Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van, az, hogy a heti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, az, hogy a heti 1x-i tali tűnik a legésszerűbbnek az ismerkedés kezdeti fázisában?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy néha nagyon látnám többször a csajt, de mégis a másik felem azt mondja, hogy ne tedd


(Korábban voltak problémáim azzal, hogy túl könnyen beléjük estem, csak azért mert csajok voltak és valamennyire bejöttek külsőleg)


Most fogunk 4.-re találkozni



2018. nov. 29. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Kb 5 éve még emlékszem teljesen más volt és tök jól ment az az ismerkedésben, hogy olyan gyakran találkoztunk, ahogy csak tudtunk, simán 2-3-4 naponta. Emlékszem volt egy lány, akivel 4 randink volt így, hogy vasárnap-kedd-csütörtök-vasárnap és a negyediken feküdtünk le először egymással. De általában is tényleg jellemző volt, hogy heti 2-3 egész estés randi belefért, ha tetszettünk egymásnak.


Manapság ha túl gyakran akarnál találkozni, azt a nők needy-ségnek tekintik (nem tudom most hirtelen a jó magyar szót) és azt hiszik hogy nincs életed, állandóan ráérsz találkozni és valahogy még csökken is a vonzalmuk irántad, ha elmondod, hogy gyakrabban találkoznál.

2018. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen 2-es


Ez regen nem igy volt?


De ha jol ertem ez csak a kezdeti fazisban ilyen, utana mar, rajonnek, hogy lehet normalis ember vagy

2018. nov. 29. 23:47
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

A csajozás többet változik manapság 1-2 év alatt, mint előtte 10-20 év alatt. Most azt képzeld el, hogy 10 éve még nem voltak mindenkinél okostelefonok, messenger vagy 5 éve még nem volt tinder, stb. Ez most csak egy téma a sokból, ami azóta más lett és sok mindent megváltoztatott.


Nehezebb lett a csajozás és ezután is valószínűleg jó ideig (a mi életünkben) még nehezebbé válik majd folyamatosan. És ezt ne úgy értsétek, hogy én öregedek ki, vagy ilyesmi.

Hanem hogyha hipotetikusan ledobnánk az időben ugyanazt az embert 2000-be, 2010-be, 2020-ba, stb. akkor ahogy megyünk előre az időben, úgy nehezebb a csajozás, ismerkedés.

2018. nov. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek pont hogy konnyitenék a dolgot, de ehelyett meg nagyobb választási lehetőséget ad főként a csajoknak, persze, hogy nehezebb így
2018. nov. 30. 07:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi minden egyes nap találkoztunk ismerkedési fázisban. Nekem jó volt így, mert nem volt bennem semmi görcsösség, eleve zárkózottabb vagyok, előtte pedig majdnem két évig szingli voltam. Ráadásul kapcsolatot sem akartam. Aztán összejöttünk, kérdezte, hogy nem-e fura kapcsolatban lenni ennyi idő után, de nem volt az, mert sokat voltunk előtte is együtt, így kb annyi változott, hogy van intimitás is.:D
2018. nov. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha neked ez a tempó a legjobb akkor nincs ezzel baj, bár az se mindegy, hogy meddig és miért.

Mi a férjemmel anno 2,5 hétig neten ismerkedtünk, minden nap beszéltünk üzenetekben, utána volt 2 hét alatt 3 randi. Az utolsón volt szex először, onnantól pedig heti 4-5 napot folyamatosan együtt voltunk amíg össze nem költöztünk 1 év után. Igaz, a mi kapcsolatunk kezdete nem most volt, , annak 8,5 éve.


Ha úgy érzed ez a legjobb az rendben van, bár azért 1 hónap után nem ártana gyakoribbra venni a dolgot, ha tényleg akartok egymástól valamit, ritka randizgatással nem fogjátok igazán megismerni egymást. De ha játszmázásból nem akarsz találkozni gyakrabban (nehogy azt gondolja a lány, hogy érdeklődsz iránta, nehogy kimutasd az érzéseid ha érdekel) ,az elég gyerekes.

2018. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!