Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék egy igazi cuki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék egy igazi cuki, csendes lányt találni, aki valódi szépség, s komolyan is vesz?

Figyelt kérdés
Nem agyon sminkelt, szemüveges (mániám), visszafogottan öltözködik és értelmes. Én ennek teljesen az ellentettje vagyok: nagyszájú, magabiztos, sok nővel voltam már kapcsolatban. S amikor megpróbálok ismerkedni egy ilyen szépséggel mindig megijednek, azt hiszik csak bantanám, kihasználnám őket. (Az un. "Jócsajokkal" valóban előfordul ilyen, de velük nem os szeretnék kapcsolatot, ahhoz túl jól ismerem ezt a típust, volt már elég belőlük...) Cuki, hasonló stílusú lányok, hogyan kozeledjek felejuk? Jó tanácsok! Nagyon köszi!

2019. jan. 4. 14:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
41%
Akkor nezelodj az elhizott,zsiroshaju nok kozott. Nekik nem fontos a kulso.
2019. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Az alapvető személyiségedet, a nőcsábász énedet nem valószínű, hogy végleg el tudod nyomni, ezért látszik ez kívülről is.

Van az ismerősi körömben a te típusodból, és a magabiztos ám megbízható férfiakból is. Zongorázni lehet a különbséget köztük, hogy hogyan bánnak az emberekkel, a barátnőjükkel. Nem tudnak kibújni a bőrükből: előbbiekről süt a lenézés (nem tudatos, és nem bunkózásra gondolok!! Egyszerűen ÉRZED, hogy neki magán kívül igazán senki sem fontos), utóbbiaknak a kisujjukat sem kell mozdítaniuk azért, hogy jó értelemben tekintélyt szerezzenek egy társaságban, 10-ből 8-an ösztönösen megbíznak bennük, a maradék kettő pedig csak irigykedik.

A hozzád hasonlók úgyis mindig ráunnak az aktuális partnerre, mert mindig az kell, ami nincs: most éppen a csendes/cuki, mert olyan még nem volt. Aztán majd a nagyvilági nők, mert a cuki unalmas lesz.

Ne érts félre, ez nem rossz vagy jó, csak te ilyen vagy.

2019. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%

Kedves Kérdező!


Ha egyáltalán komolyan gondoltad a kérdésed,akkor csak annyit írnék,ahhoz,hogy az önbecsülésből kiindulva érhetsz el értékes emberi kapcsolatokat.

Sajnos,az,hogy kihangsúlyoztad,neked több diplomád is van,neves helyről is,ez egyrészt kérkedés,másrészt ércelődés!tudod a diploma szép dolog a lexikális tudáshoz de az,hogy milyen ember vagy,nem a diplomád számától függ.Tapasztalhatod,hogy olyan gondjaid vannak,melyeket nem tudsz diplomával áthidalni:-(


Egy egyszerű,töredékes tudású földihalandó

2019. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezd azzal, hogy senkit se használsz ki, a "jócsajokat" sem. Nem attól vagy jó ember, hogy pár emberrel jól viselkedsz, hanem azzal, hogy mindenkivel.

Biztosan vannak ilyen lányok, lassan közeledj feléjük, óvatosan. Adj nekik időt arra, hogy megismerjenek.

2019. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%
Én visszafogott, értelmes nő vagyok, egyáltalán nem sminkelék és szemüveges is vagyok. Azt nem mondanám, hogy "cuki" vagyok, a szépség meg nyilván ízlés kérdése. Ismerek hozzád hasonló férfiakat, egyszerűen fel sem merült még bennem, hogy ilyen párom legyen. Egy népszerű, nőcsábász férfi mégis mit szeretne mondjuk tőlem?? Engem legfeljebb csak megtűrne maga mellett, ha épp nincs szebb, népszerűbb, kedvesebb, okosabb stb nő a láthatáron, de le lennék pattintva, amint megjött a jónő. Nem vagyok az a fajta nő, aki naphosszat itt gyakorin szajkózza, hogy "a pasiknak csak az instapitsák kellenek", de azt biztosan állítom, hogy egy olyan férfinak, akinek egy szavába kerül megkapni egy olyan nőt, aki kéthetente jár fodrászhoz és kozmetikushoz, új, drága ruhákat hord, heti hatszor jár kondizni, sok barátja van és nagyon népszerű nem fogok én kelleni a teszkós kötött pulóveremben és a felkötött hajammal, smink nélkül, lehetek akármennyire értelmes vagy kedves. Ha mégis közeledne hozzám egy ilyen férfi, akiről köztudott, hogy rengeteg nője volt már, akkor azt gondolnám, hogy nem én érdeklem, hanem csak a kíváncsiság hajtja, mert én még nem voltam meg neki (pláne, ha tudom, hogy szokása nőket kihasználni...).
2019. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te csak egy kisebbség komplexusos, lúzer pasi vagy, aki ide jár hazudozni.

Ha a fele is igaz, az itteni megnyilvánulásaid után már undorodok tőled, és még egy percet sem hallgattalak élőben.

Olyan vagy, mint a csaj, aki a Corvinus-os mesterre verte magát tegnap.

Meg miért kell neked csendes csaj? Azt lehet irányítani, el tudod nyomni? Egy életrevaló csaj 2 perc alatt porig alázna, mi?

2019. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mintha azt mondanád, a németjuhászokba belerúgsz, de a vizslákat szereted.
2019. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Egyébként kíváncsiságból írtam ki. Mert ez volt a helyzet 2015-ben. S lám, azóta megnősültem, s igen egy olyan nőt tálaltam, akit nem érdekelt a múltam, s pontosan ilyen típus. Aztán van egy 26 hónapos csodálatos kislányunk is, s csodák csodája, egyszer sem akartam lecserélni. A válaszok pontosan mutatják mennyire igazan volt anno. Így tudtam én is meggyökerezni, tiszteletet adni, megváltozni. De látszott az itteni reakciókból is, hogy miért ezt kerestem. Ja és fél év ismeretség után vettem feleségül. :)
2019. jan. 4. 17:10
 19/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat 16 hónapos a lányunk. Mobiltelefon... :)
2019. jan. 4. 17:10
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Írjál inkább regényeket, ne minket fárasszál az elmédből kipattanó történetekkel.
2019. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!