Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért derogál válaszolni?

Figyelt kérdés

Biztos többen tapasztalták ,hogy manapság derogál a nőknek válaszolni netes ismerkedés "kezdemények" során.

A levelekre se egy igen se egy nem válasz nem érkezik. Természetesen normális üzenetre tessék gondolni. Feltenném ha párt keresnek és valaki az elvárt kvalitásokkal rendelkezik egy reakciót megejtenek minumum de nem. Így mit várnak? :D



2018. dec. 28. 00:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Van néhány társkeresőn üzenetkorlátozàs, szóval lehet már elsülték, vagy csak az igénytelen válaszol.
2018. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Igennel.
2018. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Engedd el. A netes társkereső egy fertő. Átlaos nőknek is olyan elvárásaik vannak, hogy nem igaz. Ha elég jól nézel ki, akkor egy "szia mizu"-ra is ugranak, ha viszont nem, akkor még csak egy elutasító levelet sem fogsz kapni. Tapasztalat. Sokszor felbosszantott engem is, szóval írtam még a levelem után annyit, amikor már láttam, hogy elolvasta, hogy legalább egy elutasítást megérdemelnék, ha mást nem is. Jött is a válasz sorban, hogy "Tök frappáns levelet írtál, de sajnos nem vagy az esetem". Persze akárkit kérdeztem, mindenki azt írta a külsőmre, hogy nem csúnya, csak ilyen átlagos. Én totál feladtam ezt a részét, a való életben jobban lehet érvényesülni szerintem.
2018. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
talán mert ilyen hülyén fogalmazol.
2018. dec. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

Vagy nem keres most társat, de valami más okból nem törölte le a regisztrációját,

vagy Te nem olvastad el figyelmesen, milyen férfit keres, és egyértelműen nem tartozol a célcsoportjába.

2018. dec. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3-as: Igen lehet így van sajna. A külsőmről nem szoktam azonnal képet küldeni, egyébként azt hiszem rendben vagyok, igényes és sportos.

4-es: Mi a gond a fogalmazással? Kritikának indoklás nélkül ez elég harmatos volt. Magyarázat nélküli üres szavak sokat nem érnek, majd rájössz. :D

5-ös: Naponta belépnek és nem okoz gondot beazonosítani a megjelölt "célközönségét". :)

2018. dec. 28. 00:20
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Nőként írom, hogy a nők is kapják a sok xart a társkeresőkön.Pld:Házas vagyok szexpartner keresek,eltartalak ha az agyasom leszel.Megegy gyöngyszem:szeretnélek elvinni egy gang-bang partira ..Na ilyen és ehhez hasonló csodassagok után a nők épp olyan frusztrálttak lesznek mint a férfiak.A hali ismerkedünk?se egy jó kezdés,de volt srác aki szimpi volt és hónapok alatt se jutottunk el talalkaig később kiderült azért mert ő csak kivesezte a blogján a regisztrált társkeresőket, hogy ki miért kamu és a többi.Kitartás kérdése.En és a férjem társkeresőn találkoztunk 8 éve élünk együtt.Ismerek más párokat is akik már házasok,szóval nem lehetetlen,de szűrni kell,aki nem válasz az úgy járt és haladni tovább és igen, nyitott szemmel járni mindenhol mert akár az utcán is szembe kerülhet veled olyan aki épp neked való.
2018. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Persze 7-es. Ezekről hallottam én is, de egy normális üzenetre én egy választ azért elvárnék. Lehet ezáltal nekem is magasak az elvárásaim a mai csajokkal szemben.

A nyitott szemmel járásra meg csak azt tudom mondani, hogy túlságosan is kinyílt már a szemem.


Sajnos a negatív előítéleteim a legutolsó kapcsolatom sem cáfolta meg, a remény pedig a realitásom régi nagy ellensége.

2018. dec. 28. 01:06
 9/16 anonim ***** válasza:

Lehet unalmas üzenetet írtál.

Egy szia hogy vagy-ra én se válaszolok.

Vagy nem jössz be nekik. Sokszor ha elutasító választ írnak, bekattan a pasi, mindennek elhordja a másikat. Egyszerűbb nem válaszolni.

2018. dec. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akinek nincs képe fent vagy éppen van de a nő szerint nem üti a szintet amit elvár... nem lesz válasz !!
2018. dec. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!