Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az, hogy egy azsiai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy egy azsiai gyereknek tobb eselye volt felszedni egy csajt, mint nekem magyarkent?

Figyelt kérdés

Egy hazibuliban tortent az egesz, amikor eppen beszelgettem egy nagyon vonzo csajjal, amikor rovid idore elkellett mennem, mire visszajottem mar azt vettem eszre hogy valamilyen koreai vagy kinai kolyokkel smarol?! En magamat stilusosan oltozo, helyes es izmos ferfinak tartom, es ne haragudjatok meg, annal a sracnal nemhogy csak egy fejjel magasabb voltam, de a szor alig latszott a testen... Es ez mar nem az elso hasonlo alkalom.. KOMOYLAN ERRE TART A VILAG?!


valahogy ilyennek tunhetet a gyerek: [link]



2018. nov. 14. 19:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
96%

Nekem nőként abszolút nem jönnek be az ázsiaiak, de a feketék sem. De nem vagyunk egyformák, ennek a lánynak meg bejött. Én is ismerek személyesen olyat, aki kifejezetten az ilyen férfiakra bukik.

Meg hidd el, férfiban is bőven van ilyen, aki az ázsiai lányokra bukik, mert cukik és picik, és én labdába sem rúgok nála a 173 centimmel és a normál formájú zöld szememmel. Ez van, nem egy tragédia.

2018. nov. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Hát ezek a hangos férfiak. :D
2018. nov. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
#21: a konstruktív véleményformálásod alapján Te valószínűleg biztosan nem olvasod azt az oldalt. :D Nem kell a képmutatás.
2018. nov. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
24%
Az exogámia miatt. Ne bánkódj egy fajgyalázó r1bancért, örülj neki hogy idejében kiderült. Képzeld el ha házasság vagy gyerekvállalás után derült volna ki. Még belegondolni is szörnyű.
2018. nov. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Jó magam mindig csak azt látom , hogy az ázsiai férfiak/nők mindig saját rasszukkal mászkálnak egy csoportban , tehát nem igazán csipázzák a magyarokat sem más fajokat szerintem . Kár a szép ritka ázsiai macákért...
2018. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
53%
#25:Te ezt most komolyan gondoltad? Tipikus turbomagyar. Magyar no csak magyar ferfivel lehet vagy mi?
2018. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten bejönnek az ilyen cuki, kisfiús arcú ázsiai srácok. :D


Ne haragudj, de nem értem, mi a baj ezzel. Talán ha kicsit kevésbé lennél egoista, több esélyed lenne a lányoknál. :)

2018. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Jééé, a képen Jimin van! Meglepődtem :D na vele én is összejönnék :D
2019. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!