Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1 éves gyászidőszak 4 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves gyászidőszak 4 éves komoly kapcsolat után normális?

Figyelt kérdés

Nem rég találkoztam egy hölgyel, akinél ötödik randin megkérdeztem, hogy egy pár vagyunk e már (neten ismerkedtünk azért biztosra akartam menni hogy mással már nem ismerkedik, már a harmadik randin szexeltünk ami jól müködött nagyon)


Ennek eredményére meg teljesen megijedt, eddig teljesen lelkesedve viszonyult a kapcsolathoz, viszont most az ő szavaival élve bepánikolt.Most már egyáltalán nem érdeklődik, elötte teljesen lelkes volt, de azt mondta hogy ez az elmúlt időszakban bárkivel ismerekedett ugyan ez volt a dolog és mindig megijedt mikor felmerült ez a kérdés, és ugyan ezen a ponton megakadtak a dolgok


4 éves komoly kapcsolat után, nem túl sok idő 12-13 hónapig gyászolni ? Van akinek tényleg ennyi idő kellhet ?


Vagy valami más állhat a háttérben, egy kérdéssel elronthattam mindent ? (Tudom ez kicsit kinyírja a rejtélyességet, de eddigra úgyéreztem hogy rengeteget beszéltünk és közel kerültünk egymáshoz)


Megoldható ez a helyzet egyáltalán ?


F27



2019. jan. 5. 23:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális ismerkedési folyamatban, mindig vannak checkpoint-ok, ha más nem, a randik. Mindegyik után eldönthetem, jó-e ez, akarok-e tovább menni, nyilván ha akarok, akkor már tart valamerre a dolog, és ha akarok, akkor nem szervezek be mellé még x partnert, hogy hát legyen B meg C meg D terv.

Ha tovább megyek, akkor az szimpátiát sugall, vonzalmat, ergo semmi szükségem arra, hogy még x,y-al lefussam ezeket a köröket.

Százalékosan sem adok sok esélyt annak, hogy mondjuk amíg nem szilárdul meg a dolog egyik vagy másik irányba, azalatt lenne időm, lehetőségem a nagy önkerítőt játszani.

Ha meg adott randi nem sikerül jól és eldöntöm, nem akarok tovább menni, akkor ez tiszta sor lesz mindenkinek.


Ha viszont, tegyük fel, olyan eset áll fen, hogy van egyszerre két(!) ember, akivel tudnék ismerkedni, hát akkor úgy ismerkedek, hogy az inkább beszélgetőest legyen, ha meg valaki ebből arra következtet, hogy mi egy pár vagyunk, akkor ott a következtetés alapvetően hibás és az illető nagyon nagy bajban van a rációval, viszont ezmiatt minden alkalommal ledumálni az adott kapcsolati státuszt teljesen felesleges.

2019. jan. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp éli meg.. Én 3 év után 1 évig mindennap csak sírtam....egyénfuggo. Meg nem zárta le magában azt hitte ha valakivel megismerkedik majd ő elfeledteti a múltat. De nem így van. Amíg nem zárja le magában jöhet bárki.. Senki se lesz jó igazán!
2019. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
És az is rendben van hogy elöttem még jó pár sráccal eljátszotta ugyan ezt? Ő maga mondta hogy már sok mindenkivel próbálkozott, de mindenkit ezzel utasított el, amikor elérkeztek ehhez a ponthoz. Vagy tényleg van úgy, hogy nem lehet érezni, hogy mikor van vége ?
2019. jan. 6. 23:18
 14/22 exronin ***** válasza:
Ahelyett, hogy minket kérdezel, menj és járj a kedvében, kérd meg, hogy mondjon el mindent őszintén, te pedig legyél empatikus és ne csak magaddal foglalkozz.
2019. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem tudok a kedvébe járni, mert mióta megkérdeztem azóta nem szeretne velem találkozni, azt mondja hogy már nem érez semmit velünk kapcsolatban........ Hihetetlen hogy egy kérdés ezt tudja kiváltani. Győzkődni meg nem akarom őt a végtelenségik már tettem egy két próbálkozást. Szerintem egyszerűen ezzel a kérdéssel már túl sok érdeklődést fejeztem ki ez pedig lerombolta a vonzalmat.... De hogy volt képes teljesen azt én sem értem..... Vagy tényleg valami komoly lelki problémája lehet

Sajnálom mert úgyéreztem nagyon passzolunk, és végig lelkes volt


Nemtudom mikorra fogom megérteni nőket :D

2019. jan. 8. 16:41
 16/22 anonim ***** válasza:
4 év adatott nekem, lassan 8 hónapja ment el a párom. Én nem akarok, nem tudnék ismerkedni se most se 1 év múlva.... mondjuk én lefeküdni se tudnék aztán panikolni...azóta teljesen hidegen hagy ez a rész. Szóval nem tudhatod mi játszódik le benne, lehet egyszerűen úgy erzi megcsalja a párját..
2019. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Érdekes formája a gyásznak, ha lefeküdt veled!


Lehet elkerülő típus, megijed a saját érzelmeitől, azért vette fel a nyúlcipőt.


A helyedben most teljesen hátralépnék, majd két hét múlva utolsó próba-szerencse alapon keresném.

Sok sikert!

2019. jan. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

mert mióta megkérdeztem azóta nem szeretne velem találkozni,


Vmit nem mondasz el ugye? ... Egy kérdés miatt nem offol senki senkit..

2019. jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Hát most párszor próbáltam lebeszélni vele de elég passzívnak tünt. Sajnos most csak chaten személyesen nem volt időm vele találkozni mert elutaztam egy hétre, de találkozott volna velem hogy ezt elmondja.

De végül is mondtam hogy akkor ha ennyire motiválatlan(többször mondta hogy ő már nem érzi) hogy ezt megoldjuk akkor fókuszáljunk a saját életünkre, mert én sem akarok a rosszban benne ragadni (szakítás beleegyezése), persze kedvesen megköszöntem neki mindent.


Normálisan csináltam, semmi játszmázást nem vittem bele. Ő meg megköszönte hogy megértem. Remélem ez sikerül kicsit feltüzeleni a dolgot és vissza jön 1 hét múlva, ha nem akkor én keresem, addig is had gondolkodjon. Remélem hogy vissza tudom majd szerezni


Persze az sem segít, hogy vizsgaidőszakban és stresszel miatta, lehet ha hamarosan végez máshogy fogja látni a dolgokat

2019. jan. 10. 08:29
 20/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi észrevételeket, tanácsokat! Továbbra is szóljatok hozzá van hasonló tapasztalatotok.


1 hét chat szünet után sikerült vele lebeszélnem egy találkozót, hogy tudjak vele beszélni. Továbbra sem érdeklődik, és azt írta hogy már nem fogja meggondolni magát.... Meglátom hogy mi sül ki belőle. Könyörögni és győzködni nem akarok inkább csak megérteni, így talán nekem is könnyebb lesz elengednem a dolgot. De szerintem csak nyílt lapokkal játszottam és ez volt a gond.

2019. jan. 12. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!