Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnám az elfogadni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám az elfogadni, hogy sosem volt barátnőm és valószínűleg nem is lesz?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar engem ez hogy ennyire sikertelen vagyok. Valamiért már rég óta tízen évesen is éreztem azt hogy nekem tuti nem lesz barátnőm sosem. Sajnos úgy érzem hogy ez bejött:(

Úgy érzem hogy nem tudom ezt elfogadni, de barátnőt sem tudok megismerni. Nem tudok ismerkedni senkivel sem, max neten. De ott mindeki nagyon távolságtartó.

Úgy érzem hogy sosem lesz barátnőm.


2018. dec. 5. 09:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mit tudsz te az életemről1.?Le ne kelljen tagadnom hogy a valóságban élek! Összedobtál egy “ hajrá Kovács néni” szintű taktikai útmutatót hogy akkor majd eljön a megváltás. Pont én vagyok a hiteles mert azt közlöm hogy vannak esetek hogy valakinek nem jön össze és nem feltétlenül azért mert olyan béna hanem mert az elé kerülő csajok olyan szempontok alapján osztályoznak amiben nem erős vagy info hiányában nem tudják róla hogy az , netán a nála rosszabbak hátszéllel elé kerülnek a rangsorban mégis... Ha azt mondom “tedd ezt meg azt és lesz csajod “akkor nemcsak hülyeséget mondok hanem még ártok is mert ha mégse működik akkor kivételesen gyengének hiszi magát a kérdező. Sok közöd bár nincs a magánéletemhez de mégis azért mondok valamit: nyilván nem vagyok sikeres de azért mert legalább annyira válogatós vagyok mint maguk a lányok. 100 visszautasít? Na és? Miért adjam alább? Nincs értelme. Azzal a logikával 1000 visszautasítására után fiúznom kéne mikor nem vonzanak... inkább tovább a saját utamon. Megérdemelném a sikert ha azt vesszük kinek jött össze olyan csaj aki nekem is kellett volna de cheat kóddal nekem is ment volna... szétmennek majd de gyerekkel már nem fog kellene a csaj. Másik csajt összeverte a pasija és kb hozzá se lehet szólni mert a férfiak csak bántani tudnak szerinte... megint valakit leamortizált a cigi és évekkel ezelőtt még ő kosarázott ki manapság én koptatnám le mert a nikotin nem volt kegyes az arcával. Én azt mondom hogy az élet igazságot szolgáltat. Én pont hogy nem vagyok depressziós annak ellenére hogy sok csajnál pláne ezeknél a pszicho hallgatóknál az a szuperpasi “ két analizálás közt egy anál” mottóval
2018. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!