Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lehetne, hogy a Tinder...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetne, hogy a Tinder helyett a valóságban ismerkedjetek?

Figyelt kérdés

Visszaolvasva mások tapasztalatait, ezzel férfi csak pórul járhat. Százból kilincvenkilenc férfi a rövidebbet húzza. Sokaknak ez miatt még az a mécseslángnyi önbizalmunk is kialszik, a sok elutasítás miatt (holott ki tudja az elutasítók közt is mennyi troll meleg férfi vagy kamu reklám-becsalogató profil volt).


A nők úgy viselkednek ott, mint a Borgok a Star Trekben. Felhasználják a technológiát a saját hatalmuk éreztetése érdekében, legsenkineksemkelőbb nő is hatalomittas megalomán Borggá változik a technológiának köszönhetően.

De amint elvennénk a technológiát a Borgoktól, egyből lenyomná őket a leggyengébb klingon is.

Vagyis ha egy ilyen nőhöz élőben személyesen határozottan odamenne egy magabiztos férfi és dominánsan próbálkozna, akkor egy sem tudna ellenálni.


És mivel egyre többen regisztrálnak ezért egyre jobban növelik a nők hatalmát a férfiak. De én természetesen lázadó vagyok. Bosszúból nem regisztrálok.


Mert bizony mondom néktek férfi társaim:

DICSŐSÉGESEBB CSATÁBAN HARC KÖZBEN ELESNI, MINTSEM KÉPERNYŐ ELŐTT FOTELBEN ÜLVE PÁRNÁK KÖZT SZÉTMORZSOLÓDNI ELKESEREDETTSÉGÜNKBEN!


Azokat persze, akik pl száz kilométerre laknak a civilizációtól egy erdő mélyén magányosan és havonta egyszer mennek csak be a városba, azokat természetesen megértem. Na de a többiek?

„Csak akkor születtek nagy dolgok ha bátrak voltak, akik mertek s ha százszor tudtak bátrak lenni, százszor bátrak és viharvertek”.

Tessék fölkelni és kimenni a négy fal közül! Garantálom mindenkinek, hogy ott sokkal nagyobb esélye lesz!



2018. dec. 28. 00:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
Nézd,én lassan 24 leszek,próbálkoztam élőben többször is mindig elutasítás lett a vége! Aztán megpróbáltam a netet ott is ugyan ez lett a vége,az való igaz,hogy a net jobban rombol mivel több 100 nővel próbálkozhatsz viszonylag a közelből és egyszerre kapsz sok elutasítást, de a saját példámból kiindulva ronda vagyok ennek sokan hangot is adtak így, akinek személyesen nem megy az ismerkedés annak neten se fog menni illetve fordítva! Aki kelendő legyen az férfi vagy nő neki lesz párja bármelyik megokdáson is próbálkozik aki nem kell senkinek annak meg marhára mindegy!
2018. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj, Tinderen nem vagyok fent, de egy másik online társkeresőn igen, viszont ez csak egy lehetőség a sok közül, mert sose lehet tudni. A szüleim sose találkoztak volna a valóságban, ha nem használják annak az újságnak a társkereső rovatát, amin keresztül megismerkedtek, és nem voltak sikertelenek a valóságban sem, csak épp nem egy társaságban mozogtak, még csak nem is egy térségben, az újsághirdetés révén találkoztak, és több, mint 30 éves házasság lett belőle, nekik is volt más opció is, nem csak az, mégis ezen a szálon jött össze.
2018. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
32%

Rohad jó, vicces, és egyben valós is amit írtál.


Bár köze nincs ahhoz amit a #3-asfemináci bot írt, de nyilván pár kulcsszó triggerelte a a botot, ami az "ellenséges szavak" szótárában van. Nemsokára ideriasztja a bot az igaziakat is, lesz itt lepontozás, jelentgetés :D

2018. dec. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
Tipikus rinya: Oké talán nem nézel ki jól arcra vagy magasságra, de ez mellett semmit nem értél el az életben, amihez egy nő vonzódni tudna, se jó dumád/humorod nincs, se vonzó testalkatod, se pénzed. Igen férfiként nehezebb, mint nőként, de ha nem küzdesz, nem csinálsz semmit, a szabadidőben csak elvagy hülye hobbikkal amiktől semmivel nem leszel előrébb az életben, akkor így jársz.
2018. dec. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem kva jó arc lehet a kérdező, azon az idézetén itt vigyorgok már pár perce. :D
2018. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#5


Tudom én ezt. De ezzel van egy gond. Nem menekülhetünk el saját magunk elől, nem kreálhatunk álvalóságokat, mert ezek ugyan egy ideig állhatnak, de idővel összeomlanak.

Ha pl én új életet szeretnék kezdeni Tunéziában és lelépek oda, akkor egy ideig úgy tűnhet elölről kezdtem mindent, ám a valóság az, hogy mindvégig magammal hoztam magamat és az vagyok aki eddig is voltam. Elszökhetek a világon akárhova, de legbelül mindig is az leszek, aki voltam.

Akkor születhetnek nagy dolgok, ha saját magammal szállok szembe, és sajátmagamon próbálok fölülkerekedni. Előbb ugyanis saját magunkkal kell szembenéznünk. Ameddig ez nem történik meg addig hiába regisztrálunk be akár a világ összes társkereső oldalára is, mivel önmagunktól nem menekülhetünk el örökké.


#8


Jogos fölvetés.

De mivel én egész életemet a szakadák szélén töltöttem, ezért igen jól át tudom látni azoknak a helyzetét, akik hasonló cipőben vannak, én úgymond testközelből látom a szakadék partján levőket.

Mert amikor a domináns, magabiztos, önbizalomittas alfahímek adnak tanácsokat, akkor ők ezt úgy teszik, hogy soha nem voltak a szakadék szélén, ők csak fölülről osztanak tanácsokat, nekünk lent levőknek. Ők sosem élték át azokat a kínkeserves tragikus problémákat, mint amik a mi egész életünket átszőtték.

2018. dec. 28. 14:26
 17/19 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ixZnojNlbGU


A végére már csak ez hiányzott! :D

2018. dec. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
81%

Hozzam ne lépjen oda egy férfi se dominánsan , uralkodói magatartással mert ott hagyom a picaba . Ahogy meg is tettem már sokszor . A nő nem egy alávetett hogy a férfi le alázza ,dominalja

Én azt szeretem ha egyenrangukent bánik velem a férfi nem úgy mintha az uram lenne

2019. jan. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

#18


Én is egyetértek veled. Csak az a baj, hogy a nők többsége nem így viselkedik mégha szereti ezt is hangoztatni (mert kb minden nő szavakban ezt mondja).

A valóságban is sokszor azt látom, hogy akik együtműködően egyenrangúként bánnak a nőkkel, azokat nem veszik komolyan, míg akik verrik a mellüket és az önbizalmuk a plafonon és mindenben fullra határozottak és ők aztán mindent jobban tudnak azoknak viszont garantált sikerük van.


Szeretjük hangoztatni büszkén, hogy ez itt a XXI. század és már milyen fejlettek vagyunk. Azonban az agyunk még mindig őskori. A paleolit korban alakult ki az agyunk és azokhoz a körülményekhez szokott hozzá. A játékszabályok azóta is ugyanazok, csak a körülmények változtak.

2019. jan. 7. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!