Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen értéktelenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen értéktelenek a társkeresési/szexuális piacon a fiatal férfiak?

Figyelt kérdés

Amerikai kutatás:

[link]


Valóban én is ezt látom, hogy fiatal korban, azaz 30 alatt rengeteg férfinek van gondja a társ találással, illetve nagyon nehéz nekik alkalmi kapcsolathoz vagy szexhez jutniuk is. Míg a csajoknak meg tök könnyű. Ebből nyilván következik, hogy a csajok értékesebbek sokkal mint a velük egykorú férfiak abban a korban.

Miért alakult ez így ki? Sokan mondják, hogy nekik nem kellene sokkal idősebb pasi, meg hogy a pasi is akkor néz ki a legjobban amikor még fiatal, de a valóság mégsem ez. A fiatal férfiaknak a 60-70%-a mégis óriási gondokkal küzd az életnek ezen a területén, azaz nem talál társat, partnert.


2018. dec. 17. 17:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
51%
Mert eleve van egy férfitöbblet, plusz a nőnek nincs akkora szüksége a férfira, mint a férfinak a nőre.
2018. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
60%
Igen, a csajoknak tök könnyű... Biztos ezért vagyok 3 éve egyedül.
2018. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%
# 12 a 3 év alatt hány embert utasítottál el?
2018. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó: ha csaj vagy, akkor azért vagy három éve egyedül, mert válogatsz.
2018. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
53%
13-as,szerintem legalább 100-at, óvatos becsléssel.:D
2018. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a diagram nem hiteles! Harmincon túli fickók sokon mar látszik a kor, míg egy huszonéves nagyon jó kiállás izmos csinos. Huszonéves csajok sok a hisztis p harmincas eleje meg érettebb gondolkodású.
2018. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
55%

A lányok mindig azzal jönnek, hogy a pasik csak szexet akarnak tőlük. De egy nagy fenéket, direkt én is kipróbáltam kamuprofillal társkeresőn. Átlag lányként kaptam 200levelet és abból csak 80körül volt a szex ajánlat, a többség normál ismerkedős volt...

Álszentkednek itt nekünk, de valójában csak nem vallják be hogy átlag lányként nem érdeklik őket az átlag pasik. Kemény dolog egy kis önkritika, nem igaz?

Azon is csak röhögök már, ahogy a jóképű ismerősöm sorban használja ki a lányokat. Már szép kis hírneve van, mégis talál mindig mást. Badoon nemhogy nem írnak vissza neki, mint a többségünknek, még őt keresik. Megdugja őket, aztán jön a következő. Megteheti, ugyanúgy ahogy a nők is megtehetik, hogy válogassanak. De akkor ne rinyáljanak, hogy a pasik szemetek, ők választottuk rosszul. Méghogy mi gondolkodunk a farkunkkal, mi? Néha az észre is hallgatni kéne, nemcsak a viszkető nunára amit érzelemnek állítanak be, hogy úristen milyen jóképű, ő kell nekem:D

2018. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Rockarc ***** válasza:
79%

Szerintem kicsit tultoljatok. Az eletkorral egyutt valtozik, hogy egy adott leanyzo mit keres a masikban. Nyilvan 15 eves korban mast valaszt, mint 5-10-20 ev mulva. Ha egy ferfi a fel eletet leeli parkapcsolat nelkul, akkor ott nem a nokkel van a baj. Mindenre van pelda es az ellenkezojere is.


Itt jelen esetben az, hogy nem egy csak tulajdonsagod miatt nem jutsz egyrol a kettore, hanem azt, hogy a legtobb ferfiakra jellemzo tulajdonsagod komoly hianyossaggal kuzd. Ha tobb szaz, ezer, millio no kozul egyiknek sem fog be a radarja, akkor ne ok legyenek mar a hibasak. Ott mar a magassag, meg a farokmeregetes visz elore, hanem a komoly onismeret.

Pl ha felteszek egy olyan kerdest, hogy mire vagy a legbuszkebb, amit elertel, vajon milyen valaszt adnal?


Ha csunyat akarnek irni, az introvertalt ferfi az egy kulon kategoria, feluton a no fele. AGY-ban dol el az egesz, a jokepu arcberendezes legfeljebb megkonnyiti, de nem garantalja a sikert. Valahol tenyleg taszito ez a sok nyavalygas, konyorges, pitizes.


42F

2018. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
8%
Utolsó: "Pl ha felteszek egy olyan kerdest, hogy mire vagy a legbuszkebb, amit elertel" Mi az , hogy elérni valamit? Például élek, 31 évesen. Általános iskolás társaim közül van aki sajnos ezt már nem mondhatja el. Hülye kérdésre hülye válasz, ahogy tartja a mondás is.
2018. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.

Ez a te válaszod."


Irigykedjetek csak... Majd Baliról gondolok rátok. :D

2018. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!