Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kezdeményezem a lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kezdeményezem a lányoknál akkor szűzen és egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok maradva a lányok és a párkapcsolat terén. Egy csókot, egy ölelést sem tudok felmutatni pedig már a húszas éveimben járok. Félénk, gátlásos, szorongó fiú vagyok amit a környezetem nem tud megérteni. Szerintük nem nézek ki rosszul az Ő elmondásuk szerint. Régen sem voltam a lányok kedvence és sokszor nevetség tárgya is voltam ha éppen nem néztek levegőnek. De ahogyan észrevettem a mai napig sem változott semmi sem. Sokszor kaptam olyan megjegyzéseket, hogy bu,zi vagyok mert engem sohasem láttak egyetlen egy lánnyal sem beszélgetni. Akik nekem szimpatikusak voltak ők emberszámba sem vettek (nem a plázacicákra vágytam sohasem hanem egy rendes, normális lányra). Azzal nyugtatom magamat, hogy ha valakit úgyis érdeklek akkor majd kezdeményezni fog. Bár egy huszonéves tapasztalatlan szerintem senkinek sem kell majd így ez is esélytelen.


Nagyon rossz a felfogásom és a mentalitásom?



2018. nov. 11. 16:16
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
83%
Ne így indulj neki! Ha más is megérdemli, hogy olyan barátnője van, akivel teljesen vonzódik,meg teljesen kijönnek , akkor te is ! :) Szóval valszeg egyébként majd lesz, aki vonzódik hozzád; meg te is őhozzá; ne feszülj rá!!:)
2018. nov. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Egyre gyakrabban eljutok odáig,hogy lesz,arom ha nem lesz soha senkim sem. A szobámban úgysem talál rám senki sem.
2018. nov. 11. 20:19
 23/29 anonim ***** válasza:
39%
Menj el valami tanfolyamra; hátha összefutsz valakivel; egyébként ez így jó, tehát, hogyha nem görcsölsz rá, hanem pl van olyan , hogy elengeded; és akkor érkezik meg az életedbe; amikor már nem görcsösen ragaszkodsz hozzá; pl valaki mondta, hogy ez is valami kozmikus ilyen princípium, ilyen alapelv; hogy amit akarunk, azt nem kaphatjuk meg; meg a másik; másvalaki mondta; hogy pl ezeket a hiszem, remélem ----felejtsük el; talán lehet, hogy a szeretném -re is ezt mondta; talán igen; és akkor ne azt mondd, hogy szeretném, hanme kétségem sincs afelől, hogy méltó vagyok rá, hogy legyen barátnőm, egy társam , egy párom. Meg amúgy van amikor bevonzod,mert sokat gondolsz rá, és pozitívak a gondolataid, nem lemondóak vele kapcsolatosan; és van amikor kéred és megadatik, tehát pl imádkozol Istenhez v az Univerzumhoz; és van, amikor úgy kapod meg, hogy lemondasz róla. PL valakinek elment otthonról az egyik fia; és akkor az apuka sokat búslakodott érte, hogy szívesen látná már, dumálna vele; és akkor amikor beletörődött, hogy na jó, nem x, csak x-1 fiam van (nemtom a számot, de az most jelenleg mindegy is) ; akkor másnap már otthon volt. Mármint az a fia, akit már hiányolt. Tehát úgy elengedte, és nem ragaszkodott már hozzá görcsösen; és akkor láss csodát, ő meg hazatért!!:):)
2018. nov. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
A szobám falai közül nehéz lesz.
2018. nov. 11. 20:37
 25/29 anonim ***** válasza:
Törd szét a képzeletbeli üvegkalitkád falait; hogy leessen a tetejéről is a fekete kendő; és újra süthessen rád a nap!!!:):):):) És mozdulj ki, menj szabadon!!!! Ne stresszelj rá semmire!!!!:) Az élet az van; te meg olyan módon vegyél részt benne; hogy csak kiveszed a részed; ami szép annak örülsz, ami meg nem, azt ott hagyod a múltban!!!:):):) Tehát nem szorongsz a múlton, a jövő miatt meg nem aggódsz!!!!:):):):)
2018. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
A nem nézel ki rosszul szöveg nekem is ismerős. Csak azért mondják, hogy ne sértsenek meg.
2018. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Akkor menjen mind a fa,szomba.
2018. nov. 13. 15:59
 28/29 anonim ***** válasza:
35%
Addig prostizz, amíg Aidses nem leszel, mert tapasztalatlanul és félénken soha az életbe nem fogsz kelleni egyetlen nőnek sem!
2018. nov. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Balázska nem unod az ilyen kérdések kiírását?
2018. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!