Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag alatti szépségűek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti szépségűek nektek megy a párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Igazából nem siránkozni akarok, csak kiváncsi vagyok más nem szép, hogyan boldogul az életben.


Megvagyok egyedül is, csak rossz nézni ahogyan másoknak rengeteg párkapcsoluk volt, nekem meg egy lány volt idáig akivel csak randiíg jutottunk.



Nem nézek ki jól, bár pár lány mondta, hogy ez nem igaz.


Utcán anno kaptam olyan beszólást c. Lányoktól, hogy csúnya vagyok.



Most, már hogy dolgozók és jobb ruhákba járok és jobb a kisugárzásom nem kapok beszólásokat.


Bár nem érdekelnek, mert lassan mindenem meglesz csak a pár és barátaim nincsenek.



2019. jan. 9. 17:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

8-as vagyok. Olyan szilárd és megingathatatlan tényekből vonom le ezeket a következtetéseket, amit bármikor, bárkinek be tudok bizonyítani, hogy igazam van.


De várom mindkettőtöktől, hogy meséljetek egy kicsit többet a szerintetek bennetek lévő hibáról (részletesen), az elvárásaitokról, igényeitekről.

2019. jan. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szilárd és megingathatatlan tények? :'D Ember, ezt te sem gondolhatod komolyan. Most tényleg azt akarod elhitetni velünk, hogy annak ellenére, hogy nem ismersz minket, SEMMIT nem tudsz rólunk, neked van igazad a mi személyiségünkkel, ízlésünkkel, életünkkel kapcsolatban? Hát te nagyon bolond vagy. :D

Nem érzem úgy, hogy idegeneknek, pláne idióta idegeneknek kéne magyarázkodnom. Ne hidd már, hogy jobban ismersz, mint én saját magamat...

2019. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

Van egy olyan tudományos alapszabály, hogy valaminek a létét kell bizonyítani és aki állít valamit azon van a bizonyítás terhe.


Tehát nem kell egyikteket sem ismernem, ugyanúgy ahogy ahhoz, hogy kijelentsem: az emberek nem tudnak repülni (technikai segédeszköz nélkül) vagy az ember halandó sem kell ismernem mind a 7,5 milliárd embert.


Ha ti akarjátok bebizonyítani, hogy csúnyák vagytok, akkor rajtatok van a bizonyítás terhe.


Máskülönben ugyanannyi értelme van annak, amit írtok, mintha azt írom, hogy "A Szíriusz bolygóról jöttem egy üstökös hátán lovagolva és Zeusz fia vagyok."


Tehát eddig 1:0 az átlag alatti férfiak javára, akiknek viszont Quod erat demonstrandum ( [link] ) eddig senki nem ajánlotta fel, hogy megcáfolja a kijelentésüket.


Ergo:


Az átlag alatti férfiak kijelentettek egy TÉNYT (minthogy repülő ember nem létezik) és bár elképzelhető, hogy létezik, de eddig még senki nem jelentkezett, hogy "Hahó, repülő ember vagyok!", vagy csak "Hahó, ismerek repülő embert és be is mutatom neked." - még ha David Copperfield is az illető és csak át akar verni.


Az átlag alatti nők pedig kijelentettek egy hipotézist, hogy "A fű kék." amire többen felhördültek, hogy "Tévedsz, ugyanis a fű zöld." erre ők "Nem, nem. Az én kertemben bizony akkor is kék a fű." erre "Akkor mutasd a kerted." erre ők "Azt várhatod. De akkor is, nem is tudom mit kell neked bizonyítgatnom itt. A kertemben akkor is kék az a rohadt fű, és pont!"

2019. jan. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Kérdező, #6-os vagyok, és bocsánatot kérek amiért elindítottam az OFF áradatot.

Kérdésedre reagálva:

Említettem előző válaszomban, hogy "nem tudom, hogy lehet túljutni ezen" mivel elvakított az önsajnálat és a csalódottság, és mert - szégyen szemre - kérdésed csak párkapcsolati részére reagáltam.

Az átlag alatti esztétikumú egyéneknek mindenképpen nehezebb érvényesülni az életben, de lehetséges. Azt javaslom, hogy lépésről lépésre haladj: javítottál az életkörülményeiden, most javíts a személyiségeden, majd alakíts ki egy alap szociális hálót (ismerősök, barátok).

Tudom, hogy "vak vezet világtalant", és az élet egyedül szenvedés, de barátaid simán lehetnek! Ott nem számít annyira a külső.

