Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ismerkedésnél mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ismerkedésnél mi a véleményetek, ha a nő, akivel ismerkedtek, magassarkút vesz fel (mondjuk min.7cm-es sarokkal), tetszik, nem tetszik, zavar, semleges? Ti milyen magasak vagytok?

Figyelt kérdés
Nekem kevés magassarkúm van, mert kevés a számomra kényelmes fazon a méretemben, és legtöbbször (munka, vásárlás, sport) nem is ilyet hordok, de azért van, és ami van, azt szeretem alkalmanként felvenni is. Nyilván nem befolyásol, ki mit gondol, mert én hordom, de kíváncsi vagyok.
2018. nov. 20. 10:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, engem ki minek tart, ha felveszem, mert csak alkalmanként hordok ilyen cipőt, de nem más kedvéért, hanem csak mert épp nekem úgy esik jól. :-)
2018. nov. 20. 14:26
 12/18 anonim ***** válasza:
61%

Én nőiesnek tartom nagyon a szép magassarkúakat. 2 észrevétel nem neked kérdező de! Volt egy lány első randira abban jött,járni nem tudott benne.De ami kellemetlenebb volt,úgy tett mintha kényszerítettem volna hogy azt vegyen fel:)

Másik divat lett a nyitott elejű(lábújkidobós),nos azokba olyan körmöket is kell beletenni,vagy olyan harisnyát. Elég vágyrombolo egy csúnya köröm vagy csúnya szakadt harisnya

2018. nov. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ezekkel egyet is tudok érteni. Nekem zárt orrúak a magassarkúim, és mint írtam, alaposan vásárolok, tehát csak olyanom van, amiben tudok is járni. Van pl. egy remek bokacsizmám, ami magassarkú, nem tűsarkú, de azért mégiscsak 7cm, most ilyet akartam venni, sokat néztem, nem sokat próbáltam, mert volt, ami már eleve kiesett a szűrőn (anyag, cipőtalp csúszóssága), volt, ami próbán esett ki, mert nem volt jó belül a kialakítása.

Ha jeges vagy havas az út, azért nem ilyet hordok, de egy átmeneti időjárásra például nem probléma számomra a magas sarok.

Régi átmeneti cipőim mentek tönkre, több is, most úgy döntöttem, hogy akkor ha kapok magassarkút hasonlót, olyat veszek. Alacsony vagyok, és kifejezetten élvezem, hogy magasít egy kicsit.

2018. nov. 20. 19:29
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Számomra szimpatikus ha magassarkút visel, nőiesnek látom. Nem kimondottan ettől lesz nőies vagy sem, de pozitívan befolyásolja az összképet.
2018. nov. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én 1.84 cm. magas vagyok, és nagyon tetszene egy ilyen nő, mert akkor biztos, hogy szép lába van, tehát a magassarkú ezt mégjobban megmutatná:).
2018. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tetszuk, de nagy jelentőséget nem zulajdonitok neki
2018. nov. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%
Van egy friss nyugdíjas ismerősöm nő(nem néni) ő otthon is csak magasított sarku papucsban érzi jól magát mert laposban "esik hátra"érzése van. Egy magassarkú kiemeli a vádlit,a" lefeszìtett lábfej sze×"(egy call girl naplója)
2018. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nagymamám is mondta ezt az esik hátra érzést teljesen laposban. Nekem sem teljesen laposak a laposak többnyire, talán van 1-2 kivétel, de saroknál valamivel mind magasabb, mint orr résznél, azért ettől még nem nevezném magasnak, csak magasítottnak.
2018. nov. 21. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!