Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők (elvileg) utálják, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők (elvileg) utálják, ha a férfiak tárgynak tekintik őket, ugyanakkor rühellik az érzelmes férfiakat, miért van ez?

Figyelt kérdés
Mindig olyan férfiakat választanak a nők, akik szexuális tárgyat látnak bennük, és ha jobb nő adódik, akkor ott is hagyják a francba. Ugyanakkor meg elvileg ki nem állhatják ezt a nők, hogy a férfiak szexuális tárgyat lássanak bennük, mégis mélyen lenézik az érzelmes férfiakat, sőt, egyenesen melegnek tartják őket. Miért?

2019. jan. 13. 09:44
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
"38: Úgy értettem, hogy ránézésre nem látod." - Az a helyzet, hogy erre elég jó radarjaim vannak, látszik, a viselkedésén, a gondolkodásmódján, ha elkezdünk beszélgetni, akkor abból, amiket megélt. Volt olyan esetem, hogy HR-esről pontosan meg tudtam állapítani, hogy kb mennyivel fiatalabb nálam, mert nem értette, hogy nekem nem BSC vagy MSC diplomám van, hanem még az előző, az osztatlan képzések idejéből.
2019. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
59%
"Én meg a fenébe is, csak 178 vagyok. 2 centivel lecsúsztam :D Ugye érzed, hogy nem azon a 2 centin múlt volna" - Nem múlik azon a 2 centin, ha vállalod a magasságodat. Nekem volt dolgom olyannal, aki magasabbnak hazudta magát, és élőben ez látszott. Utálom, ha hazudnak, és azt hiszik, nem veszem észre, nem szeretem, ha hülyének néznek, tudod. :-)
2019. márc. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
45%
Én nem szoktam magasabbnak hazudni magamat, de rá sem írhattam, mert neki eleve volt egy kikötése, hogy 180 alatt ne. így esélyem sem volt megismerni. Erre mondtam, hogy óvatosan kell bánni az ilyen listákkal. :)
2019. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
Figyelj, neki ez valamiért lényeges, ennyi, lehet, hogy 2 centit tudna engedni, de lehet, hogy nem. Tovább kell lépni. Én 170-nél húztam meg az alsó határt, aki behazudta azt a látványos eltérést, az ennél alacsonyabb, de baromira nem érdekelt volna, ha amúgy nem hazudik erről, és nincs vele probléma amúgy más téren is, mert volt, ezek meg élőben derültek ki.
2019. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
"Erre mondtam, hogy óvatosan kell bánni az ilyen listákkal." - Én egyszerűen csak hozzám passzolót szeretnék, a "listám" ennek megfelelően alakult ki az eddigi tapasztalataim alapján. Nincs rajta semmi olyan, ami irreális, van, amiből tudok engedni bizonyos egyéb megfelelőségek esetén, és van, amiből nem, vagy nem tudom tovább növelni a toleranciaküszöbömet azon a téren. Lista kell, ha az az egyénhez mérten reális, sokkal rosszabb, ha valakinek bárki jó, mert nekem az arról árulkodik, hogy önmagát sem ismeri az egyén eléggé. Nem passzol mindenki mindenkihez, kellenek a határok, amiket meghúzunk. Én nem próbálkozni akarok, hanem hosszú távon társat, ehhez meg tudom, hogy nekem mi fér bele egy kapcsolatba, mi nem, jellemzően kik olyanok, mit tudok tolerálni, meddig, és mit nem, és hogy én mit tudok beletenni egy kapcsolatba. Kár egymás idejét húzni.
2019. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen értem az álláspontodat és egyetértek veled. Persze, hogy nem jó akárki, senkinek sem az. Viszont inkább irányadónak kell lennie, rugalmasnak és nem teljesen kötöttnek. Az én példámban látszik, mire vezet ha valaki túl mereven ragaszkodik valamilyen "listához". Némi rugalmasság azért kell. Erről a vicc jut eszembe, amikor a csaj a listájával megy randizni. "Vacsora közben szépen kérdezgeti a srácot: "Van munkád? -Persze, évek óta dolgozom. -Szüleiddel élsz? -Nem, évek óta egyedül élek. -Van BMW-d? -Nincs. -Akkor sajnálom, nem egymást keressük.... Hazafelé a fószer magában mérgelődve: Ez már a negyedik ilyen randim a héten. Van 3 helikopterem, 2 Lamborghinim, 1 Ferrari és egy Porsche otthon. De kénytelen leszek venni egy BMW-t" :D
2019. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
Írtam, van, ami rugalmas, de van, amiből már nem tudok többet engedni, a tapasztalataim ezt hozták. Ja, amúgy az ominózus magasságáról hazudozó stabil egzisztenciát hazudott az adatlapján, ehhez képest találkozásunkkor azt mondta, hogy csak részmunkaidőben dolgozik, és nem éppen stabil most a munkaügyi helyzete. Kössz... Ehhez képest én eltartom magam, de egy frissen megismert embert, aki még idegen, nyilván nem fogok kisegíteni. :-)
2019. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
25%

"Úgy meg nem működik a kapcsolat, ha nem érzem magam felszabadultan, akár a korkülönbség miatt."


Tehát kiderül, hogy a valójában te vagy a frusztrált, komplexusos. Akkor ezek után kérdezem: Mivel érzed te magad jobban bármelyik nyafogó incelnél? Attól, hogy nem írod ki, még legbelül szorongsz a saját magadnak állított korlátaid miatt.


"De amúgy szerinted hogy lehet életem szerelme valaki, ha nem vonzódom az adott korosztályhoz, amibe tartozik? Vonzódás nélkül nincs szerelem, vagy te ezt másképp tapasztalod?"


