Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen értéktelenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen értéktelenek a társkeresési/szexuális piacon a fiatal férfiak?

Figyelt kérdés

Amerikai kutatás:

[link]


Valóban én is ezt látom, hogy fiatal korban, azaz 30 alatt rengeteg férfinek van gondja a társ találással, illetve nagyon nehéz nekik alkalmi kapcsolathoz vagy szexhez jutniuk is. Míg a csajoknak meg tök könnyű. Ebből nyilván következik, hogy a csajok értékesebbek sokkal mint a velük egykorú férfiak abban a korban.

Miért alakult ez így ki? Sokan mondják, hogy nekik nem kellene sokkal idősebb pasi, meg hogy a pasi is akkor néz ki a legjobban amikor még fiatal, de a valóság mégsem ez. A fiatal férfiaknak a 60-70%-a mégis óriási gondokkal küzd az életnek ezen a területén, azaz nem talál társat, partnert.


2018. dec. 17. 17:39
1 2 3
 21/24 Rockarc ***** válasza:
91%

#19


Ez tenyleg olyan dolog lehet, hogyha mondjuk egy lagerbe szulettel. De most oszinten, 31 evesen tenyleg eddig jutottal? Basszus, legalabb egy fel maratont fuss le, azt mindenki le tudja futni, vagy uszd at a Balatont. Tenyleg mastol varod el, hogy a celtalan es sikerektol mentes eleted elfogadja es ne talalja unalmasnak?


42F

2018. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A 17-es válasz tűpontos.
2018. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
21: Senki nem mondta, hogy céltalan az életem. Csak ezt a "te mit tettél az asztalra" farokméregetést utálom. Szerintem a csajt pont nem érdekli futottál e félmaratont, hacsak nem futás a hobbija. Másik: Ne tőlem várja, hogy izgalmassá tegyem az életét. Én sem azt várom tőle. Egyedül is élvezned kell az életed, akkor jöhet a párkapcsolat. Ha a másik életétől várod, hogy az majd jó lesz, akkor megette a fene.
2018. dec. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Rockarc ***** válasza:

#23


Ezt en is alairom, a kolcsonosseg fontos. De a poszt sirankozasanak a targya, hogy "szegeny" ferfiak miert ertektelenek a nok szemeben. Probaltam arra utalgatni, hogy semmit sem tudnak felmutatni, ami ferfias lenne, de ugy latszik nem ment at a mondanivalo, pedig nem tomondatokban fogalmazok.


42F

2018. dec. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!