Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a kedves jóképű pasik mint én sokszor nő nélkül maradnak?

Figyelt kérdés

Nem én mondom, hogy jóképű vagyok, hanem sok nő ezt mondta rólam.

Mindig kedves próbálok velük lenni, de úgy érzem minden hiába.

Mi lehet a hiba bennem?


2018. dec. 3. 15:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%
10.: biztos sok a tapasztalatod. Ja, nem.
2018. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
16%
Mert a kedvességed maximum az anyukádat érdekli, a nőknek a hatalommal rendelkező férfi kell. Ameddig nincs hatalmad, addig akárhogy kedveskedsz, beléd törlik a lábukat meg átvernek (mert megtehetik alapon), ha viszont van, akkor lehetsz egy alpári paraszt is, sorban fognak állni érted.
2018. dec. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
6%
11#, de bizony tapasztalat. Nekem is bele kellett tanulnom, hogy a nőkkel nem szabad jól bánni, mert azonnal ráunnak, ha nem utasítanak el élből. Ezt férfi ésszel képtelenség megérteni miért jó, de ha ez kell a nőknek, akkor legyen így.
2018. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
13.: ja, boccs, azt nem írtad, hogy te dugópajtit keresel, annak meg mindegy. Gyorsan szólok a barátomnak, hogy 4 év után inkább elhagyom, mert túl lovagias velem... nevetséges.
2018. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
Az a baj, hogy én még ezeket a mondatokat soha nem hallottam normális pasitól. Nagyjából 1 hónap után szokott kiderülni, hogy a "kedves, aranyos, jólelkű" pasi nem is annyira kedves aranyos. Párkapcsolatra alkalmas férfit még soha nem hallottam panaszkodni, hogy jajj a csúnya gonosz nők nem értékelik. Akkor sem ha éppen egy ideje nem volt már senkije.
2018. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
28%
15: Az elmúlt 10 évből majdnem 9-et párkapcsolatban (több nővel) éltem. A kérdezőnek igaza van, a jelenség nagyon is létezik, és baromira sok jólelkű srác szenved attól, hogy lelki sérült nők játékszerévé válik. Az "bűnük" egyedül az, hogy sokkal jobbnak látnak titeket, mint amilyenek vagytok.
2018. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi benned a hiba, viszont azt még mindig nem értem, miért sírnak sokan, hogy megcsalják őket, miközben a hűséges nem kell. Egy biztos, aki sajnáltatja magát, az senkinek nem lesz szimpatikus, még ha van is igazság abban, ami miatt szomorú.
2018. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A kedvesség kevés, az gyerekes, nem férfias, ráadâsul nagy valószínűség szerint unalmas is lehetsz.
2018. dec. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elvakítja őket a glóriád.
2018. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A kedvességgel semmire Bem mész ! Lehet azok is kedvesek voltak akik azt mondtak neked hogy jóképű vagy ! Holott egyáltalán nem vagy az ! 😂 Ez is a megoldás !
2018. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!