Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan utasítsam el azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam el azokat a férfiakat akik tudom, hogy csak azért közelednek mert sportolok, feszes a testem?

Figyelt kérdés

Amikor tudom azt, hogy gyúrós jóska csak azt látja bennem, hogy jól nézek ki, viszont én az olyanoktól nem akarok semmit, de bunkó se akarok lenni azt hogy rázzam le úgy, hogy ne legyen sértődés?

19L



2019. jan. 20. 23:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%

Amiket#3 írt kerüld el,annál nincs nagyobb bunkóság.

Mondd meg, hogy sajnos nem vagy esetem, nem érzek kémiát, stb, tisztán utasítds vissza.

Nőként tanácsolom, hogy esetleg pár randira menj el és ne ítélj el azonnal mindenkit.

2019. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%

Semmi bunkóság nincs abban, ha közlöd, hogy nem akarsz semmit az illetőtől.

Senkit sem küldök el az anyjába, nem mondok semmi sértőt, de egy puszta “nem” válasz miért lenne bunkóság? Ki szerint az? A kanos fickók szerint, akik csak a testedért nyomulnak rád?

2019. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%

Senkit sem kell azonnal elítélni pusztán azért, mert ő is gyúrni jár. Ilyen szempontból nem tudom, hogy mi alapján szelektálsz, netán kinézetre vagy viselkedés?


Ha tényleg olyan az első benyomást kelt a férfi, olyan stílusban ismerkedik veled (mint pl. “szia cica, jó a hátsód”, vagy bármilyen szexuális utalások), akkor megtudom érteni a visszautasítást.

2019. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 mikeXxX ***** válasza:
Na de ha nem is ismersz valakit akkor hogy tudod ki mit szeretne ?
2019. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%
Honnan tudod, hogy csak azt akarja? Nem megismerni? A külsődön kívül honnan tudhatná milyen ember vagy amíg nem ismer meg? Ha valaki megismerni akar de ilyen indokkal lepattintod még mielőtt bármit tehetne, biztos, hogy jó ez? 19 évesen még majdnem mindenkinek feszes a teste egyébként, majd 35 évesen hangoztasd ugyanezt.
2019. jan. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
37%

Honnan tudod hogy mind azt akarja, talán mondtak?

Amúgy mindenkinek az első gondolata a külso, ebből ítélnek meg, ha v mi megfog engem egy nőben akkor kezdeményezek nála.

Ha meglátok egy szép kis popsit szép arccal , mert ne lehetne az enyem, ha neki is tetszem.

További jó gyurast!!:)

2019. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
talán ne úgy öltözz fel, ahogy általában a konditermes ripancok, akik legszívesebben meztelenül jönnének le, és akkor lehetséges, hogy fogsz tudni az edzésre figyelni, ha nem feszül rajtad a szaggatott cicaruha, és a kiló smink
2019. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát kedvesen mondd meg, hogy te nem szeretnél tőle semmit, és hogy bocsi
2019. jan. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem sminkelek, utálom azokat akik félmeztelen edzenek, tehát én rendesen feloltozok
2019. jan. 23. 06:27
 20/21 mikeXxX ***** válasza:
Akkor tehát ha jól értelmezem amiket írtál ha valaki edz rendesen és izzad is akkor az tuti hogy csak kefélni akar mert félmeztelen és bunkó . Ez igen brilliáns elme .
2019. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!