénk, gátlásos, szorongó fiú vagyok amit a környezetem nem tud megérteni. Szerintük nem nézek ki rosszul az Ő elmondásuk szerint. Régen sem voltam a lányok kedvence és sokszor nevetség tárgya is voltam ha éppen nem néztek levegőnek. De ahogyan észrevettem a mai napig sem változott semmi sem. Sokszor kaptam olyan megjegyzéseket, hogy bu,zi vagyok mert engem sohasem láttak egyetlen egy lánnyal sem beszélgetni. Akik nekem szimpatikusak voltak ők emberszámba sem vettek (nem a plázacicákra vágytam sohasem hanem egy rendes, normális lányra). Azzal nyugtatom magamat, hogy ha valakit úgyis érdeklek akkor majd kezdeményezni fog. Bár egy huszonéves tapasztalatlan szerintem senkinek sem kell majd így ez is esélytelen.


Nagyon rossz a felfogásom és a mentalitásom?



2018. nov. 11. 16:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Rövid válasz: Igen.
2018. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Szomorú de így lesz.
2018. nov. 11. 17:55
 13/29 anonim ***** válasza:
88%
Na jól van, ha te ezt így eldöntötted, hogy azért sem vagy hajlandó semmit sem tenni, akkor maradj csak szépen egyedül, és várj a nem létező csodára! De azért hozzáteszem, hogy az is lehet, hogy valaki már éppen várja, hogy végre kezdeményezz valamit nála!
2018. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Tarskeresőn is írtam a lányoknak nem válaszoltak. Akik nekem írtak és visszaírtam nem válaszoltak.
2018. nov. 11. 18:24
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem változol: Igen.
2018. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Próbálok változni de nem megy.
2018. nov. 11. 19:43
 17/29 anonim ***** válasza:
83%
Ha megpróbálsz közeledni egy lányhoz, akkor veszthetsz, vagy nyerhetsz! Ha meg sem próbálod, eleve vesztes vagy!
2018. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Próbáltam el lettem zavarva.
2018. nov. 11. 20:07
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Merjél már kezdeményezni? Rosszabb már nem lehet, mert pl most magányos vagy. Tehát ha próbálkozol, akkor egyre csak jobb lehet; ne aggódjál , szeresd magadat; bízzál magadban.
2018. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Ott kezdődik a legnagyobb baj,hogy minden lányt túl jónak tartok magamhoz. Mindig úgy érzem,hogy nem vagyunk egy világ.
2018. nov. 11. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!