Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkednek azok az emberek, akinek nincs Facebookjuk és nem akarnak regisztrálni egyetlen társkeresőre sem?

Figyelt kérdés

A munkahely kilőve, ha olyan lenne, ahol lehetne, akkor nyilván nem itt írnám ki a kérdést és ezzel szerintem van még így más is rajtam kívül.


A többi ilyen általános dolgot szintén hagyjuk, hiszen ilyen helyekre nem azért megy az (egészséges, normális) ember, hogy hátsó szándékkal párt keressen. Az, hogy a nagy számok törvénye alapján ilyen helyeken is akadnak olyan egyedülálló emberek, akik éppen párt keresnek és éppen szóba elegyednek egy olyannal, akivel kölcsönösen szimpatikusak egymásnak, még nem lesz belőle általánosság.



#társkeresés #társkeresés élőben #offline társkeresés
2018. dec. 1. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

[link]


;)

2018. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A való világban ;)
2018. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pl. Társastánc tanfolyam.
2018. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Edes Istenem!
2018. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Kulonfele csoportok, tura klub, meetup csoportok,rendezvenyek, park, tanfolyamok, plaza, hosszabb utazas vonaton/buszon/repulon, boltok.

Ahogy evekig csinaltak ezt emberek.

tudom, hogy nehez elhinni, de volt olyan idoszak amikor meg nem volt internet es valahogy megis talaltak part maguknak az emberek.

2018. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem nincsen fb-m, de regisztráltam társkeresőre, és bejött, mert ott találkoztam a feleségemmel.


szerintem a társkereső azért könnyebb, mert ott a csajok nagy része ismerkedni akar, míg csak random leszólítasz valakit, akkor elég kicsi az esélye, hogy összejöttök...

2018. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Szerinted hol ismerkedtek anyádék /apádék, nagymamád, nagypapád? Nem Tinderen meg instagrammon azt megsúgom. Ez a szomorú a mai világban, hogy ha ezek a közösségi xarok megszűnnének az emberek nagy része nem is tudna magával mit kezdeni...
2018. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok fönt egyetlen "közösségi xaron" sem, mégsem tartom haszontalannak azok számára, akik szociábilisabbak nálam, vagy akiknek éppen a munkájukhoz vagy a tanulmányaikhoz ELENGEDHETETLEN, kedves #7-es, mert ilyen is van ám (nem irigylem utóbbiakat). Az eszedbe sem jutott, hogy egy csomó eddig nem létező, újfajta készség is kifejlődik ezek használatával egy időben?
2018. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
F@ßbuk 14 éve van, Tinder 6 éve. És kihalás nélkül eljutott idáig az emberiség. Hogy lehetnek emberek ennyire lúzerek mostanában?
2018. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8-as Nekem képzeld... -.-
2018. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!