Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők (elvileg) utálják, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők (elvileg) utálják, ha a férfiak tárgynak tekintik őket, ugyanakkor rühellik az érzelmes férfiakat, miért van ez?

Figyelt kérdés
Mindig olyan férfiakat választanak a nők, akik szexuális tárgyat látnak bennük, és ha jobb nő adódik, akkor ott is hagyják a francba. Ugyanakkor meg elvileg ki nem állhatják ezt a nők, hogy a férfiak szexuális tárgyat lássanak bennük, mégis mélyen lenézik az érzelmes férfiakat, sőt, egyenesen melegnek tartják őket. Miért?

2019. jan. 13. 09:44
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
23%

Azért, mert ez egy társadalmi tendencia pontosan amiatt, amit írtál, idézem újra: "sokkal rosszabb, ha valakinek bárki jó, mert nekem az arról árulkodik, hogy önmagát sem ismeri az egyén eléggé."


A média is folyamatosan afelé terel mindenkit, hogy különleges vagy, ne érd be kevesebbel, legyél jobb mindenben másoknál.


És egy idő után eljutunk arra a pontra, hogy minden nő a saját szintje fölött akar magának férfit.


Tudod, olyan ez mint a szabadpiac. Ha hirdeted a termékedet hónapok óta, megnézték több (tíz/száz)ezren és semmi, akkor valószínűleg túl magas az ára. Ha el akarod adni, lejjebb kell engedned. Ha romlandó/gyorsan elavuló termékről van szó, akkor még inkább rajtad van a nyomás.


Ezzel szemben mit csinálnak a nők? Pont az ellenkezőjét. Nyilván a szülői (nem)nevelés és a környezet is tehet róla, de amikor a legkelendőbb korban vannak még nincs elég élettapasztalatuk, sokan elkurvulnak, mások olyan férfiakra pazarolnak éveket, akikkel végül zátonyra fut a kapcsolat. Utána pedig a múltbéli tapasztalatokból (aminek te is nagy kedvelője vagy) egyre szűkítik a kört.


Csak tudod, nem az a baj, hogy nincs olyan pasi, aki a te elvárásodnak megfelel, hanem az, hogy azok a pasik nem téged keresnek, hanem nálad jobbakat. De te ezt az egód miatt ignorálod és kijelented a női magazinok által harsogott mantrát "nincsenek normális pasik", illetve "hova tűntek a normális pasik".


Ott vannak egy fiatalabb lánnyal. És akkor jön a következő "a felszínes szemét, de nem baj, majd megjárja azzal a lánnyal, ezért meg azért"


És most ezen nyugodtan sértődj meg, vedd elő a női önérzetedet és még véletlenül se gondold végig logikusan a nyersen és racionálisan megfogalmazott érvek mögötti jelentéstartalmat.


Vannak nemi sajátosságok, amiket el kell fogadni. Mind a két nemnél.


Csak megint az van, hogy ha a nőknek azt mondod, hogy bizonyos kor fölött fölött (ami megintcsak nem számszerűsíthető, génektől is függ) már lejt a pálya, akkor neked esnek, hogy mekkora szemét vagy és savanyú a szőlő.


Ha egy férfinak mondod, hogy náluk meg bizonyos kor fölött szexuális teljesítményben lejt a pálya, ők elfogadják, még ha fáj is nekik, hogy ezt az orruk alá dörgölöd.


Úgyhogy legközelebb gondolj erre. Mindkét nemnek megvan a maga keresztje.


És egyáltalán nem hisztizek, csak rávilágítok, hogy ezért ilyen elcseszett mindkét oldalon a dolog. Mert nagyon jól rátapintott a lényegre a WGTOW lány, hogy egy párkapcsolathoz két különböző nem kell (normál esetben). Tehát a nőknek se olyan jó hosszútávon a sok pasizás és alkalmi digi-dugi, mert kiégnek, ha nem 30, akkor 40 fölött. És szenvednek ők ugyanúgy, mint a férfiak, csak más okokból.


" Bocs, de ha már az elején hazugsággal kezd valaki, attól mégis mire lehet számítani?"


