Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bunkóság részemről vagy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság részemről vagy jól teszem?

Figyelt kérdés
A pasit évek óta ismerem, ezalatt sokféle viselkedést tapasztaltam tőle.Volt olyan eset, hogy utólag tudtam meg, hogy közvetlenül helyettem választott egy másik lányt, de az is előfordult, hogy komolyan próbálkozott nálam, de az én bénázásom miatt nem lett belőle kapcsolat. Szóval pár találkozásnál tovább soha nem jutottunk, mert valami miatt mindig elakadt köztünk a dolog. Az utolsó alkalommal az volt, hogy írt Fb-on, pár levél után eltűnt és lett barátnője. Ennek jó pár éve, azóta nem hallottam felőle és nem is tudom, hogy hogyan alakult az élete. A napokban rámírt,én viszont mivel nem tudom, hogy most éppen miért írt, inkább nem válaszoltam neki, ő pedig nem ír újabb üzenetet, amiben megkérdezné például, hogy miért nem válaszolok vagy nem tudom, bármit írhatna újra. Szerintetek bunkó voltam, hogy nem írtam vissza vagy helyesen viselkedtem? 24/L.
2018. nov. 21. 15:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

1. igen

2. közömbösen, flörtölés nélkül, felszínes válaszok ha kérdez valamit


de meg is írhatod neki, hogy nem akarsz tőle semmit. de igazából válasz nélkül is vennie kell a lapot.

2018. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz játèk lenni a polcán,akkor igen,az a legjobb,ha cseszel rá,hogy a világon van...
2018. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, igyekszem ezt meg is valósítani a saját érdekemben. Most, hogy ezt olvastam, elgondolkodtam az ötleten, hogy megírom neki, hogy nem akarok semmit tőle, de már van egy pár napja annak, hogy írt, így talán fura lenne, ha ennyivel később válaszolnék. Remélem simán ért abból, hogy nem kap választ.


Valószínűleg már évek óta többnyire csak játék vagyok a polcán, az eddigieket már nem tudom visszacsinálni, rengeteg időt vesztegettem el rá,viszont abban bízom, hogy legalább innentől kezdve tudok egy kis tartást mutatni.

2018. nov. 21. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!