Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért derogál válaszolni?

Figyelt kérdés

Biztos többen tapasztalták ,hogy manapság derogál a nőknek válaszolni netes ismerkedés "kezdemények" során.

A levelekre se egy igen se egy nem válasz nem érkezik. Természetesen normális üzenetre tessék gondolni. Feltenném ha párt keresnek és valaki az elvárt kvalitásokkal rendelkezik egy reakciót megejtenek minumum de nem. Így mit várnak? :D



2018. dec. 28. 00:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Enber! Átlagban egy valahogy kinéző nőt naponta 100 üzenettel bombáznak. Hogy a pitlibe tudna mindenkinek válaszolni? Meg nem is akar. Annak fog, aki valami miatt megragadja, így aztán megy a szelekció. Én sem válaszolok mindenkinek. Ezt el kell fogadni.
2018. dec. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nagyon felborult ez a világ.

2018. dec. 28. 09:25
 13/16 anonim ***** válasza:
17%

Bemasolnal ide egy uzenetet amit irtal es nem kaptal valasztanal ra? Kivancsi lennek!


Amugy en azt tartom, hogy online ha kuldesz uzenetet az kb egy mosolyal er fel a valo eletben.


En miert nem valaszoltam pasiknak?

1 nem tetszettek a kepei

2 nem tetszett amit magarol irt

3 nem irt semmit magarol a profilban

4 tigrissel volt lefotozva

5 kedvenc soroxata a Breaking Bad volt(abban az idoben mindenki ezt irta!)

6 tobbszor irt anelkul hogy valaszt kapott volna

7 mas oldalakon vagy korabban mar irt, ugyanazt a szoveget kuldte amit egy evvel elotte.

8 volt, hogy elfelejtettem valaszoltam

9 akkor irt, amikor eppen merges voltam vmi baromra elotte

10 akkor irt amikor eppen elhataroztam, hogy torlom magam

11 lattam rajta, hogy ugyse illenenk ossze-en tetkos rocker csaj-o tipikus jofiu


Soroljam meg?

2018. dec. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Fénykép nélkülire én sem válaszoltam, de még napszemüveges képnél sem.


Szerintem mindkét nemnek aki társkeresőzik rengeteg negatív tapasztalata van.


Azt, hogy szia mizu annak írom, akit már ismerek.Rossz kezdés.

De a kor-magassag-kg-mellbőség kérdés is azonnal kuka.


És igen, ahogy valaki írta könnyebb nem válaszolni, mint egy elutasítás után kapni az ócsároló üzeneteket.


Olyan is van sok, aki normálisan kezd, de pár alkalom után kibújik a szög a zsákból.

Nagyon kiábrándító.


Mondjuk én pont megtaláltam a párom a badoon, de ehhez 3 év kellett!

Tű a szénakazalban....

2018. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszi a további értelmes és hasznos válaszokat.

Inkább hagyom. :D

2018. dec. 28. 10:28
 16/16 anonim ***** válasza:
73%

Te még a netes társkeresőzésnél vagy leakadva? Az csak egy unaloműző. Megnézik a fotód és dobnak. Gondolj már bele, 1 prc alatt végigszalad a szemével 100db bélyegképen, és max azt nézi meg nagyba, aki kicsiben tetszett neki. Aztán abból a 10-ből is rájön, hogy kinagyítva egy hányás a pasi, így lehet hogy a 100-ból egy sem fog neki tetszeni. Megtehet? Meg!


Vagy nézzünk téged! M?utatok 50 női fotót, amiből 5 kifejezetten az eseted. Most akkor te fogsz válaszolni a többi 45-nek? Na látod.

Amúgy meg a netes társkeresők a jó nőknek, és a jó pasiknak lettek a játszóterei, így már napi 5-6 nőt is megdughat Mr.Alfa, mivel a lábai előtt hevernek azok a nők, akiktől te még egy büffentést sem kaptál vissza.

2018. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!