Ez teljesen jogos érv. De nem ezt hoztad fel.


"Mi jóra számít egy ilyen ember? "


Tudod az a baj, hogy ha 10-ből 1-2 nő is úgy van vele, hogy "Ha már összejött a randi, ejnye-bejnye, de akkor ismerkedjünk.", akkor ezek az emberek gátlás nélkül lepergetik magukról a maradék 8-9 enyhébb-durvább (és teljesen jogos) elutasítást.


Meg persze van, amikor fel sem tűnik a dolog. Nem ekkora magasságkülönbségnél, de amit a korábbi válaszoló is említett az 178-180 közötti sávnál akár még egy életreszóló szerelem és párkapcsolat is kialakulhat. Ami hazugsággal indult.


Ettől függetlenül továbbra is teljesen jogos, hogy nem sok jóra lehet számítani, ha az illető már eleve hazugsággal indít. Csak azért itt is vannak kivételek, ez se fekete-fehér.

2019. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
62%

"És egy idő után eljutunk arra a pontra, hogy minden nő a saját szintje fölött akar magának férfit."

Én pontosan a saját szintemen keresek férfit, nem lövök magam fölé, de alább sem adom. Nem vagyok árucikk, amit el kell adni, de nem tartom korrektnek, hogy valakivel húzzuk egymás idejét fölösleges próbálkozásokkal. Ahhoz, hogy ezt a szintet be tudjam lőni, kellettek a tapasztalatok, kellett, hogy megismerjem magam eléggé, kellett, hogy ki tudjak ismerni másokat, kellett, hogy tisztában legyek vele, mit tartok fontosnak, és mi az, amit nem, és minél hol a határ. Nem kötelező párkapcsolatban élni, nem kötelező családban élni, nem kötelező gyereket vállalni - CSOK-ra pedig pláne nem.


"Csak tudod, nem az a baj, hogy nincs olyan pasi, aki a te elvárásodnak megfelel, hanem az, hogy azok a pasik nem téged keresnek, hanem nálad jobbakat. De te ezt az egód miatt ignorálod és kijelented a női magazinok által harsogott mantrát "nincsenek normális pasik", illetve "hova tűntek a normális pasik"."

Na most ezt te nem tudhatod, hogy nincs olyan pasi, aki az én elvárásomnak megfelel, mert szerintem van, de ha mégsem találnám meg, az sem számít, mert olyannal meg nem leszek, akivel nem vagyok boldog, és akit nem tudok boldoggá tenni. Amúgy nem olvasok női magazinokat, speciel a csillagászat vagy éppen a programozás sokkal jobban érdekel, és nem én vagyok az a típus, aki folyton sírdogál, hogy nincs normális pasi vagy hol vannak. Sok normális pasit ismerek, de közülük sokan nem passzolnak hozzám, és ez egyáltalán nem baj, mert sokfélék vagyunk, nem passzol mindenki mindenkihez.


"Vannak nemi sajátosságok, amiket el kell fogadni. Mind a két nemnél."

Vannak, biológiailag, persze, a nő menstruál, a férfinak merevedése van, a nőnek méhe van... ilyenek vannak, más nincs, minden más, amit egyesek nemi sajátosságoknak akarnak beállítani, egyéni dolog, és részben neveltetés kérdése. A te gondolkodásmódod is.


"Ha egy férfinak mondod, hogy náluk meg bizonyos kor fölött szexuális teljesítményben lejt a pálya, ők elfogadják, még ha fáj is nekik, hogy ezt az orruk alá dörgölöd."

Pont ezen az oldalon szokták hangoztatni, hogy a férfiak x kor fölött kezdenek kelendőbbek lenni, de gondolom, te nem szoktad olvasni ezt az oldalt. Nos, nem idéztem a másikat a nőkre vonatkozót, de ezzel kapcsolatban is úgy gondolom, hogy ez is egyéni dolog. Mindkét nemben vannak, akik jobban tartják magukat, és olyanok is, akik hajlamosabbak leereszteni, és az is egyéni, hogy ki kikhez vonzódik, akár életkor szerint is. Vicces, hogy hoztad a rajzfilmfigurákat, igen, lehet, hogy jobban szót értek azzal, aki Kacsa meséken nőtt fel, ahogyan én, és nem értem, mit lehet szeretni a Bogyó és Babócán, de mi a baj ezzel?


