Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi papucs férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi papucs férfi?

Figyelt kérdés
Folyamatosan csakódok a férfiakban... a férfi ismerőseim nagyrésze papucs, ha kapcsolatban van: minden úgy van, ahogy a nő akarja, elég hozzánégány műkönny a nő részéről, a férfinek egyáltalan nincs tisztelete a kapcsolaton belül. Ez mivel magyarazható?

2018. nov. 29. 00:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
84%

Őszintén? Leszarom. Ő bajuk. Én az egyensúlyra törekszem általában, de azt nem tudom elviselni, ha egy nő folyamatosan irányítani akar. Néha engedek, de inkább a közös megegyezést keresem. Már akivel megy.

33/F

2018. nov. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
31%

A "papucs" férfinál is néha elkattan valami, ami valószínű veszélyesebb, mint egy erősebb jellemű férfinál.

Tapasztaltam ilyet munkahelyen, egy mosolygós, barátságos, nyugodt pali egyik pillanatról a másikra egy állat lett.

Aztán meg ez a papucs, meg erősebb jellem, meg irányító, stb, sosem genetikai adottság, hanem nevelés kérdése.

Általában a totál neveletlen, szabad pórázon hagyott gyerekekből lesznek az akaratos, erőszakos emberek, legyen az férfi, vagy nő.

Férfinél még elmegy, mivel a nők jórésze még így is a "férfit" keresi, de nőknél......vagy nagyon mazochistának kell lenni, vagy nagyon kanosnak.

2018. nov. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
46%
Mert ti nők, erősen elférfiasodtatok :)
2018. nov. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
62%

Érdekes: rengetegen meg arra panaszkodnak, hogy nem tudnak az emberükkel mit kezdeni, mert egy 10 danos tahó... ki érti ezt.

Ettől függetlenül tény, hogy nagyot változott a világ, a férfiak kezdenek gyengébbek lenni.

2018. nov. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
55%

#8 miért is kene hogy a Férfi legyen az úr a házban? Nekem biztos nem lesz “uram” aki parancsol nekem irányít ,vezet stb...

Nem tudok olyan férfit tisztelni aki uralkodni akar , felnezni meg végképp nem nezek fel senkire. Én sem irnayitom a férfit ô se tegye velem.

2018. nov. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
61%
Ez miért baj? Egy nőnek miért kene elviselni hogy a férfi az “úr” férfi irányít , férfi szab meg mindnet stb. Nők is vannak olyan erősek mint a ferfiak. Szerintem egyik fel se irányítsa a másikat. Nő nem alavett kiskutya akit a férfi vezethet
2018. nov. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
32%

A világ feminizmus felé irányultságának az egyik tünete ez, ami már az iskolában megkezdődik, az a celja a kormányoknak, hogy erősítsék az elveszettség érzését benned, dolgozz másoknak ne a saját fejed után menj


A nők pedig nem nők pedig nem egy olyan férfihoz vonzódnak aki alazkodik hanem aki ön magát akarja érvényesíteni

2018. nov. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
72%

Nem volt olyan, hogy a férfi felépítette az életét aztán vett egy feleséget, akit bárkikor kibaxhat. Maximum a nagyon tehetős férfiaknak adatott meg ilyesmi, de egyrészt régebben teljesen természetes volt több generációnak együtt élni, másrészt még annak idején a 60-as években nagyanyám is a férjével EGYÜTT, közösen építettek házat 18-20 évesen, mert erre futotta nekik, pedig a férje nem valami ritka feminista élharcos férfi volt, hanem egy átlagos erőszakos állat. Régebben egyébként is nagyobb értéknek tartották a házasságot, mint manapság, nem igazán váltak, nem úgy álltak hozzá a dologhoz, hogy nem baj, ha félredug vagy visszapofázik nekem, akkor mehet amerre akar, úgyis tetszik a melóhelyről a Gizike, majd dugom őt.


A kérdésre válaszolva szerintem az is szerepet játszhat a férfiak papucs viselkedésében, hogy manapság a médiából és mindenhonnan az ömlik, hogy a férfiak erőszakosak, csak a farkuk után mennek, metoo, munkahelyi zaklatás, asszonyverő állatok, stb stb. Sokszor már olyan messzire mennek ezzel az erőszakos feminácizmussal (hangsúlyozom, hogy nem magával a feminizmussal van a baj, hanem a feminizmus címszóval előadott férfigyűlölettel), hogy már azt is negatívumnak és a nők elnyomásának adják elő, ha valaki XY kromoszómákkal és férfi nemi szervekkel merészelt születni és élni a világban. Őszintén szólva én is óvatos és visszafogott lennék, ha bármerre mennék, potenciális erőszakolónak lennék tartva és a legkisebb felcsattanásomra, indulatomra is gondolkodás nélkül rá lehetne fogni, hogy erőszakos, nőgyűlölő tahó vagyok és bántalmazom a barátnőm/feleségem, az én véleményemre meg úgysem lesz kíváncsi senki, mert a kromoszómáimból és a nemi szervemből adódóan erőszakos vagyok.

2018. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
16%
Mert a nők egyenlőre a szexrobotok tömeges elterjedéséig még monopolhelyzetben vannak, amivel a legalantasabb módon vissza is élnek. Átmeneti Hatalmat kaptak, ennek ez a pöcegödör az eredménye ami körülvesz minket.
2018. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
Olyan kellene, aki a műkönnyes műsor után visszakézből szájba vágna? Akkor megnyugodnál, ha éreznéd a férfierőt?
2018. nov. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!