Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a kedves jóképű pasik mint én sokszor nő nélkül maradnak?

Figyelt kérdés

Nem én mondom, hogy jóképű vagyok, hanem sok nő ezt mondta rólam.

Mindig kedves próbálok velük lenni, de úgy érzem minden hiába.

Mi lehet a hiba bennem?


2018. dec. 3. 15:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

"Mi lehet a hiba bennem?"


Mi azt honnan tudhatnánk? Nem is ismerünk téged!


Foglalkozz önismerettel, hogy megismerd magad.

2018. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Mert ha Mohamed nem megy a hegyhez, a hegy nem oda Mohamedhez, mert a hegyhez amúgy évi 10ezer látogató megy kirándulni :D
2018. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Lehet túl kedves vagyok?

Erre is gyanakodtam már.

2018. dec. 3. 15:50
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Mivel nem ismerünk, látók pedig nem vagyunk, nem tudjuk, mi lehet a hiba benned.
2018. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
A nők a bunkó fiúkat szeretik
2018. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Minden társkeresési cél nélkül, ha rám írsz, beszélgethetnénk, jicsit mesélhetnél magadról és akkor talán tudnék valami érdemlegeset megmondani
2018. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon sok ilyen kérdés van az oldalon és a legtöbbször kiderül, hogy a kedves, értékes fiú tulajdonképpen a kedvességén kívül egyáltalán semmit sem tud felmutatni és a kedvessége is csak addig van rajta mázként, ameddig érdeke kívánja, utána kibukkan a valódi énjük.
2018. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

Ezekről a "kedves, jóképű" férfiakról mindig Steven Morris és a legendás kifakadása jut eszembe. :D


https://www.youtube.com/watch?v=hW9yJL8-qGE

2018. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
Mert gyakran a kedves nem is kedves, vagy van egy rakat rossz tulajdonsaga, de legalabb is jo nem igen, es hianyzik belole sok olyasmi, amit az adott lany keres
2018. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
31%
A kedvesség az utolsó dolog, ami a nőket meghatja. Sokkal többre viszed, ha jóképű és tapló vagy.
2018. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!