Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valakinek tapasztalata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek tapasztalata a randimásképp társkeresővel? Én januárban megyek az egyik rendezvényükre.42 éves nő vagyok.

Figyelt kérdés
Szóval, mint fent. Ha valakinek van valami személyes tapasztalata ezzel a randiszervező céggel kapcsolatban, volt már rendezvényen, itt ismerte meg a párját stb., ne tartsátok magatokban. Én már befizettem a program díját, mindenképpen elmegyek, és igazából nincs olyan rossz élményem a netes kereséssel sem, de most kipróbálnék valami mást.
2018. dec. 26. 10:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat gondolkodtam rajta, sokkal jobb megoldás, mint a hagyományos online társkeresés, de szerintem csak Budapestieknek való.

Annyit megtehetnél, hogy vissza jössz élményt beszámolni... Köszííí!

44F.

2018. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert Kérdező!
2018. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem herótom van az ilyesmitől, de hát kinek mi.
2018. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem olyan hogy hajón lesz és kimondottan szexbuli? Hallottam valami ilyesmi rendezvényről Budapesten, nem az lesz amire én gondolok?
2018. dec. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem olyan. De ezt te is könnyen csekkolhatod, ha megnézed a weboldalukat. Társasjátékrandikat, túrákat, sportos eseményeket, szórakozásokat szerveznek. Talán van valami garancia, hogy aki ebben energiát fektet, komolyak a szándékai és nem csak a farkát mutogatja a neten a levelezőpartnerének, de találkozni lusta/gyáva. Ezeken az eseményeken a szervezők külön ismerkedős "perceket" szerveznek, van valami kis játék, interakció, hogy mindenkivel lehetőséged legyen valamit elkezdeni és ha szimpatikusak vagytok egymásnak, azt élőben is tudod jelezni, meg később a szervezőknek is. Ha te is szimpatikus voltál valakinek, azt is megtudod. Van még hasonló szerveződés, talán több cég is szervez lakatrandikat, szerintem ez hasonló lehet. A lényeg, hogy a társkereső embereket visszatereljék a valódi világba, gondolom és erre van igény szerintem. Nem tudom, pontosan milyen lesz az esemény, de sokat várok tőle. :)
2018. dec. 26. 11:33
 6/20 anonim ***** válasza:
Bp-i vagy?
2018. dec. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem, ÉNY-i határszél, de ez engem nem zavar.
2018. dec. 26. 11:40
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tapasztalatom a társkeresővel, de ahogy leírod, nagyon jónak gondolom.

Hozzád hasonló korú vagyok, és voltam már egyedül. Tudom,hogy nem könnyű társat találni, bár nekem szerencsém volt, ismeretségi körömből ez sikerült.


Nagyon jó,hogy ilyen pozitívan állsz hozzá, sok sikert kívánok Neked!


Egyébként van aki nyitottabb, optimnistább, és van aki zárkózott, csalódott, pesszimista.

Sokkal könnyebb egy pozitív beállítottságúnak társat keresni, ismerkedni, mert ez sugárzik Róla.

2018. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Ne haragudj, de nem sok esélye van, hogy lesz ott egy ÉNY határszéli fickó, a távolság nem akadály pedig már nem működik napjainkban.
2018. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező elég nyitott, tehát ha rátalál a szerelem akár azt is el tudom képzelni,hogy változtat az eddigi életén, vagy a pasi, akivel komolyabbra fordul a dolog.

Ha mondjuk még Vele élő gyereke van ez nehezebb, de semi nem lehetetlen.

És egy próbát megér!

2018. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!