Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha 24 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha 24 évesen nem tudtam kapcsolatot kialakítani lányokkal akkor ez már így is marad?

Figyelt kérdés
Sajnos a külsőm is előnytelen sok kritikát kaptam rá,ezenfelül a kommunikáció is nagyon nehezen megy, lemennek a sablonos kérdések válaszok utána meg egyszerűen képtelen vagyok folytatni a beszélgetést,nem tudom miről! :(

2019. jan. 4. 18:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Buszon erre megint nincs esély,kb 10 percet ülök rajta illetve ahol ingázom ott szinte mindenkit ismerek, utcán meg igen kevés esélyt látok,most menjek oda csak úgy kb minden lányhoz aki épp egyedül sétál 100ból hátha egy, ez így elég hülyén venné ki magát! Barátokból nincs túl sok nem is igen jártam mostanában el sehova de ezen tavasztól szeretnék változtatni, koncertekre ilyesmikre járkálni hátha! :) Falusi vagyok amúgy ezért nincs nagy ismeretség!
2019. jan. 4. 22:18
 12/14 anonim ***** válasza:
36%
Eld az életed és dolgozz keményen ! A nőket felejtsd el ha nem nézel jól ki és az átlagnál nincs több pénzed !
2019. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A társkeresés mint fogalom, és mint cselekvés, lehetőség nagyban megváltozott az elmúlt pár évtizedhez képest.

Az internet összezsugorította a világot, így a nőknek szinte bárki megkapható. Már nem az van mint régen, hogy van a falu vagy a város, és hát onnan kell választani, mert nincs más. Most már bárki szóba jöhet, az igények a csillagos egekben járnak, ez értendő anyagilag, a külsőre vonatkozóan, a kompetenciákra stb. Mivel a választék szinte végtelen, így az emberek értéke szinte nulla. Senki nem fog könnyeket hullatni egy férfi után, főleg ha csak átlagos. A nőké a világ, ők döntenek, ők választják ki a férfit. Nem fordítva, maximum akkor, ha olyan férfierőt képviselsz, ami előtt meghajlanak, behódolnak a nők. Ezekből a férfiakból viszont kevés van. Ezért próbálkozik mindenki gyúrni, tetováltatni magát, többnek látszani mint ami. Ki kell tűnni a tömegből. Viszont mára már ez is nagyon nehéz, mert ezekkel a kommersz kondizással már nem leszel jobb, mivel mindenki ezt csinálja. Szóval ennyi.

2019. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
vagy menj ki külfödre dolgozni..az menő
2019. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!