Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt rendszeresen hangozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt rendszeresen hangoztatják, hogy "próbálj meg egyedül is boldog lenni" meg "a párkapcsolat nem az élet egyedüli értelme", azok miben találták meg az életük sava-borsát?

Figyelt kérdés

Az itteni hozzászólók rendszeresen jönnek ezzel. Tudni kell az életet egyedül is boldogan élni, a kapcsolat nem jár alanyi jogon az embernek és hasonlók. Oké, van benne igazság: de akik ezeket írják, ők miben találták meg az élet értelmét?


Mi az nálatok, ami annyira leköt titeket, hogy nem érzitek a mindennapokban a párkapcsolat hiányát, szükségességét? Munka? Hobbi? Valamilyen hivatás, "küldetés"? Vallás? Vagy simán csak át van állva az agyatok arra, hogy mindent, mindig, mindenhol egyedül? Hogy működik ez nálatok?



2019. jan. 5. 10:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy dolog azonban motoszkál bennem: nem aggódtok amiatt, hogy ezek a "kitöltő" tevékenységek annyira az életetek részeivé válnak, hogy már képtelenek lesztek kapcsolatban élni, létezni? Hogyha egyszer majd eljön az a pont, amikor kínzó magány telepszik rátok, akkor nem tudtok majd kitörési pontot találni? A rigolyákról nem is beszélve...
2019. jan. 5. 11:10
 12/20 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi ördöngösség. Egyszerűen tudatában vagy annak, hogy egyedül is egy csomó mindent megtehetsz. Ráadásul ez csak a saját döntéseden múlik, mivel nem kell senkihez sem alkalmazkodnod. Szóval azt csinálsz amit akarsz. Olyasmiket, amik boldoggá tesznek, vagy érdekeknek és kipróbálnád. Ha pedig ki vagy békülve önmagaddal és az életeddel, az meglátszik a kisugárzásodon. Ami vonzóbbá tesz mások számára, ergo növekszik a az esélyed, párt találj.
2019. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%

Egy jó ideig egyedül voltam, most jöttem összes a párommal, akit már régóta ismerek.

Szeretem a munkám (buszozom). Van egy gyönyörű egészséges lányom. Kutyám (Cane corso), vele is sokat kell foglalkozni.

Lovaztam. Család, barátok. Mindig volt valami program a lányommal vagy barátokkal. Vállaltam plusz munkát is,le cseréltem az autóm.

Németet tanultam. Nyáron strand pl. Szóval le foglaltam magam abban az időben is.

N26

2019. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A párjukban találták meg, a jól megmondás mellett :)
2019. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Kreatív tevékenységek, alkotás. Ez nagyon tág fogalom nálam egyébként, mert nemcsak rajzolok, illetve varrok (pl. saját tervezésű és kivitelezésű, elég komoly e-book olvasó és tablet tokot), hanem videókat vágok meg saját magamnak pozitív megerősítéses hanganyagokat készítek (visszhangosra állítom a saját hangom, aztán összerakom a szöveget, és alákeverem a zenét), meg ilyesmik. Vagy jpg alapú pdf-ből csinálok doc alapút, ami nem kis meló. Komplett könyveket gépeltem már be így.
2019. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ja, és még csak most kezdtem újra, de pár évi teljesen kezdő, majd alapszintű edzőtermezés, majd kb. másfél éves kihagyás után most kezdtem ITTHON tornázni, és úgy néz ki, elég jól fog menni. A következő lépés egy saját magam számára megfelelő egészséges és fogyasztó étrend összeállítása lesz, aztán a használatba vétele természetesen. Szóval a bennem lévő természetes igény miatt törekszem arra, hogy saját korábbi (vagy jelenlegi) önmagamhoz képest egyre jobbá és jobbá váljak minden téren.
2019. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, kérdező, hogy annak, aki képes saját magát huzamosabb ideig egy kívülálló szemével figyelni, az nincsen ÁLLANDÓAN rászorulva emberek visszajelzéseire, viszont, ha azok közül a személyiségére építő hatásúnak érzett újabb szempontokat épít be saját maga megfigyelésébe, akkor még inkább autonóm, magabiztosabb, nyugodtabb, és személyiség szempontjából vonzóbb emberré válik. Szerintem.
2019. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ja, és imádok olyan cikkeket olvasni, amelyek átlagosan értelmes olvasók számára szólnak az emberi elme működéséről, mint pl. a külvilág érzékelése, a bejövő információk szűrésének szempontjai, az idő fogalma az énkép szempontjából, de azt hiszem, jobb, ha több szempontot nem írok most.
2019. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Munka, hobbi, barátok, rokonok. Sok barátom van, közelebbiek és távolabbiak, mindig van kivel menni valahova.

Sportolok, olvasok, kreatívkodom, jógázok, meditálok. Teljesen jól telnek a napjaim, amúgy szeretek is egyedül lenni, nem igénylem a társaságot. Persze, hiányzik a gyengédség és a szex, de nem vagyok társfüggő, nem kell minden áron.

2019. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem van párom, de tényleg nem kizárólag csak párkapcsolatban lehet boldog az ember.

Most kapásból egy kezem nem volna elég felsorolni azokat a barátaimat, családtagjaimat, akiknek nincs és soha nem is volt párkapcsolatuk, mégis boldogok. Általában a munkájukban találták meg az élet értelmét, olyan hivatásuk van, ami teljes embert kíván, nem kattoghat mellette az agya, hogy jajj mi van az oviban a gyerekkel...

A másik meg nyilván a személyiség: ők szeretnek egyedül lenni. Nem zavarja őket a magány. A baráti összejövetelek elegek nekik.

2019. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!