Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők (elvileg) utálják, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők (elvileg) utálják, ha a férfiak tárgynak tekintik őket, ugyanakkor rühellik az érzelmes férfiakat, miért van ez?

Figyelt kérdés
Mindig olyan férfiakat választanak a nők, akik szexuális tárgyat látnak bennük, és ha jobb nő adódik, akkor ott is hagyják a francba. Ugyanakkor meg elvileg ki nem állhatják ezt a nők, hogy a férfiak szexuális tárgyat lássanak bennük, mégis mélyen lenézik az érzelmes férfiakat, sőt, egyenesen melegnek tartják őket. Miért?

2019. jan. 13. 09:44
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekes, amikor meglát egy nő, akkor odajön és megfogja a far.amat kérdezés nélkül egy szórakozóhelyen, " - Szerintem sok itteni társad most kíváncsian várja a szórakozóhely nevét és címét, ahol ilyen dolgok történnek, szóval bearanyozhatnád a vasárnapjukat. :-D

Én ilyen helyen még nem jártam, ilyet soha nem csináltam, és másoktól sem láttam.

2019. jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
20%
Nem a szórakozóhely a lényeg, hanem hogy semmi jót nem gondolnak rólam ránézésre. Ha kulturáltan ülnék valamelyik boxban, 60 kilósan, csendben elbeszélgetve, észre se vennének.
2019. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
96%

xdddddddd

mentél volna misére ahelyett hogy ezt a hulyeseget kiirod....

2019. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
9%

Leírhatnám nagyon hosszan, de inkább leírom röviden:


Egy szót se higgy el abból, amit a nők mondanak a férfiakkal kapcsolatos igényeikről, és végképp ne feltételezd, hogy következetesek. A tetteiknek higgy, ne a szavaiknak. Valójában az kell nekik, hogy valaki domináns legyen mellettük, akire felnézhetnek. Minden más (mennyire érzelmes, mennyire figyel rájuk, stb) csak akkor érdekli őket, ha ezt a feltételt már teljesíted. És ha teljesíted, akkor kb. bármit el fognak nézni neked. De ha nem, akkor lehetsz a világ legrendesebb pasija, akkor is megaláznak. A nőket az erő érdekli.

2019. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
90%
"Egy szót se higgy el abból, amit a nők mondanak a férfiakkal kapcsolatos igényeikről," - Azt kívánom, hogy legyen reinkarnáció, és legközelebb szüless nőnek. :-D
2019. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
27%
24-es mond valamit... mert én is hallottam már az "Az a lényeg, hogy fel tudjak rá nézni" Mondatot nőtől. Persze azt, hogy mit jelent a felnézni, nem tudta elmagyarázni. Különösen egyenrangú felekként szerintem egymás mellett kellene lenni és nem fel/lenézni a másikra. (31/F)
2019. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
20%

"- Azt kívánom, hogy legyen reinkarnáció, és legközelebb szüless nőnek. :-D"


Jaj, azt én is nagyon kívánom! Annyira szeretném kipróbálni, milyen lehet teljesen érdemtelenül folyamatos figyelmet kapni a másik nemtől pusztán azért, mert LÁTSZOM. Hogy milyen lehet az, amikor maguktól odajönnek a jelentkezők, és nekem csak castingolnom kell, és akkor szexelhetek, amikor akarok. Mulatságosabb lehet, mint az, hogy verheted a saját farkad, és amúgy le vagy szarva nagy ívből, akármennyire is szeretnél normális kapcsolatot.

2019. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
19%

27-es: Férfi vagyok és nagyon régóta én is ezen gondolkodom, nagyon szeretném a szörnyű női létet megtapasztalni, amikor a lábaid előtt hever bármilyen tetszőleges szexpartner és semmiért sem kell fizetned sem ha nem akarsz, mert olyat is találsz, aki meg mindennel elhalmoz és eltart.


Ez 30 fölött szokott csak rossz lenni nekik, amikor érzik, hogy lefelé lejt a pálya és nem jól lavíroztak az életben, ezért ott maradnak 100 szexpartner után 2-3 különböző apától született gyerekkel az anyjuk vagy nagyanyjuk nyakán egy garzonlakásban és ennyi idősen, ilyen feltételekkel és ennyi szexuális tapasztalattal a hátuk mögött már egyenlő a lehetetlennel megalkudni.


Úgyhogy nőknél is van az a pont, amikor őrlődnek. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor a gazdag menő üzletember/vállalkozó lecsúszik és 30-40 fölött kell neki olyan alja munkákat végezni, mint takarítás, gyártósori munka, segédmunka, stb. amiért annyi fizetést kap egy teljes hónapban, amit korábban 1-2 nap alatt elköltött. A kollégái közé sem tud igazán beilleszkedni, mert míg a szemében kedvelik őt a sztorijai miatt, a háta mögött mindenki utálja és kibeszélni, hogy nagyzolós, felvágós köcsög.


Természetesen még idősebb korban is a nők javára billen a mérleg, egy 40-50 körüli MILF is kapósabb és kelendőbb, mint egy 40-50 körüli átlagos férfi. Csak az a generáció aki most 40-50 éves az még úgy szocializálódott, hogy cikinek érzi, ha a férfi fiatalabb. Főleg ha a fia lehetne.

2019. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
83%

“Èrzelmesség” alatt értsük azt, hogy a férfi elkezd rajongani totál random nõkért, akiket nem ismer? Mint egy kis tini, oda van értük, rajongásból szerelmet vall ismeretlen nõknek?


Nem tudom, hogy neked mi az “érzelmesség”, de szerintem az nevezhetõ érzelmes férfinak, aki érzelmes a párjával, akivel bensõséges kapcsolatba került, nem az, mikor nyáladzol random, idegen nõknek.

2019. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, te két végletről beszélsz. Nekünk az arany középút kell. Ha kell, legyen érzelmes, de ha túl gyakori, akkor folytogató. Ha suttyó, az meg taszító. Mindennek megvan a maga helye, csak meg kell találni, hogy mikor melyik énre van szükség.
2019. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!