Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők (elvileg) utálják, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők (elvileg) utálják, ha a férfiak tárgynak tekintik őket, ugyanakkor rühellik az érzelmes férfiakat, miért van ez?

Figyelt kérdés
Mindig olyan férfiakat választanak a nők, akik szexuális tárgyat látnak bennük, és ha jobb nő adódik, akkor ott is hagyják a francba. Ugyanakkor meg elvileg ki nem állhatják ezt a nők, hogy a férfiak szexuális tárgyat lássanak bennük, mégis mélyen lenézik az érzelmes férfiakat, sőt, egyenesen melegnek tartják őket. Miért?

2019. jan. 13. 09:44
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
75%
"a lábaid előtt hever bármilyen tetszőleges szexpartner" - Hát de én például nem szexpartnerre vágyom, mit kezdjek velük, ha nekem nem ez kell, hanem párkapcsolat egy hozzám illő társsal, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz és együtt akarunk lenni? A nem megfelelő kínálat nem értékelhető pozitívan. Te sem tudnál örülnél neki, ha csak neked nem tetsző nők akarnának veled lenni.
2019. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
19%

Utolsó, azért van különbség aközött, hogy "nincs mit ennem", és aközött, hogy "én ezt nem eszem meg, mert nem ápdét!"

Magyarán van különbség aközött, hogy senki nem akar téged akit te akarnál, vagy rengetegen akarnak téged, csak "megint nincs rajtuk sapka" mindenkit kiszórsz és azt mondod nem találsz senkit.

2019. márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
29%
Én férfiként például el sem tudom képzelni milyen lehet, ha már az 5. nőt utasítom vissza mert épp nem olyan színű a rúzsa ami nekem bejön :D
2019. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
21%

Lemaradt:

Nyilván sarkítottam picit, de direkt, hogy érezzétek a dolog lényegét. De hogy valóságosabb példát is említsek, én nem utasítanék el egy nőt mert nem jól kommunikál, nincs önbizalma és esetlen. Ellenben egy nő simán visszautasít egy férfit ezek miatt.

2019. márc. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
87%

Na, akkor figyelj.


Nálam például zéró tolerancia van dohányzás terén. Semmilyen mértékű és fajtájú dohányzás nem jöhet szóba. Miért? Mert a szervezetem érzékenyen reagál rá, csíp a szemem, tüsszögök, köhögésre ingerel, fáj a fejem, nem kapok rendesen levegőt... stb. Jóval hamarabb érzékelem a kollégáimnál, ha valaki odakint az épületen kívül rágyújtott, és bejön az ablakon a füstje. Nem akarok dohányzóval egy háztartásban élni, épp ezért nem kezdek olyannal, aki (még) dohányzik. Sokan dohányoznak. Kénytelen voltam kicsit részletesebben leírni társkereső profilomban, mert egyszerűen annyira nem vették figyelembe az egyszerű listában szereplő infókat, hogy simán rám írtak dohányzók, gondolom, azért, mert "hátha tudok engedni belőle", vagy netán csak "véletlenül jelöltem be" ezt a szűrőt. Nem, nem tudok engedni belőle. És még most is akad, aki nem olvassa el, de nekik meg felhívom a figyelmüket, hogy nálam ebből tényleg nincs engedmény, és még aki leszokóban van is, az is kérdéses, hogy mikor szokik le teljesen, mert van ismerősöm, aki évekkel ezelőtt elkezdett leszokni, és még most is rágyújt alkalmanként, meg van ismerősöm, aki egyszer letette, és több évtized alatt sem nyúlt hozzá.


Vagy például van egy életkori határ. Nem kezdek olyannal, aki több, mint 5 évvel fiatalabb nálam, vagy olyannal, aki életkora alapján apám lehetne. De mégis mindig van, aki próbálkozik, és megsértődik, ha elutasítom, teljesen normális stílusban, tehát például jelzem, hogy olvassa el figyelmesebben az adatlapomat, vagy hogy nem egymást keressük, mert nem vonzódom ahhoz a korosztályhoz. És akkor a kedveskedő első levél után a következő már bunkó stílusú, győzködő, hisztis, de miért, és márpedig a saját korosztályom értéktelen, és menjek anyámba, és úgysem fogok társat találni, és hasonlók...