"Tehát a nőknek se olyan jó hosszútávon a sok pasizás és alkalmi digi-dugi,"

Rám éppenséggel ez sem jellemző, nem tudom, miből feltételezted.


"Ez teljesen jogos érv. De nem ezt hoztad fel."

De írtam, hogy hazudott, több dologban is, csak te nem olvastad el figyelmesen, csak kifakadtál.


"Ettől függetlenül továbbra is teljesen jogos, hogy nem sok jóra lehet számítani, ha az illető már eleve hazugsággal indít. Csak azért itt is vannak kivételek, ez se fekete-fehér."

Nálam ne indítson senki hazugsággal, túl sokan próbáltak már átverni, lehúzni, kihasználni, nem díjazom. Nézzenek mást hülyének.

2019. márc. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
51%

"Én pontosan a saját szintemen keresek férfit, nem lövök magam fölé, de alább sem adom."


Akkor már eladtad volna magad. Kivéve, ha a 4 fal között keseregsz.


"Nem vagyok árucikk, amit el kell adni"


Mindenki árucikk. Áruba bocsátod az idődet, munkaerődet, tudásodat, minden és mindenki valamilyen értelemben árucikk. És a te értéked is soktényezős. Egy idő után már a vagy-vagy-ra kell gondolkod, egy terméknél ez az, hogy megromlik és már senkinek nem kell, nálad az, hogy egyre több macskád lesz és beszerzel egy vibrátort.


"Nem kötelező párkapcsolatban élni, nem kötelező családban élni, nem kötelező gyereket vállalni - CSOK-ra pedig pláne nem."


Ezzel most burkoltan arra célzol, hogy szexkapcsolatokkal is el tudsz lenni, vagy azt is elítéled és csak önmagadnak akarod megmagyarázni, hogy "ha a tökéletest nem kaphatod meg, akkor nem kell senki" miért jobb ahelyett, hogy "beéred a kevesebbel ami még mindig jobb mint a semmi". És NEM, továbbra sem a kapcsolatfüggésre és a nőverő, élősködő, rendszeresen félrelépő, idiótákra célzok, hogy azokkal legyél együtt és ragaszkodj hozzájuk csak hogy ne legyél egyedül, hanem továbbra is arra, hogy nem patikamérlegen kell méregetni egy másik ember minőségét. Ha a férfiak csinálják ezt, akkor ők el vannak miatta ítélve, már azért is, ha egy modellcsajnak a külsejét dícsérik és nem kíváncsiak a lelkére. De egy nőnél teljesen természetes, ha határokat húz.


"mert olyannal meg nem leszek, akivel nem vagyok boldog"


Önismerettel akkor neked vannak gondok. Vagy egy Mengele rejtőzik a lelkedben, vagy nem vagy tisztában önmagaddal és fogalmad sincs miért húzol konkrét életkorlimitet (az eddigi tapasztalataidból kialakult előítéleteiden túl) és hasonlókat.


"és akit nem tudok boldoggá tenni."


A kettő nem feltétlenül függ össze.


"Pont ezen az oldalon szokták hangoztatni, hogy a férfiak x kor fölött kezdenek kelendőbbek lenni, de gondolom, te nem szoktad olvasni ezt az oldalt."


Érdekel a programozás, mégsem tudsz nagy egészben gondolkodni. :)

Itt ismét kialakul egy kölcsönös keresleti-kínálati egyensúly, ugyanis a nők többségénél a szex nem képez akkora értéket, mivel hiány van az értelmes, jó modorú, !jómódú! 30-as, 40-es férfiakból, mert ezek többsége sokszor lecsúszottabb, mint huszonéves korában és agyilag is megrekedt azon a szinten vagy visszafejlődött és Kamagra meg "nézd azt a csajt milyen csöcse van".


