Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi magányos lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi magányos lány a plázákban? Barátjuk, barátnőik sincsenek?

Figyelt kérdés

Nagyon csinos lányok pedig, és a legtöbbnek ilyen szomorú, keserű arca van. Csak azt látni, hogy egyik boltból száguldanak be a másikba, aztán egyedül üldögélnek egy padon, kávézóban, étteremben.

Én nem tudok egyedül menni ilyen helyekre, hülyén érezném magam.

Ti mentetek már oda ilyen lányhoz?



2019. jan. 5. 15:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2%
Az ilyen plázaszépségeknek eltartójuk szokott lenni.
2019. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
18%
#3 Te Jézus Úr Isten, mit vétettem, hogy 11%-ot kaptam, és kb. egy tucat ember lemínuszolt? Lelki beteg emberek...
2019. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12 sok itt a frusztrált ember, itt csak keseregni, panaszkodni, személyeskedni meg beszólogatni szabad
2019. jan. 5. 16:07
 14/18 anonim ***** válasza:
82%

Már bocs, de egyedül szeretek vásárolni, és miért ne ehetnék, ihatnák valamit?

És rohadtul nem szeretem, ha zaklatnak közben pasik.

2019. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
Hm. van egy barátom. 15 vagy 18 éve ismerem. Férfi, én nő. Őt úgy ismertem meg, hogy buszra trappoltam reggel, Ő meg utolért és megszólított. Mondta pár hete lát, Ő is abban az időben azzal a busszal jön mindig. Azóta is tart a barátság. Más: Mi lett volna velem, ha kisgyerekes anyukaként amikor másik városba költöztem nem állnak velem szóba idegenek? Mert hát ugye idegenekkel nem ismerkedünk!!! Bár imádtam a gyerekeimet, sokszor szenvedtem a felnőtt társaság hiányától. Jó, hogy nem mindenki gondolkodik így. Aztán idegenből lehet ismerős esetleg még barát is.
2019. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
31%

Hát utoljára karácsony után voltam plázában, akkor rohantam, mert gyorsan kellett valami ajándékot vennem ismerősnek. Akkor nem örültem volna, ha leszólítanak. Viszont már volt olyan, hogy élelmiszert vásárolva szólított le egy férfi, abban nem volt semmi kellemetlen, csak már akkor volt barátom. Tehát én nem tartom ezt ördögtől valónak ezt a fajta ismerkedést.


Mondjuk én nem vagyok szép nő, de általában komor az arcom az ilyen helyeken, mert utálom a plázákat, pánikrohamom lesz.

2019. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

" csak már akkor volt barátom"


Igazából minden nőnek van (és nem, nem csak "kamu hazugság", hanem tényleg), ezért is értelmetlen bárkivel is beszélgetni, bárhol ilyen téren.

2019. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
42%
Ne szólíts le csak úgy senkit. Szemkontakt, abból már látod, hogy egyáltalán nyitott-e rá. Utána már odamehetsz.
2019. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!