Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők (elvileg) utálják, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők (elvileg) utálják, ha a férfiak tárgynak tekintik őket, ugyanakkor rühellik az érzelmes férfiakat, miért van ez?

Figyelt kérdés
Mindig olyan férfiakat választanak a nők, akik szexuális tárgyat látnak bennük, és ha jobb nő adódik, akkor ott is hagyják a francba. Ugyanakkor meg elvileg ki nem állhatják ezt a nők, hogy a férfiak szexuális tárgyat lássanak bennük, mégis mélyen lenézik az érzelmes férfiakat, sőt, egyenesen melegnek tartják őket. Miért?

2019. jan. 13. 09:44
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
89%

A kettőnek ugyanaz az eredője: ha valaki érzelmileg nyomorék, vagy nem tudja ma másikat vele egyenrangú élő, érző lényként kezelni és egy utolsó szemét lesz belőle, vagy pedig nem tudja kordában tartani az érzelmeit és megadni neki a megfelelő módot és keretet.


Nem tudom, mi akkora dilemma abban, hogy mondjuk a) valaki tudjon érezni és tisztelni és legyen ember és b) tudja magát fékezni és ne az érzelmei vigyék, mint egy 10 éves gyereket. Az érzelmes férfiakkal semmi baj nincs. Nagyon jó apák és férjek lesznek. A gyenge férfiakkal van baj, akiken látja egy nő, hogy nem tehet szóvá semmit, nem kérhet tőle semmit és nem támaszkodhat rá, mert nem racionális, hanem labilis. És ha az érzelmei úgy tartják, elbőgi magát, nem tart ki, lelécel, nem bírja el a saját feladatait, hanem istápolni kell és összelapátolni, mintha a gyereked lenne. Nőben is van ilyen, csak valamiért a férfiak jobban szeretik, ha valaki egy esendő, életképtelen, önállótlan hisztigép, mert ez olyan női dolog. Nem, ez jellemhiba mindkét nemnél.


Erősnek kell lenni és tudni kell kitartani a rossz időkben. Ettől még lehetnek érzelmeid és lehetsz romantikus, de legalább nem rántja ki alólad senki a talajt, mint egy síró-pityogó kisfiú alól, aki az első mosolyra pitizni és "kötődni" kezd, mert a racionális énje nem szól neki, hogy hé, öreg, ez csak fellángolás, ismerd meg, legyen alapja.

2019. jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
23%
"Már a kérdésben hazudsz" :) Nem utálják az ilyet. Erős, magabiztos férfit akarnak. 100-ból egy esettől eltekintve, egy ilyen férfi-mivel volt sok lehetősége az életben-nem veszi komolyan őket. Azon kívül gyakran a nők tárgyiasítják el magukat. Lehet, hogy azt mondják, hogy ez nem tetszik nekik, de valójában mégis ezt teszik.
2019. jan. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
27%
Hogy le lettem pontozva:D Gondoltam :D Érdekes, amikor meglát egy nő, akkor odajön és megfogja a far.amat kérdezés nélkül egy szórakozóhelyen, mert olyan fejem van mintha 10et ültem volna (hála istennek nem, csak magas, erős, kopasz vagyok és látszik, hogy boxoltam, mert picit megmaradt a nyoma az arcomon). Bezzeg mikor jó pár éve udvarolgattam, meg aránylag cuki voltam, akkor max 1-2 hét után mégsem kellettem. Most ezek után le lehet pontozni, de ezt nem sírásból írtam, meg nem azért mert nem állt velem szóba senki. Pont azért mert szóba állt és ezt tapasztaltam. Így kaptam meg őket. Tapasztalat és nem rinya, ennyi. Lehet mínuszozni :D
2019. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
91%

Elég sok szórakozóhelyen voltam, de eddig még nem nagyon láttam olyat, ahol random farokfogdosás lett volna a biztiboy beleszólása nélkül.:D


De ha neked az ilyen nők nőnek számítanak, egészségedre, senki sem veszi el előled. Ettől még egy kicsit gondolkodni tudó nő nem fog akarni egy alja tirpákot, pláne nem egy napnál többet lehúzni mellette.

2019. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
14%
Általában ilyenkor a "biztiboy" én vagyok és ezek egyetemista bulik. Talán nem olyan buták ezek a lányok, vagy a diplomához észt nem adnak? Ennyi minusz után esküszöm jövő héttől jófiú leszek!:D
2019. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanazért, amiért te a buta nőket hajtod. Rengeteg nő van, aki nem parasztokra bukik.


Az is más kérdés, hogy érzelmes és érzelmes férfi között is van különbség. A nyálas meg a minden baromságon elpityeredő férfi nyilván nem vonzó, de szerencsére nemcsak ő meg az agresszív baromállat kategória létezik, hanem elég sok férfias ÉS érzelmes átmenet is.

2019. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
88%

Attól, hogy be tudod vágni az anyagot és be tudsz gyakorolni pár számítást, a párkapcsolatokban és az életben lehetsz épp akkora gyökér, mint egy takarítónő.:D


Sok évfolyamtársam is azt a pasit választja, aki cipeli a seggét és vesz neki kaját, nem azt, aki szereti. A diploma mellé nem jár ész.

2019. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
91%
15: az, hogy vki egyetemre jár, nem garancia arra, hogy van esze is, arra meg pláne nem, hogy viselkedni is tud. Na ha már lediplomázott és tud egy olyan értelmiségi állást felmutatni, ahova nem apu tolta be vagy nem besz...ta magát, akkor lehet mondani rá, hogy okos.
2019. jan. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
42%

Nézd meg ezt a filmet:


Egyébként sokszor az szokott lenni a probléma, ha valaki szélsőségbe esik. Szóval nem szeretem, ha tárgynak tekintenek, de azt sem szeretem, ha valaki túlságosan érzelgős.

2019. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
100%

A link lemaradt, bocs, de tényleg nézd meg, zseniálisan mutatja be ezt a problémát, nekem nagy kedvencem: [link]


Szóval a lényeg az, hogy találd meg azt az egyensúlyi állapotot, ami pont jó, és olyat keress, akinek úgy vagy jó, amilyen vagy.

2019. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!