Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnám az elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám az elfogadni, hogy sosem volt barátnőm és valószínűleg nem is lesz?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar engem ez hogy ennyire sikertelen vagyok. Valamiért már rég óta tízen évesen is éreztem azt hogy nekem tuti nem lesz barátnőm sosem. Sajnos úgy érzem hogy ez bejött:(

Úgy érzem hogy nem tudom ezt elfogadni, de barátnőt sem tudok megismerni. Nem tudok ismerkedni senkivel sem, max neten. De ott mindeki nagyon távolságtartó.

Úgy érzem hogy sosem lesz barátnőm.


2018. dec. 5. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Az segítene elfogadni, ha nem ez határozná meg az életedet. Ördögi kör. Szomorú és depis vagy, mert nincs barátnőd.

De azért nincs barátnőd, mert szomorú és depis vagy.


A kisugárzásod borzasztó, önbizalmad nulla, nem tudod magad a barátnő tényén vagy hiányán kívül meghatározni.


Így nehéz odatenni magad és felkelteni egy nő figyelmét.


Szóval fordítva ülsz a lovon, az a helyzet. A szokásos recept (elképesztő, mennyiszer kell ezt leírni): Önfejlesztés minden tekintetben.


- Legyenek értelmes hobbijaid, ahol nőkkel is találkozhatsz.

- Sportolj rendszeresen.

- Tanulj meg vezetni, ha nincs jogsid.

- Csináltass magadnak normális frizurát.

- Öltözz fel rendesen.

- A lista gyakorlatilag a végtelenségig folytatható olyan lépésekkel, amik növelik az értékedet mint férfi és mint ember.


Kezdj magaddal valamit és felejtsd el ezt a "soha nem lesz barátnőm" dumát. Mert így csak beteljesedik a jóslatod, amit saját magadnak csináltál és csinálsz is jelenleg.

2018. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Menj el egy állatmenhelyre és fogadj örökbe egy kutyust ! Sokat segítene a magányodon.
2018. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Van kutyám, szeretem nagyon de azért egy embernek ember a társa :)

Sportolok rendszeresen, van jogsim, autóm.

Nem vagyok igénytelen szerintem.

De valamiért az ismerkedés az nem megy :/

2018. dec. 5. 10:28
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Az élet nem igazságos (amiket az első írt azok olcsó tanácsok, kb olyanok amikor az apróbetűs részeknél kizárják a felelősséget ha mégse jön be:))A Jóisten viszont x re játszik. Akinek nem jön össze más téren boldogul, akinek összejött ott is jöhet még derüre ború( durva szakítás, válás, vagyonmegosztás, harc a gyerek felügyeleti jogért)
2018. dec. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
#4 Egyáltalán nem olcsó tanácsok, de könnyebb beszólni a monitor mögül, mint kezdeni valamit az életeddel.
2018. dec. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Ja és #4-es, te még talán szarabb helyzetben vagy, mint a kérdező.

Nem elég, hogy depressziós vagy és picsogsz, te már eleve oda is képzeled a kudarcot a párkapcsolat / házasság mellé.

Saját nyomorod okozója vagy.

2018. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Célszerűbb lenne feltárni a probléma okát.


Ha ez egy készség hiánya, akkor metodikusan elsajátítható, és meghaladható.


Szóval, hol szoktál megakadni?

2018. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pl. talán úgy hogy nem itt lógsz és ezerszer kiirod ugyanazt a kérdést csak máshogy fogalmazva
2018. dec. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget pszichológustól, ha máshogy nem megy.


Másrészt, ha már tudod előre, hogy úgysem sikerül, akkor naná, hogy nem sikerül. Így nem lehet semminek sem nekiállni.

2018. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos van a környezetedben pár tapasztalt barát, ismerős, rokon, aki sikeres a nők terén...nem szégyen leülni velük átbeszélni azt, hogy mi a probléma. Én azt gondolom, hogy ne add fel egyáltalán nem reménytelen
2018. dec. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!