Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legfőbb probléma a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfőbb probléma a mai pasikkal? Mi a nagyobb gond, a külsejük vagy, mint emberekkel van gond?

Figyelt kérdés
Milyen pasit nehezebb találni? Olyant, aki jóképű és tetszik, vagy olyant, aki emberileg megfelelő?
2019. jan. 1. 20:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
7%

Én minden téren rossz vagyok. Biztos valami komoly bűnt követtem el és ez a büntetés. Bár nem hiszek az ilyesmiben.


Simán csak elrontottam mindent. Az életben pedig nincs javítóvizsga. Elrontottad? 50 év szívás a jutalom.



Mázli, hogy nem kívánom ezt végigcsinálni.

2019. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
#1 Nyavalyogj már máshol pls!
2019. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Elsőnek küldeném: [link]
2019. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
6%

#2


Tehát még ezt is tilos lenne. Don't worry már nem tart csak fél évig, az is csak azért, hogy ne miattam bukja el az utolsó "még számít valamennyire" személy a vizsgáját május végén.


Csak emiatt vagyok még itt.


Jó benne, hogy már semminek nincs komolyabb tétje, csak annyira hozzászoktam az aggódáshoz, hogy még így sem tudok megszabadulni tőle.

2019. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
Ezt így együtt nehéz találni. Hogy tetszen is és normális is legyen.
2019. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Ollókezű Edward ***** válasza:
84%

1-es, akkor te most komolyan öngyilkos akarsz lenni, csak mert nincs nőd? Uramatyám...

Talán ha megpróbálnál valami értelmet keresni.

Nekem sincs pasim, anyukám meghalt, és még munkanélküli is lettem, akkor most én is kössem fel magam?

2019. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

#6


Kö-HÖM!


Nem, nem ezért. Ez csak egy picit szelete a tortának, ha lenne is se lenne jobb. Túl sok dolgot csesztem már el végleg, igazából mindent. Javítani nem nagyon lehet, jól kitalált rendszer ez.


Még pár éve lett volna mód, de azt is elcsesztem. Nem meglepő módon.


Apám bulit fog rendezni, ha megdöglök egyszer, jókedve kitart majd évtizedekig, mivel mindig is utált. Bár van jópár ismerősöm akik szintén örülni fognak, de a többségnekl nem fog feltűnni. Munkában pótolnak gyorsan, magánéletem nincs.


Kettő embernek fogok hiányozni, de ők ott lesznek egymásnak, sokkal könyebb helyzetben lesznek, mivel megoldódik jópár probléma, leginkább anyagi természetűek.


Persze jó lenne, ha nem így lenne, de nap mint nap újabb sereg kudarcot begyűjteni nem olyan kellemes. Hosszabb távon őrjítő. És minden napra jut, sosem sikerül "normálisan" végigvinni a napot. Még akkor sem, ha egész nap ezért küzdök. Volt hogy órákig viaskodtam, de nem jött össze akkor sem.


Eh. Lefutott meccs ez.

2019. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mi lehet az a napi szintű küzdelem, de sajnálom, hogy így érzed.
2019. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%
Az, hogy nem tudnak udvarolni! Pedig egy igazán jó szöveggel még egy akármilyen ronda pasi is bevágódhat egy nőnél. (Persze csak ha nem azért ronda, mert igénytelen, elhanyagolt külsejű.)
2019. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

6-os. Látom, gőzöd sincs arról, mi vezet el odáig. Nem a bajok száma vagy mélysége, hanem az, hogy a körülmények magát az embert semmisítik meg. Itt nem a szomorkodás a lényeg! Mindenki más, vannak érzékenyebb emberek. Sokkal jobban magukra vesznek dolgokat, hajlamosak a sok rosszért magukat hibáztatni. Ez hosszútávon oda vezet, hogy megsemmisül a személyiségük. Azért erre a környezetük is figyelhetne, bár ebben a f*s passzív és haszonleső világban én már nem is csodálkozom semmin.


A legjobb hozzászólások meg azok, hogy ne nyavalyogjál már hogy nincs nőd. Tényleg konstruktív és segítőkész reakció.

2019. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!