Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha olvassátok/meghall...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha olvassátok/meghalljátok ezt a szókapcsolatot, hogy "csinos nő", egyből egy jó alakú, dekoratív nőt vizionáltok?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy molett vagy duci nő sosem jellemezné így magát? Csak a jó alakú, vékony nők mondhatják ezt magukról?

2018. nov. 30. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Én olyan nőre is mondom aki mondjuk teltebb, de szépen ki van öltözve. Számomra ő is csinos, nem csak a modell alkattal rendelkező nők.
2018. nov. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Természetesen asszociálhat másra a molett nő, mint én az adott dologról. Én elnézem neki, remélem ő is nekem. :D

32/f

2018. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem jó alakú jut eszembe, bár rajtam is van 5-10 kiló. Igen, számomra furcsán hangzik ha egy molett nő mondja.
2018. nov. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Jellemzik így magukat, de alapjában nekem a csinos nő nem molettet jelent. Nem feltétlen kell vékonynak lennie, átlagos súlyú nők között is soknak jó az alakja, főleg a tipikus homokóra alakúak.


Megint más kinek mi a molett amúgy, itt már átlagos kinézetű és durván elhízott lányra is használták.

2018. nov. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2018. nov. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Aki úgy rendesen egyben van, megjelenésre, stílusra, küllemre.
2018. nov. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

#5. Az már a csinos felett van pár szinttel.

32/f

2018. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem kell vékony,legyen olyan,mint az előző:(
2018. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
11%

Ez egy elég hülye kérdés. Menj inkább nézd a Szulejmánt tovább jó?

Amúgy arra ami te vagy külön szavunk van, nevezetesen a dagadék. Nem kell összemosni a csinossal.

2018. dec. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elég sok olyan nőt láttam, akik nagyon vonzóak volt, csinosak, szépek. Aztán megláttam őket alakra...

De nem változott semmit a véleményem.

Nálam az arc az, ami számít.

Volt egy kolléganő, nagyon szép arca volt, de szegénynek hatalmas feneke, és combjai voltak. Sok férfi dolgozott még ott, és mindenki úgy kezelte, mint egy nagyon jó nőt.

2018. dec. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!