Szóval egy nő úgy van vele, főleg a fiatalabbak, hogy a kortársai közül:

- Lehetek olyanokkal, akik bármit megtennének értem, de nekem ők nem kellenek. Kihasználhatom őket, hitegethetem őket, de előbb-utóbb baj lesz belőle. Ha labilis az idegállapota, akár még el is áshat a kertben.

- Lehetek olyanokkal, akik bejönnek de azok (ebben a korban) - főleg mivel más lányoknak is hasonlóan bejönnek - csak szexelni akarnak és nem elköteleződni, de még ha én sem akarok elköteleződni, akkor is jó lenne néha közös program, nem csak a "nálad vagy nálam".


Végül pedig az életkorlimitet kitolva ott vannak ezek a romantikus, kedves, udvarias idősebb pasik, akik nem egyből szexelni akarnak. Hát persze, hogy sok nőnél ők lesznek a befutók.


"Rám éppenséggel ez sem jellemző, nem tudom, miből feltételezted."


Semmiből, szokásos férfi-agy. Nehéz elképzelni, hogy egy nő (aki esetleg még jól is néz ki) miért ne akarna szexelni.


Egyébként nem lehet, hogy itt van a hiba? Mert újfent csak a korábbira utalva, azok a férfiak akik megütik a mércédet és esetleg nem is keltek még el és érdeklődnek is irántad nem lehet, hogy már sok ilyenbe futottak bele, hogy "én nem olyan lány vagyok" meg "párkapcsolatban vadmacska vagyok csak idő kell amíg feloldódom", aztán kiderült, hogy hetekig, hónapokig randizgatott egy "nem olyan lánnyal", aki visszaköszönt rosszlányokról, vagy a vadmacskának valójában tényleg csak 2-3 exe volt de mindegyikkel azért romlott meg a kapcsolat, mert "nekem nem egy kardinális kérdés a szex egy párkapcsolatban". De azért ugyanúgy szeretett volna imponálni a szunnyadó tüzességével, mint a segédmunkás a szomszéd BMW előtt pózolva.


"túl sokan próbáltak már átverni, lehúzni, kihasználni, nem díjazom. Nézzenek mást hülyének."


Ismét csak, kibújik a szög a zsákból. Szóval sérültél lekileg már többször és most már minden férfira olyan szemmel nézel, mint egy vallatáson a rendőrnyomozónő és csodálkozol, ha még ezzel is csak elüldözöl magadtól normális férfiakat.


Mert egy normális férfi szemével nézve fordítva is kellemetlen. Vagy te mit szólnál, ha a férfi mondaná azt, hogy "túl sok barátnőm csalt már meg, úgyhogy ezért légyszi kapcsold be a helyelőzményeket, mutasd a FB ismerőseid listáját és a híváslistádat is és bármikor véletlenszerűen bekapcsoltatom veled a videótelefont, hogy ellenőrizzem, tényleg egyedül vagy-e vagy fekszik melletted más is?"


Az ilyen férfiakat klinikai elmebetegnek szokták nyilvánítani. De nőknél ez is rendben van.

2019. márc. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
62%

"nem patikamérlegen kell méregetni egy másik ember minőségét"


Fogd már fel, hogy attól, mert valaki nem passzol hozzám (és fordítva), még nem a minőségével van baj, sőt, vele sincs, egyikünkkel sincs. De te itt nagyon meg akarsz győzni arról, hogy én vagyok fordítva bekötve és mindenkinek esélyt kéne adnom, aki próbálkozik. Szerintem ha ismernél személyesen, nem írnál ilyen agymenéseket, mint amiket kitalálsz, de ne haragudj, nincs szükségem rá, hogy egy (feltételezem) idegennek magyarázkodjak egy anonim fórumon. :-) Nem akarsz véletlenül regényt írni? Vagy forgatókönyvet Hollywoodnak? Lehet, hogy sikered lenne, amilyen fantáziád van. :-) Ott úgysem számít, hogy a valóság teljesen más, szórakoztatási célra meg mindegy. Olyanokat feltételezel rólam (és valószínűleg másokról is), amiknek köze sincs hozzám, érdekes alternatív álomalak lehetek a fejedben minden esetre. Azért nagyon remélem, hogy tényleg nem ismerlek, a te érdekedben is.

