Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van valakinek tapasztalata a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek tapasztalata a randimásképp társkeresővel? Én januárban megyek az egyik rendezvényükre.42 éves nő vagyok.

Figyelt kérdés
Szóval, mint fent. Ha valakinek van valami személyes tapasztalata ezzel a randiszervező céggel kapcsolatban, volt már rendezvényen, itt ismerte meg a párját stb., ne tartsátok magatokban. Én már befizettem a program díját, mindenképpen elmegyek, és igazából nincs olyan rossz élményem a netes kereséssel sem, de most kipróbálnék valami mást.
2018. dec. 26. 10:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8%
Vénlányként pénzért se kellenél. Bocsesz :)
2018. dec. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert!
2018. dec. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy próbát nagyon is megér, főleg, hogy jó ötletű a szervezők gondolata, de szerintem a távolság gond lehet...
2018. dec. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 mikeXxX ***** válasza:
31%
Kamu a legtöbb dolog sok nő 3000 ropiért megy el pl meg egy kis tapasztalat miatt . 39f
2018. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Visszatértem. A szervezők nem hazudtak, minden pontosan úgy volt, ahogy ígérték. Svédasztal, választható welcome drink. A terveik szerint 6-8 fő ült egy asztalnál, próbálták az ivararányt egyenlőre kihozni, végül is nagyjából sikerült. Minden asztalon társasjátékok voltak. A közönség... voltak olyan .... fura figurák is. Többektől hallottam, hogy tkp. azért ezeken az eseményeken elég sok a visszajáró. Ezt nem tudtam, meglepett. Ha 30-50 %-ban minden eseményen ugyanazokkal az arcokkal találkozik és nem találja köztük a párját, mi hozza vissza újra? A remény, hogy majd a hatodik eseményen igen? Persze, ez se baj, és lehet, hogy én is így járok velük, csak úgy több értelme lenne, ha mindig új emberek lennének. A másik, ami még negatív tapasztalat, de nem a szervezést illetően, hanem az emberekkel kapcsolatban egy tapasztalat: a fiúk, férfiak valahogy bénák. Vagy hogy is mondjam? Először is ne húzzam le őket, hiszen a jövendőbelim is köztük van talán, de... eleve, voltak, akik többedmagukkal mentek, illetve akik nem, azok is olyan 16 éves tempóban nyomták, majomsziget. A lányok sokkal tökösebbek, bátrabbak, nyitottabbak, egyenesebbek, határozottabbak, okosabbak, céltudatosabbak. Lehet, hogy csak keserű vagyok, mert nem rajongtak körbe, nem jöttek oda és ezáltal mi lányok is volt, hogy egymással voltunk kénytelenek beszélgetni, vagy én beszélgetést kezdeményezni valakivel. Szívesen és könnyedén meg is tettem bárkivel, aki a közelemben volt. Aki a terem túlsó végében ült, vele nem, ezt nagyon direktnek éreztem volna, ha még egy elkapott szemkontaktus se volt köztünk és miért is mentem volna oda bárkihez a terem másik végében, ha még az arcát se láttam addig a sötétben? Mire odaérek, a félhomályban kiderül, hogy olyan csúnya, mint az ördög és akkor hogy fordulok vissza stb...??? De ezen kívül nyitott voltam, vidám, oldott és jól éreztem magam. Nem éreztem magam se kilógónak, se karót nyeltnek. Nagyon jó ez a kezdeményezés. Mindenféle játékra jelentkeztem és nem is csalódtam. 10-12 emberrel szervezték őket, itt is próbálták, hogy uannyi fiú és lány legyen, a húsz perces játék idejére. Voltak egészen blődli, vicces, vicceskedős, de tényleg nagyon röhögős feladatok meg olyasmik kb., mint egy tréningen is. Akarnak felhúzni egy egész estét is tréningtípusú játékokból is, ez most van szervezés alatt. Azért szerintem itt elég sok a hasonló érdeklődésű ember, ahogy beszélgettem sokakkal és már elég harcedzett társkeresők, szóval az önismereti érdeklődés már csak ezért is megvan bennük. Meg jó az is, hogy nyilvánvaló, hogy mindenki ugyanazért megy oda és kb egykorúak. Nekem egyébként volt kis hiányérzetem, hogy nem volt semmi (legalábbis szervezetten) az ismerkedések elején jellemzően lezajló kínos kérdezős-bemutatkozós dologból, én pár mondatot szívesen hallottam volna mindenkiről. Ahogy hallottam is (mert megkérdeztem), de a szervezők vezetése mellett szerettem volna, de kb 55 embernél ez kivitelezhetetlen, értem. És persze, ha valaki le akarta futtatni akár 40 emberrel a "mutatkozzunk be" kört, megtehette, csak rajta múlt. :)

Most már mindig karaokézni akarok, nem érdekel, ha nem megy, akkor is!!!!! Lehet, ha jobban körülnézek, látok olyan férfiakat, aki nem tűnnek túl öregnek, külsőre bejönnek és a ruhájuk/kezdeti megnyilvánulásuk is szimpatikussá teszi őket. Tegnap ilyet nem találtam, de nem baj. Rám se figyelt föl senki, ez se baj.

Szóval a szervezés csodálatos szerintem, ezek a lányok mindent megtesznek és nagyon jó ötleteik vannak.

2019. jan. 7. 18:23
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szintéb nőként mondom,hogy Te egy fantasztikus nő vagy! Az csak véletlen lehet,hogy egyedül vagy. Reméljük nem adod fel,mert valaki számára biztos,hogy egy kincs leszel.
2019. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek üzenem, már öt hónapja felköltöztem Budapestre. így egy millió férfi közül tudok válogatni, nem gond többé a távolság és persze a nőket se zárjuk ki, így két millió esély. :) Üdv.
2019. aug. 24. 12:09
 18/20 anonim ***** válasza:
Nagy dolog ha ennyi idősen ilyen gyökeresen változtattál az életeden. Sok sikert,légy boldog!
2019. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
16-osnak: vagy esetleg bűn ronda vagyok (és már 45), esetleg még az lehet az ok. :D
2022. ápr. 5. 14:02
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez társkereső igencsak hasonlít a miitt társkeresőre.
2022. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!