Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha 24 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 24 évesen nem tudtam kapcsolatot kialakítani lányokkal akkor ez már így is marad?

Figyelt kérdés
Sajnos a külsőm is előnytelen sok kritikát kaptam rá,ezenfelül a kommunikáció is nagyon nehezen megy, lemennek a sablonos kérdések válaszok utána meg egyszerűen képtelen vagyok folytatni a beszélgetést,nem tudom miről! :(

2019. jan. 4. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Nézd, a férfiak többségét kiválasztja egy nő, aztán ők meg örülnek mint majom a farkának hogy végre nem egyedülállók. Persze nézegetik ők is a lányokat, de a többségnek a nyálcsorgatáson kívül nem jut más. A nők felszedése, a nők közti válogatás már csak a legjobb pasiknak adatik meg. Az alatt mindig a nő bólint rá a dologra, azaz a férfi bepróbálkozik, aztán vár az eredményre. Te hiába mutatsz rá egy nőre hogy tetszik és járni akarsz vele. A Lány lecsekkol, aztán vagy igen, vagy nem.


A férfiaknál is van némi döntési lehetőség, de én azt látom, hogy az az oldal már nem annyira válogatós.


Amit tehetsz az az, hogy jársz-kelsz, és ha szerencséd van, kinéz egy csaj. Azt te észreveszed, teszel pár lépést felé, jelét adod hogy neked is tetszik, leszólítod, beszélgetsz vele. Nagy reményeket azért ne fűzz hozzá mert még az átlagos fiúknak is lapát van az esetek többségében.

Esetleg emeld a szellemi színvonalad, az értékes nőknél sokkal szexibb, mint az a futószalagon készült konditermes tucat testek.

2019. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
fiúkkal még kialakulhat valami
2019. jan. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm, másodiknak meg nem vagyok b...ui!
2019. jan. 4. 18:35
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy öregszel, minden évben exponenciálisan csökken az esélyed rá, hogy legyen valami.


A nők egy tapasztalt férfira vágynak és nem csak szexuális értelemben, hanem aki tudja mit mondjon, hogy kell velük beszélni, amit csak tapasztalat útján lehet megszerezni.

2019. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Az a baj barátom, hogy ez az egész párkeresés témakör ebből a szempontból nagyon sok hasonlóságot mutat a munkaerőpiaccal. Ahogy a cégek is elvárják a szakmai tapasztalatot, úgy a csajok is elvárják, hogy legyen tapasztalatod már a nők terén. És minél idősebb vagy, ezek az elvárások folyamatosan nőnek. (Mint ahogy egy 30 évestől is könnyebben elfogadják a 4 év munkatapasztalatot, mint egy 40 évestől; úgy egy 18 éves srácnál is még kevésbé taszító, ha nem volt nővel, mint egy 24 évesnél).


Egyet tudok tanácsolni:

Irány prostikhoz! Oldd fel a gátlásaidat, az jó kezdőlépés lesz.

2019. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
A prostit leszámítva az 5-ös mond valamit. Szerintem próbálj úgy hozzáállni, hogy nem érdekel, ne foglalkozz vele és menj oda bárkihez beszélgetni. Ne azért hogy felszedd. Tuti belefutsz olyanba akivel lesz valami, pedig nem is akartad.
2019. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
A külső ne mgond, a kommunikácón bukik el általába naz ember. Ha rusnya is vagy, de meg tudod nevettetni a nőt, az már fél siker.
2019. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozol? Tanulsz? Milyen közösségbe jársz?

Nagyon sokan a munkahelyükön találnak párt maguknak. Biztos te is megtalálod a barátnődet :)

2019. jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, illetve a prosti sajnos nem segít a fő gondomon! Dolgozom tetőfedőként így a munkahelyen nálam nem játszik az ismerkedés,egyáltalán nem érintkezem így lányokkal! :)
2019. jan. 4. 21:05
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát igen, az a baj, hogy nincs sok lehetőséged nőkkel találkozni.

Utcán/buszon ismerkedni nem menő ugye :/

Barátokon keresztül nem tudnál összejönni valakivel?

2019. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!