Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Akinek nincs gyereke, ketten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nincs gyereke, ketten laknak, szamotokra az összeköltözés után a takarítás nagyobb gonddal jár vagy kisebb probléma?

Figyelt kérdés
2018. aug. 21. 20:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést de...

Hogy a párom miatt nagyobb tisztaságot tartok e? Nos eleinte igen,bár azelőtt se voltam igénytelen ilyen téren

2018. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Úgy értem , hogy több a gond a takaritassal, mint előtte. Többet kell takarítani, mintha egyedül élnél, vagy egyedül éltél.
2018. aug. 21. 20:12
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
2 ember nyílván jobban "koszol", de elvileg nem kellene, hogy nagyobb probléma legyen, hisz ketten vagytok rá.
2018. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem, neki igazából annyi dolga van hogy szedje ki a hajcsomókat a lefolyókból meg ha dugulás van intézkedjen. A többit én megcsinálom, és nem panaszkodom, mert ez a kettő az ami kikergeti belőlem a rókát.
2018. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nálunk ugyan van 1 gyerek, de nem lényegesen nagyobb a kosz. mivel rendet tartani kell, nem rendet rakni mindig. mindennek meg van a helye, és mindenki tudja hogy oda kell visszarakni használat után. ezt még a 2 évesünk is tudja. a legnagyobb feladat a mosogatás. mivel utálom és halasztgatom. de a párom nem utálja és sokszor elmosogat ha szólok neki (magától nem lát meg semmilyen házimunkát de ha szólok akkor megcsinálja gond nélkül). napi-2 napi porszívózás nem sok idő. mosás 3-4 naponta van 2-3 adaggal. de nem lenne kevesebb akkor se ha nem lenne gyerek.
2018. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem valtozott semmi. Egyedul eltem kb hetente porszivoztam, 2 hetente portorles es wc pucolas. Kb ennyi volt neha mostam altalaban 2 naponta illetve meglepo modon a gep mosott azt ennyi.ez eleg volt hogy feher zokniban itthon feher maradt estere a zokni.

Fel se tunt a takaritasi munka.azt parom idekoltozott 2 naponta mosott a gep o par naponta porszivoz de ennyi. Nevetseges feladat a haztartas. Havonta 1* jon segitseg mert ablakot mosni nem szeretek.

2018. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem probléma a takarítàs. Igazàból még jobb is. Régen ugye egyedül csinàltam mindent. Mióta összeköltöztünk, heti vàltàsban végezzük a hàzimunkàt meló utàn. Bevàsàrolni a férjem jàr ( én azt utàlom), én meg főzök mindkettőnkre, szeretem, ( neki meg nem nagyon megy a kotyvasztàs). Jól kiegészítjük egymàst:)
2018. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%
Nem takaritunk. Fontosabb a munka meg sport meg egyeb.
2018. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Többet, rendszeresebben, mert egyedül sokkal lustább vagyok. De belefér, ketten elég hamar végzünk és így sosincs kosz.
2018. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Semmivel sem kell többet takarítani :D, annyi, hogy a mosogatás gyakorisága meg a mosásra váró ruhák száma nőtt meg.


De a párom sem tahó, hogy koszos cipővel mászkáljon, meg összemancsoljon mindent.

Heti kettő porszívózás, meg a fürdőt-konyhát kétnaponta felmosom, de ezt otthon is ugyanígy csináltam.

2018. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!