Most csak kiragadtam két példát, de jellemzően ezek többségében ott vannak a levélírók között, és ha csak ilyenek vannak adott időszakban, akkor most mi a fenét tegyek? Nem fogok olyat megpróbálni, ami tudom, hogy nem fog működni. És ezek jellemzően csak addig kedvesek, amíg nem kapnak elutasítást. Persze, vannak, akik normálisan megértik, hogy nem, de vannak, akik egyből átcsapnak bunkóba, amint megmondom nekik, hogy nem.


Nem akarok kisregényt írni, mert vannak még, de minek. Az én szűrőim csak a saját életem alapján lettek meghatározva, az én életemhez mérve egyáltalán nem irreálisak, más nőkre nem biztos, hogy ugyanezek vonatkoznak, sőt. Én nem szeretem senkinek sem húzni az idejét próbálkozásokkal, hogy hátha működni fog mégis, nem élünk olyan sokáig, hogy azt is megpróbáljuk, ami egyértelműen nem fog menni.

2019. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
28%
Pedig ezek a szűrők csak hátráltatnak. A dohányallergia érthető. De mi lesz, hogyha találsz valakit akivel minden passzol és ő életed szerelme, de kiderül, hogy nem 5 évvel hanem mondjuk hat és fél évvel fiatalabb nálad. Elmondod neki, hogy "bocs, de másfél évvel kiestél, amúgy tökéletes vagy de van egy listám, viszlát!" Ezt így nem lehet.....
2019. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
62%

Nem lehet életem szerelme az, akinél soknak érzem a korkülönbséget, főleg akkor nem, ha győzködni próbál, mert azt meg utálom. :-)

Van egy 5 és fél évvel fiatalabb öcsém, borzasztóan furának érezném, ha a párom még nála is fiatalabb lenne. Úgy meg nem működik a kapcsolat, ha nem érzem magam felszabadultan, akár a korkülönbség miatt.

2019. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
62%

De amúgy szerinted hogy lehet életem szerelme valaki, ha nem vonzódom az adott korosztályhoz, amibe tartozik? Vonzódás nélkül nincs szerelem, vagy te ezt másképp tapasztalod? Én kisöcsiként tekintek azokra a srácokra, mást nem látok bennük, talán pont az öcsém miatt, már tesómnál is érzem azokat az eltéréseket, amiért nem működne párkapcsolat ilyen korkülönbséggel.

De ugyanez megvan a másik irányba is x év korkülönbség fölött, teljesen más életszakasz, teljesen más tapasztalatok, teljesen más gondolkodásmód. Egy szüleim korúban sem látok lehetséges partnert például, pedig mondhattad volna ezt a példát is, hogy mi van, ha csak ez nem passzol. Miért nem ezt hoztad példának? Miért a fiatalabbra akadtál ki? :-)

2019. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
28%
38: Úgy értettem, hogy ránézésre nem látod. Gondolom nem kéred el mindenkitől a személyit ismerkedéskor. És ha te mondjuk 2 évvel fiatalabbnak gondoltad, vagy egyidősnek magaddal és kiderül, hogy 7 évvel fiatalabb, akkor mi van :) Persze 15 évesen ez még nem fordul elő, de 32 évesen az én koromban ez már nem ilyen egyértelmű.
2019. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
28%
De másik példa saját esetemben: Társkeresőn csak kikötötte: "170cm, szóval 180 alatt ne írj!".. Én meg a fenébe is, csak 178 vagyok. 2 centivel lecsúsztam :D Ugye érzed, hogy nem azon a 2 centin múlt volna, dehát van neki is egy listája......
2019. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!