Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akarok találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok találkozni nővel miután kivertem?

Figyelt kérdés

Rengetegszer van olyan, hogy le van beszélve egy csajjal időpont randira, olyan féle hogy tudom hogy nem lesz egyből szex. Mint pl. holnap. Én most kivertem és semmi kedvem hozzá, de ugyanezt már eljátszottam ezzel a nőnél.

Most lehet hülyén hangzik, de nekem így nem szipmatikus, vagy nem is ez a jó szó. Inkább nincs benne semmi extra, mert pl kék szemű. És nekem jobban bejön ha barna szemű a lány. Illetve vékony és nekem a moletteb lányok jönnek be.

Szoktam fantáziálni hogy milyen perverz lehet és hogy miket csinálnánk.

Aztán utána kiverem, és "magamhoz térek" reálisan látom a helyzetet, ez a nő gyereket akar nekem rohadt sokba fájna anyagilag is, és ha utána megismerkedek az "Igazival" akkor már onnan nincs vissza út. Most még van, viszont idén összesen 2 szer szexeltem.

Szex miatt nem jönnék össze senkivel vagy alkalmi vagy semmi (ha nem a nagybetűs szerelem, amire zéró esélyt látok)

De van amikor így besokallok és csomó nőnek irogatok. Aztán kiverem és nem kívánok senkit. Ilyenkor undorodok magamtól utána.

Jó nyilván tudok olyat akinek bármikor ugranék.


27 F



2018. dec. 14. 21:08
 1/6 Anonymus Verum válasza:

Szia. Ez normális. A szexuális vágy önkielégítés után "lelohad". De pár óra múlva, vagy másnap újra kezd "éledezni" és valószínű, hogy újból eljátszod ugyanezt.

Nincs ebben semmi rossz. Fölösleges emiatt rosszul érezned magad.

Mikor tele a tár, akkor a legyet is röptében, viszont ha üres akkor akár Kianna Dior is ugrálhat előtted és nem fogod meghúzni :).

Oshonak van egy könyve, melyben arról beszél, hogy bármiféle kielégített vágy után, egy darabig már nem vágyakozunk, de ez ösztönös.

2018. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mely esetekben találkozzak a lánnyal?
2018. dec. 14. 21:20
 3/6 Anonymus Verum válasza:
57%

Ha igazán szeretsz valakit, akkor az önkielégítes sem veszi el tőle a kedvedet ;)

Akkor fogod tudni, hogy ő az igazi, addig nem.

2018. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én házasság alatt szoktam rá a recskára, mivel nem akartam rámászni más nőkre. Otthon nincs szex, 5 nap múlva meg már beindulna a csajozási ösztön. Így marad a mindennapos találkozó Kezy-vel.
2018. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Találkozás után recsizz, ne a tali előtt.
2018. dec. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert csak a kielégülés reménye hajt a randi előtt ! Vagyis ha kivered utána már nem is akarsz semmit a nőtől.


De ilyen jellemtelen hapsival úgyse járna jól senki .

2018. dec. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!