Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindegy, hogy kivel van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegy, hogy kivel van az ember csak legyen valaki? Tényleg túl válogatós lennék? 20/L

Figyelt kérdés

Nincsen párom, ami a baráti körömben is téma, mert az összes barátomnak van párkapcsolata, csak én vagyok egyedül és emiatt szeretnek ezen csámcsogni. A múltkor viszont már nagyon elegem volt abból, hogy kb. fél órája azt hallgattam, hogy szereznem kellene valakit és menjek ide, csináljam ezt és különben is nem egy nehéz dolog párt találni, nekik is mindig volt valakijük, most is itt van az XY, csak lejjebb kellene adnom az igényeimet és bla, bla, bla... már fel is idegesítettem magamat a 'bölcsességeiken'. Mindegy, hogy kivel van az ember csak legyen valaki vagy pedig érdemes megválogatni? Valamint az is felmerült bennem, hogy velem van a baj és túl sokra vágyom vagy csak eddig még nem volt szerencsém?


Én eddig úgy voltam vele, hogy inkább legyek egyedül, amíg nem találok olyat, akivel szívesen összejönnék, de most még ezen is elgondolkoztam. Például a barátnőim partnerei egyáltalán nem szimpatikusak (pl. trágár beszéd, bunkók, idétlenek, lusták, felvágósak, bulizásból és bandázásból áll az életük stb.), szóval nekem eszembe nem jutna egy ilyen sráccal ismerkedni. Viszont sokaknak ők is megfelelnek és már ez is valami stb., szóval lehetséges, hogy tényleg hülyeség válogatni, mert már az is egy lépés, ha egyáltalán találok valakit.


A másik kérdés pedig ugye az elvárásaim. Ami számomra fontos az az, hogy az illető legyen 'normális' és ez alatt olyasmire gondolok, hogy pl. legyen egy normális értékrendje, tudjon viselkedni, legyen értelmes, legyenek tervei és tegyen is értük (pl. tanulás vagy munka) és ne csak úgy tengjen-lengjen stb. Számomra minden emberi kapcsolatban alapvető az őszinteség és a figyelmesség, szóval ezt egy párkapcsolatban is elvárnám, ahogyan igénylem a törődést, a gondoskodást is. Fontos, hogy tudjunk kommunikálni egymással, megértsük egymást, bízzunk egymásban, legyen valami közös pont az életünkben és persze, a hűség sem egy utolsó szempont. A külsővel kapcsolatban nincsen semmi konkrét elképzelésem, hogy pl. legyen szőke, kék szemű, kigyúrt vagy barna hajú, barna szemű, vékony... elég széles körű az ízlésem (ettől függetlenül nyilávn nem mindenki tetszik, de nincsen ilyen konkrét elképzelésem), viszont az ápoltság és az igényesség alap. Nagy vonalakban ennyi, én ezt nem tartom soknak vagy túlzásnak, viszont a barátnőim szerint ez igenis az.


2018. dec. 23. 23:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%
Szép vagy?
2018. dec. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Neked van igazad. A barátaid idióták. Nem kell mindenáron valaki. Te igényes vagy lelkileg, ők meg prolik lélekben. Szurkolok, hajrá. 30F
2018. dec. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Kit érdekel ki mit mondd csináldd úgy hogy neked jólegyen;) amúgy is fiatal vagy még időd mint a tenger:)
2018. dec. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván nem mindegy, de az (hacsak nem egy kis faluban élsz) tényleg fura, ha még nem találkoztál olyan fiúval, aki szimpatikus lett volna, csak ilyen bunkó, buta emberekkel.
2018. dec. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%

Én is azon az állásponton vagyok mint te. Csak azért hogy legyen valakim nem jövök össze olyannal, akivel nem szeretnék. Az a másik fél és önmagam becsapása lenne.

Úgy érzem nekem sincsenek elvárhatatlan igényeim. Sokszor nem is a lányok külsejével van bajom, hanem a személyiségükkel.

2018. dec. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%

Kérdés, hogy te mit tudsz felmutatni? Bármilyen elvárásaid lehetnek, de ne az legyen az ellensúly hogy van egy lyuk a lábad között.

És tulajdonképp akkor gyere össze valakivel ha szerelmes vagy belé. Szerintem ez az egyetlen lényeges elvárás.

2018. dec. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
7%
20 éves nőként nincs párod? Gratulálok, a legtöbb csöves túltett rajtad.
2018. dec. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, neked van igazad és akkor is ezt mondanám, ha pasi lennél.


Én se vagyok nőben annak a csávónak a megfelelője, akiket leírtál, egyértelmű volt nekem is, hogy nem köztük keresgélek.


Esetleg van valami hobbid, amihez eljárás is társul, pl. kirándulás, túrázás? Már lehet ilyen csoportokhoz is csatlakozni.

2018. dec. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

ezeket mind pipálom méghozzá nagyon magas szinten..és jó hallani, hogy valaki ilyesmit értékel..


viszont most még nálam nem aktuális, mivel a projektjeim rabja vagyok egy pár évig..

2018. dec. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már úgy, hogy csak legyen végre valaki, de rossz vége lett, szóval nem kell az első emberrel összeállni, aki jön. De viszont annak is érdemes esélyt adni, aki elsőre nem nagyon szimpatikus, csak kicsit, de ha abszolút nem, akkor meg hagyni kell, úgyhogy valahogy a 2 véglet között kell megtalálni az egyensúlyt, és amit az elején leírtam, arra sajnos sokan hajlamosak hasonló helyzetben.


23/L

2018. dec. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!