Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az, hogy egy azsiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy egy azsiai gyereknek tobb eselye volt felszedni egy csajt, mint nekem magyarkent?

Figyelt kérdés

Egy hazibuliban tortent az egesz, amikor eppen beszelgettem egy nagyon vonzo csajjal, amikor rovid idore elkellett mennem, mire visszajottem mar azt vettem eszre hogy valamilyen koreai vagy kinai kolyokkel smarol?! En magamat stilusosan oltozo, helyes es izmos ferfinak tartom, es ne haragudjatok meg, annal a sracnal nemhogy csak egy fejjel magasabb voltam, de a szor alig latszott a testen... Es ez mar nem az elso hasonlo alkalom.. KOMOYLAN ERRE TART A VILAG?!


valahogy ilyennek tunhetet a gyerek: [link]



2018. nov. 14. 19:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
27%
#10 értem. Genetikus vagy?
2018. nov. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
80%
Nem, csak egy amatőr, aki érdeklődik az efféle dolgok iránt.
2018. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom az undorító stílusod miatt koptattak le,nem lehet túl jó kisugárzásod. A képen lévő srác meg helyes. Magyarországon is azok a helyes srácok akiknek szép arcuk van . Az meg egy plussz hogy Koreai hiszen egzotikus.

Irigylem a csajt 😍

2018. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
7%
Ez mindent elmond a lányról.
2018. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

És? Mert magasabb és szőrösebb vagy, akkor már téged kell választani?

A stílusod elég taszító.

2018. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%

Te egy undorító ember vagy. Miért kell valakit azért lenézni, mert nem európai?

Gondolom a viselkedése, kisugárzása százszorta jobb, mint a tied. Te nagyképű, gőgös, ki,ha nem én típusú srácnak tűnsz, aki elől inkább menekülőre fogja egy értelmes nő...

2018. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%
Remélem, hogy erre tart a világ.. :)
2018. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
92%
Túl értékeled magad ! Életképtelen szőrös majom ✌️😂
2018. nov. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem a származásoddal, hanem a viselkedéseddel vannak gondok, de ez qrva nagy.
2018. nov. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
26%
Na, a Férfihangos agresszív, antiszemita, önző, gusztustalan INCEL, a kedves #20-as... Szerintem szidd a nőket máshol.
2018. nov. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!