Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan utasítsam el azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam el azokat a férfiakat akik tudom, hogy csak azért közelednek mert sportolok, feszes a testem?

Figyelt kérdés

Amikor tudom azt, hogy gyúrós jóska csak azt látja bennem, hogy jól nézek ki, viszont én az olyanoktól nem akarok semmit, de bunkó se akarok lenni azt hogy rázzam le úgy, hogy ne legyen sértődés?

19L



2019. jan. 20. 23:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Mond azt hogy házasság előtt nem sexelsz vagy hasonló.
2019. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Megmondod, hogy ne haragudjon, de nem az eseted. Aki ezt nem tudja felnőtt ember módjára elfogadni az így járt.
2019. jan. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Szia!


Szintén egy 19 éves lány vagyok, akárcsak Te.


Nálam megvannak azok a testi adottságok genetikailag szerencsésen megörökölve, amiket a férfiak előszeretettel megnéznek rajtunk. Annyi a különbség, hogy én magam nem sportolok, szóval kicsit másabb az ok, de a problémánk ugyanaz.

Én ezt úgy hárítom, hogy megmondom a frankót, és nem érdekel a végkimenetel, de megpróbálok tippeket adni, habár tőlem ezek távol állnak.

Javasolnám, hogy mondd meg az igazat, ami a szíveden alapon, de mások vagyunk, és a kérdésed nem ez volt.



Te kedves vagy, nem akarsz paraszt lenni. Javasolni tudok pár dolgot. Ha közeledik, nyomul, számodra irritáló, kellemetlen kérdést tesz fel vagy helyzetbe hoz, akkor:

1. Ignoráld a kérdést, mintha fel se tette volna. Ha a mondat felénél tart, és leszűröd, mit akar kihozni, kapd el a tekinteted más fele, és mikor befejezte a mondatot, hagyj pár mp-s szünetet, és mondj annyit, hogy “jaj ne haragudj, nem ide figyeltem”, “elbambultam, bocsánat”, “hatezer féle dolog cikázik előttem, nem tudok koncentrálni, válthatnánk témát?”, “nagyon fáradt vagyok, beszélhetnénk kicsit egyszerűbb dolgokról?” És mosolyogj. Így megteszed azt, hogy el is hárítod, de nem is leszel bunkó.

2. Kifogásolsz, utána meg random másik témára váltasz. Ahogy mondja a mondandóját, végighallgatod, és nem hezitálva, de lépsz. “Jaj, eszembe jutott, hogy... meg kell keresnem a lakáskulcsom, pillanat”, “Atya ég, kiment a fejemből ez és ez, ne haragudj, mennem kell, majd visszatérünk rá”. Tipikus megszólalások.

3. Mosolyogsz, válaszolsz neki illedelmesen, megmondva a véleményed, hogy “Sajnálom, de.. számomra már van más”, “Nem tudok beszélni erről, most vagyok túl egy kapcsolaton”, “Nem állok készen egy kapcsolatra” és ignorálod a tényt, ha nehéz is, hogy a Józska akar tőled valamit.


Remélem segítettem valamennyit

2019. jan. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén és egyenesen, nem kell magyarázkodni, nem tartozol vele senkinek.Megmondod, hogy "nem egymást keressük, nem vagy az esetem, ésatöbbi", ebben semmi tapintatlanság nincs.


Ha az Egója nem tudja elfogadni akkor mindegy hogyan fejezed ki magad, akkor is sértődés lesz, ezt célszerű megtanulni.Az meg nem a te problémád.


Egyébként elméletben kérdezem;


Mi az amit szeretnél, miért közeledjenek hozzád?Mert a jellem megismeréséhez először kapcsolatot kell teremteni, közeledéshez pedig vonzódás szükséges.

2019. jan. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%

Én ilyen helyzetben annak örülnék a legjobban, ha nyíltan elmondanád, hogy nem vagy nyitott az ismerkedésre. Annak még jobban örülnék, ha a valódi okot is elmondanád, és akkor tudom hol kell fejleszteni magam. (pl. nem tetszik a külsőd, nincsenek közös témáink, csak dugni akarsz, büdös a szád, nincs bmw-d, vagy ilyesmik)

24/F

2019. jan. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Szerinted jön majd a herceg aki nem a feszes testedet fogja látni elsőre hanem a belső értékeidet?

"Külső megfog, belső megtart."

2019. jan. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
sztem feküdj le velük, ha engem kérdezel
2019. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Ideje lelépni a gyakoriról, ha 80-85% sikerességűek a hasznosságúak alapjan az olyan válaszok, amik ködősítésre, kamuzásra tanítanak.


Nem mellesleg a sértődés (aminek az elkerüléyének módjára vonatkozik a kérdés!) az pont abból származik amikor vagy hülyének nézik a másikat vagy nem egyértelmű az elutasítás, magyarán az emberilwg normális kommunikáció hiánya.


Egyértelműen, határozottan, de tapintatosan, ahogy te is elvárnád a visszautasítást.

2019. jan. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem fogok mindenkivel lefekudni, sem benko lenni, inkabb tapintatosan de oszinten fogok cselekedni👍🏼
2019. jan. 21. 10:10
 10/21 A kérdező kommentje:
*bunkó
2019. jan. 21. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!