2019. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%

"De te itt nagyon meg akarsz győzni arról, hogy én vagyok fordítva bekötve és mindenkinek esélyt kéne adnom, aki próbálkozik."


Szerintem nem erről akar meggyőzni, csak egyszerűbb úgy érvelned, ha túlzol. Arról akar meggyőzni, hogy szélsőséges a mércéd.


"Nem akarsz véletlenül regényt írni? Vagy forgatókönyvet Hollywoodnak? Lehet, hogy sikered lenne, amilyen fantáziád van. :-)"


Ja, mondja a bloggernő, aki folyamatosan az életéről tudósít a blogján, saját néven, százezreknek. De te nem akarsz idegeneknek magyarázkodni. Szerintem meg egy önigazolás az életed. Nekem eszembe se jutna névvel-képpel bemutatni az életemet meg a küzdelmemet az egész világnak, ilyet az csinál, aki megerősítésre vágyik. Egyedül maradtál, egyedül kellett megküzdened csomó mindennel, ezért sóvárogsz a visszaigazolások és az elismerés után, amit már egy ideje nem kapsz meg másoktól.

2019. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
100%

"Azért nagyon remélem, hogy tényleg nem ismerlek, a te érdekedben is."


Anna, te vagy az? :D


Viccet félretéve, senki nem mondta még mindig azt, hogy MINDENKINEK esélyt kéne adnod. Csak annyit, hogy az ideált megkülönböztető határvonalak homályosak, nem élesek. Vagyis az 180-as limitnél a 187 még jöhet, az 160 már nem. Az életkor limitnél az 5 és fél, 6 és esetleg a 7 is jöhet, de a 10 már nem. Felfelé szintén hasonlóan. Ha jól kijöttök és jól érzitek magatokat egymással és vonzódtok is egymáshoz, akkor ott sem azt kell számolgatni, hogy "hoppá, apám lehetne". A komolyabb kérdésekben oké, ha mondjuk gyereket szeretnél, akkor nem biztos, hogy egy 60-as öregúr a legjobb választás, bármennyire is sármos Sean Connery típus, akárcsak ha neked a napi 4-5 szexre is igényed van.


De ezek érthető és logikus indokok. A "kizárom, mert ez a múltbéli tapasztalat" pedig azon a szinten van, mint a babonák meg a primitív vallások, hogy sír az Isten ezért esik az eső.


A vonzalom meg megint olyan, hogy ha előre bebeszéled magadnak ezeket a dolgokat, akkor már az első randin a kákán is a csomót fogod keresni ahelyett, hogy jól éreznéd magad és felszabadulnál. Hidd el, tudom miről beszélek. Meglátod a pasi mosolya mögött a szarkalábakat a szeme sarkában és már vacsora közben azon kattogsz legbelül, hogy vajon nem túl öreg-e hozzád és utána saját magad szabotálod a kapcsolatot és gyártasz indokokat, hogy miért nem lehettek együtt.


Ez természetes emberi tulajdonság, a tipizálás, általánosítás, hiszen korábban a túlélést szolgálta. De fel kell ismerni, hogy mely esetekben káros.

2019. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
62%

"Mert egy normális férfi szemével nézve fordítva is kellemetlen. Vagy te mit szólnál, ha a férfi mondaná azt, hogy "túl sok barátnőm csalt már meg, úgyhogy ezért légyszi kapcsold be a helyelőzményeket, mutasd a FB ismerőseid listáját és a híváslistádat is és bármikor véletlenszerűen bekapcsoltatom veled a videótelefont, hogy ellenőrizzem, tényleg egyedül vagy-e vagy fekszik melletted más is?""


Ez jó ötlet, nekem pl tök féltékeny a párom, mert az exe megcsalta több pasival is. De ezek szerint ha ezeket megteszem, ami nekem nem okoz semmi nehézséget, akkor ő boldog lesz. Nekem meg mindegy, miért ne, végre nem gyanakodna feleslegesen. De sajnos a videotelefon nem jó mert beugrik a szerető a szekrénybe.

2019. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!