Mert mondjuk ha egymás mellé állítok neked akármennyi embert, akkor csak saccperkábé tudod megállapítani a korukat. Egy dohányzó segédmunkás lehet, hogy 32 évesen 40-esnek néz ki, egy egészségesen élő sportoló lehet, hogy 45 évesen 32-35 körülinek, egy korábban érő, magasabb, szakállasabb 17-18 éves pedig simán eladhatja magát mondjuk 27-nek. Mindegyikre tudok a saját környezetemből példát mondani.


"Volt olyan esetem, hogy HR-esről pontosan meg tudtam állapítani, hogy kb mennyivel fiatalabb nálam, mert nem értette, hogy nekem nem BSC vagy MSC diplomám van, hanem még az előző, az osztatlan képzések idejéből."


És ezek után csodálkoznak a nők, hogy elcseszett kapcsolataik vannak, amikor fontosabb számukra, hogy a párjuk is a Bolygó kapitányán és a Kacsameséken nőtt fel, minthogy például passzolnak egymáshoz olyan dolgokban, mint

- politikai nézetek

- pénzhez való hozzáállás

- életcélok, jövőbeli tervek

- vallás, illetve világnézet


De azok után, hogy a női magazinok havonta lehoznak ilyen listákat, hogy ezek a tiltólistás témák az első randin, nem is csodálkozom rajta.


Ez a különbség az érett gondolkodású ember és az általánosító, előítéletes ember között. Én nem fogok kizárni az életemből egy 18 éves lányt sem csak azért, mert a kortársai nagyrésze Insta meg Snapchat meg Ask.fm függő, mert lehet, hogy ő éppen az a kivétel, aki értelmesebb, mint némelyik 30 éves.


"sokkal rosszabb, ha valakinek bárki jó, mert nekem az arról árulkodik, hogy önmagát sem ismeri az egyén eléggé."


Vagy esetleg rugalmas, mert tisztában van azzal, hogy senki sem tökéletes (ő sem) és a párkapcsolatok nem patikamérleg alapján köttetnek?


"stabil egzisztenciát hazudott az adatlapján, ehhez képest találkozásunkkor azt mondta, hogy csak részmunkaidőben dolgozik, és nem éppen stabil most a munkaügyi helyzete."


Ismét megcsillogtattad széles látókörödet, ha szerinted az egzisztencia csak attól függ, hogy ki mit/hol/milyen státuszban dolgozik és mennyit keres.


Ha van két örökölt lakása, amit kiad és bejön neki még egy internetes mikrovállalkozásból 50-100 ezer, akkor simán dolgozhat részmunkaidőben vagy alkalmizhat, amikor nagyon unatkozik otthon.


De igazad van, ha már nem próbaidős és 2 éve van neki valami diplomás állása ahol 200 ezret keres, akkor az aztán über-stabil egzisztencia, ha azon kívül nincs semmije és albérletet meg diákhitelt fizet belőle.


De azért az is sokat elárul a lelkivilágodról, ha a nem stabil egzisztenciával rendelkezőről már azt gondolod, hogy neked kéne kisegíteni.


Ilyen hozzáállással tényleg ajánlom a Puncs.hu-t, ott nem szólnak meg érte, ha kiírod, hogy nálad randinként egy 10-es, de inkább egy 20-as minimum legyen a zsebben, mert neked ez az elvárt életszínvonalad.


Nem szégyen az, de akkor tényleg írd le és a megfelelő helyen keress pasit, ha neked ez az elvárásod. Konkrétumok, elvont fogalmak helyett, ami mögé mindenki mást érthet.


Stabil egzisztencia lehet az is, ha valaki még nem kényszerült koldulni, nincsenek tartozásai és eddig eltartotta saját magát, mert kevesebbet költ, mint amennyit keres.


Kibújik itt a szög a zsákból, kéremszépen...

2019. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:

"Ez a különbség az érett gondolkodású ember és az általánosító, előítéletes ember között. Én nem fogok kizárni az életemből egy 18 éves lányt sem csak azért, mert a kortársai nagyrésze Insta meg Snapchat meg Ask.fm függő, mert lehet, hogy ő éppen az a kivétel, aki értelmesebb, mint némelyik 30 éves."


Aki érett gondolkodású, az elfogadja győzködés és hiszti nélkül az elutasítást. Ez a teljes kommented, amiből ezt a részletet kiemeltem, nem éppen érettségről tanúskodik.


Csak tudod, nekem elég fura jelenség, hogy mi a nyavalyának hisztizik valaki egy elutasítás miatt olyantól, aki számára gyakorlatilag idegen, mikor simán léphetne tovább, és kereshetne olyat, aki nyitott rá, de nem, jön a hiszti, jön az anyázás, jön a győzködés, mint hogyha olyan fontos lenne, hogy az az idegen odafigyeljen rád. Miért? Miért nem lehet továbblépni ezek nélkül csak úgy simán? Miért kell nekiesni egy idegennek csak azért, mert ő esetleg nem nyitott rád valamiért? Tökmindegy, hogy az a dohányzás vagy az életkorod vagy a testalkatod vagy a távolság, mindegy.

2019. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
De azért látszik, hogy nem olvastad el figyelmesen a hozzászólásomat, a pasas maga vallotta be, hogy az alkalmizás nem stabil számára, nem elég, neki nem volt jó, de a lényeg az, hogy hazudott róla, és nem ez volt az egyetlen hazugsága. Bocs, de ha már az elején hazugsággal kezd valaki, attól mégis mire lehet számítani? És egyáltalán minek hazudsz egy idegennek, ha aztán gyorsan le is buksz vele? Mi jóra számít egy ilyen ember? Nekem ez taszító tulajdonság, inkább vallja be valaki őszintén, hogy most szar helyzetben van, de ne indítson hazugsággal.
2019. márc. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!