Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legfőbb probléma a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfőbb probléma a mai pasikkal? Mi a nagyobb gond, a külsejük vagy, mint emberekkel van gond?

Figyelt kérdés
Milyen pasit nehezebb találni? Olyant, aki jóképű és tetszik, vagy olyant, aki emberileg megfelelő?
2019. jan. 1. 20:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%

"Olyant, aki jóképű és tetszik, vagy olyant, aki emberileg megfelelő?"


Na most ebből mind a 2 szubjektív. Az is h kinek ki tetszik és mit tart megfelelőnek.

Pl megfelelő az a diplomás v a család centrikus v az egyéni vállalkozó, művelt... ?


Kinek mi.

2019. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Ollókezű Edward ***** válasza:
86%
10-es: Szerinted egy anya halála csak egy kis szomorkodás? Akkor a tiéd még tuti nem halt meg. De tudod mit? Ne is haljon meg jó sokáig, mert ezt tényleg a legrosszabb ellenségemnek sem kívánom! És nekem is voltak ám olyan perceim, mikor be tudtam volna ugrani a busz alá, mert bizony "megsemmisítő körülmények" között éltem, de mégis kihúztam magam ebből. Pont erre írtam, hogy el nem tudom képzelni, hogy milyen küzdelem lehet az, aminek csak az öngyilkosság a megoldása. Mindegy. És igen, ne nyavajogjatok, ha hiszitek, ha nem, a nő nem jár alanyi jogon, azért tenni is kell. Nekem sincs pasim, mégsem fröcsögök napi szinten.
2019. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Ollókezű Edward ***** válasza:
77%
Kérdező: az a baj, hogy nem veszik emberszámba a nőket. Majd előtúrom a hozzászólásom, amit egy másik kérdéshez írtam, de ennyi a lényege.
2019. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%

Az utolsó a legnehezebb.


Nincs apaminta, legtöbb egyedülálló anyuka elkényezteti a kicsi fiát és a párkapcsolatokban is emiatt várja el a legtöbb pasi, hogy a párja a második anyja legyen.


Még a "rendes srácok" zöme is bevágja a durcit, ha nem akarod a hímtagjukat Skype-on megnézni, vagy azt mondod:"ne haragudj, nem vagy az esetem!".


Igények terén 2 véglet van: vagy az a csávó, aki ahhoz képest, hogy nem is egy sportos, nem is jóképű csávó, csinos, szép, okos, művelt, egzisztenciával rendelkező, házias,szexben qrva nőt akar, miközben ezek közül csak az egyetemi diplomát tudja felmutatni, hogy miért jár neki mindez. Szóval a legtöbb pasi, aki ilyeneket elvár, nem egy Bradley Cooper azért. És még egy 100 ft-os automatás kávét is sajnál egy nőtől.

Vagy a másik véglet, hogy minden mindegy, csak punci legyen.


Summa summarum: leginkább csak agyban vannak dolgok, de az kibaxottul nagy.

2019. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Ollókezű Edward ***** válasza:
58%

Na itt van, tessék:


"Ollókezű Edward nevű felhasználó válasza:


Akkor nyűg, ha már nem szeretik egymást a felek. A kérdés és az összes hozzászólásod, kedves kérdező, arra utal, hogy férfi vagy. Itt az egész gyk-s férfi fröcsögés, már-már incel dimenziókat öltve egyfajta hegeli szolga-úr viszonyt tükröz. Addig, amíg nem ismeritek el végre, hogy a nők is ugyanúgy emberek, mint ti, addig sosem fogjátok megkapni azt, amire vágytok. A nők is emberek vágyakkal, álmokkal, önálló gondolkodással és akarattal. Semmi jogotok többet várni egy nőtől, mint amennyit ti is képesek vagytok nyújtani. Ha sikerül ezt internalizálni, akkor boldogok lesztek, de addig lehet akármennyi csajotok, soha semmi nem lesz jó."


Csak ennyi, de ez társadalmi szinten.

2019. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%
Engem az dühít fel, hogy mindig megy a sírás, hogy senkinek nem kellenek, mertrondák, mertcsórók, nos nekem anno egyik sem számított, mégis csak szívtam, pedig sosem a pénzes dzsordzsklúnikra mentem. Kvura szra ám nap mint nap a pofámba kapni, hogy nekem csak a pénz számít meg a kinézet, szívem szerint visszaküldeném az illetőket oda ahonnan kibújtak.
2019. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
19%

Mert a férfiak nem emberek... Azért hagyjuk már ezt a nők szenvednek a férfiak miatt nyűglődést. Elhiheted, hogy kb. ugyanannyi férfi is kínlódik a nők miatt.


Miért? Szerinted egy házasságban a férfiak mindent megkapnak, el vannak kényeztetve minden téren? Nekik csak zabálniuk meg szexelniük kell? Tipikus szűk látókörű női megközelítés. Én férfi vagyok, de az életem maga a pokol!

2019. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Ollókezű Edward ***** válasza:
17-es: mesélj csak, miért is pokol az életed?
2019. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Ollókezű Edward ***** válasza:
70%

"Mert a férfiak nem emberek... Azért hagyjuk már ezt a nők szenvednek a férfiak miatt nyűglődést. Elhiheted, hogy kb. ugyanannyi férfi is kínlódik a nők miatt." - Csak a saját nevemben tudok nyilatkozni, szóval más nők lehet, hogy mást mondanának, de én nem szenvedek, csak sokszor kellemetlenek vagytok. Ha függnék egy férfitől, attól valószínűleg szenvednék a tárgyiasítás miatt, de hála Istennek sosem voltam még ilyen helyzetben, és remélem mindig is önálló, öneltartó lehetek majd. A férfi kínlódás okát sokszor abban láttam, hogy nem kapják meg azt, amiről azt hiszik, hogy nekik alanyi jogon jár. Ezt kellene már elfelejteni, semmi nem jár senkinek alanyi jogon. Esetleg azt hitték, hogy megveszik pénzzel a nőt, és nem kapták meg az elvárt ellenszolgáltatást. Ha ezen kívül tudsz még más okokról, akkor kérlek világosíts fel.



"Miért? Szerinted egy házasságban a férfiak mindent megkapnak, el vannak kényeztetve minden téren? Nekik csak zabálniuk meg szexelniük kell? Tipikus szűk látókörű női megközelítés." - Ha nem kapsz meg mindent, amire szükséged van érzelmileg, akkor váltanod kell. Ugyanezt tanácsolom a nőknek is. Ti is válogassátok meg jobban azt, hogy kivel kezdetek, és hirtelen találkozni fog a kínálat és a kereslet.

2019. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
68%
El vannak kényeztetve. Én is férfi vagyok, de azt látom, hogy sokan nem tudnak felnőni, nem képesek kapcsolatot kialakítani, lemondani a saját privilégiumaik egy részéről egy közös célért
2019. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!