Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az, hogy szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az, hogy szerető terén kevésbé válogatós az ember?

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Egyáltalán nem. Szexnél nem számítanak az emberi értékek, csak a kinézet és a fellépés. Itt senkit nem érdekel, hogy jó beszélgetőpartner vagy e, vagy ágybaviszed e a reggelit. Ez a jócsajok és jópasik kiváltsága. Mindenki a szintjénél jobbal akar ágybabújni, kapcsolatra viszont megtenné az azonos szintű partner is.
2016. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok esetben igaz. Ha valakinek csak dugásra kell a másik, akkor nem annyira számítanak a belső tulajdonságok. Dugnak egy jót, aztán mindenki megy a dolgára.
2016. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha úgy vesszük ez valahol a bizalmi barátok szintjèt üti meg legyen persze testileg az embernek vonzó de annyira normális ès megbîzható is hogy az egy nő biztonságban tudja magát èrezni vele s nem, a partiban hopp elestem s egy pèniszre estem dolog annyira olcsó amit sokan művelnek mostanában nem ezt jelenti.

Mindenkinek lehetnek alkalmi partnerei szinglikènt de az már legyen jó minősègű s ne felelőtlen, olcsó. Ha nagyon jó pasi de valami nem okès vele agyban hagyni kell. Ezt nem tudom megèrteni mièrt nem vèdik jobban maguk a lányok.

2016. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!