2019. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha annyira akarnám, be tudnám bizonyítani az igazamat, de úgyis kiforgatnád a szavaimat, vagy nem hinnéd el. Így is túl sok időt fecséreltem rád, ennyit nem érsz. Igen, zavar, hogy meghazudtolsz, és azt állítod, hogy jobban ismersz saját magamnál, de igazából leszarom, azt hiszel, amit akarsz, ha neked ettől jobb. Én úgyis tudom az igazságot, és szerintem rajtad kívül nincs itt mégegy ilyen hülye, úgyhogy akik olvassák ezeket, egyértelműen látják, hogy gyökér vagy.
2019. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Engem sem érdekel igazán, de aki olvassa az inkább azt látja, hogy meghátrálsz, mert legbelül te is tudod, hogy tévedsz és az elvárásaid túl nagyok, csak túl nagy az egód, hogy beismerd.


Jobb azt mondani az internet névtelensége mögé bújva, hogy "csúnya nő vagyok, nem kellek senkinek", közben meg még az is lehet, hogy csak egy hímnemű troll vagy, aki így próbál valamit kompenzálni.

2019. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Na jó, nem terveztem már erre reagálni, de mégis megteszem, mert konkrétan elbőgtem magam, miután elolvastam a kommentedet. Nem te váltottad ki belőlem, hanem az emlékek, amik eszembe jutottak róla. Kevés dolgot utálok jobban annál, mint amikor kétségbe vonják az őszinteségemet. Az, hogy azt hiszed, hogy pasi vagyok, egyszerűen nevetséges, ehhez nem szeretnék többet hozzáfűzni. Én mindig őszinte vagyok, most is, ezért nagyon felb.asz, hogy ennyire "félreismersz" (de hát nem ismersz semennyire).

Na beszéljünk akkor az én haaaatalmas elvárásaimról. Mindenkinek vannak ideáljai, ez teljesen természetes, de ez nem jelenti azt, hogy csak azokkal jönne össze, akik ennek teljes mértékben megfelelnek, sőt, ez az a kategória, aki szóba sem állna velünk, csak mondjuk jó ránézni. És amíg ezzel az ember tisztában van, addig nincs ezzel semmi baj. Olvasd végig, mielőtt reagálnál. Ha csak a külsőségeket nézzük, nekem az izmosan vékony, barna bőrű, zöld szemű, karakteres arcú, tetkós fiúk tetszenek. De ez csupán álom, semmi több. Az a személy, aki két éve összetörte a szívemet, és teljesen tönkretett, és azóta is miatta szenvedek minden egyes nap, tudod, hogy néz ki? Kövér, világos bőrű, hajú, szemű, és még bunkó is. Az ideálom szöges ellentéte. És mégis halál szerelmes vagyok belé, és képes volt összetörni, és éjszakákat, meg nappalokat sírok át miatta. Ennyit az "elvárásaimról". ✌ Nagyon szívesen elküldöm az online naplómat, ha részletesen szeretnél olvasni róla, és azokról a dolgokról, amiket tett.

2019. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
8%

"az izmosan vékony, barna bőrű, zöld szemű, karakteres arcú, tetkós fiúk tetszenek."


Ez egy zsáner, nincs benne semmi meglepő, hogy az ilyenek álmok maradnak számodra. Az ilyenek 10/10-es lányok szívét is összetörik.


"Kövér, világos bőrű, hajú, szemű, és még bunkó is. Az ideálom szöges ellentéte."


Ez megint egy tipikus női szokás, amikor két szélsőség között ugrálunk. Nem ismerem a történetét, hogyan jöttetek össze, ezért nem akarok látatlanban ítélkezni, de nem lehet, hogy TUDATOSAN választottad pont az ellentétét, mert úgy érezted, hogy neked csak ennyi jár az élettől?


És nem is illettetek össze, azért is lett vége, téged meg pont azért küldött padlóra a dolog, mert a lelked mélyén ott van, hogy "még az általad selejtnek tartott, a zsánered szöges ellentéte is tönkretett?"


Az online naplód elküldése sokat segítene megérteni a problémádat.

2019. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én pont nemrég folyttam egy beszélgetést pár ismerősömmel arról,hogy milyen rossz érzés volt, mikor barátnőm felregisztrált tinderre és nem viccelek,harminc perc att annyi szuperlájkot kapott és annyi matche lett,mint nekem korábban egy hónap alatt.

Ennek ellenére nekem nem akkora teher az, hogy nem vagyok szép, van párkapcsolatom is, amiben úgy kezelnek, mint egy címlapsztárt, pesig szerintem a barátom sokkal jobbat érdemelne nálam.

2019. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
56%os egy önjelölt pszichológus. Szerintem felesleges meggyőzni. Inkább az nem érthető, hogy a nők minek állnának le olyan férfival, akitől rosszul vannak? Cssk azért, mert a férfiak többsége a lukra megy, aztán tömni bárki jó lenne nekik,amikor már kanosak. Ha párkapcsolatrol van szó, akkor meg náluk nagyobb válogatotast és ideálkergetest egy nő se művel le.
2019. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!