Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az esélye hogy szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy szingli anyukaként 21 évesen találok olyan férfit aki nem csak szexet akar és minden téren rendben van?

Figyelt kérdés

Elsősorban szingli anyukákat kérdezek.

Nem dicsekedni akarok de a külsőmre kifejezetten igényes nő vagyok és mielőtt terhes lettem a kislányom tapló apjától nagyon sok férfi bukott rám.

És népszerű voltam a férfiak körében.

Mai napig sokan leszólítanak nem ezzel van a baj.

Hanem inkább azzal hogy emögött csak testiség van.

Semmit nem változott a testem ugyanolyan vékony vagyok és minden téren rendben jöttem.

Az exem 28 éves és inkább ebben a korosztályban szeretnék maradni.

Pláne hogy velem egykorúak nem komolyak.

Én pedig normális párkapcsolatra gondolok.

Van aki egyenesen azt tanácsolta olyan fiatal "elvált"apukakkal ismerkednek mint amilyen "szingli anya"vagyok én.

Mert nagyobb az esély hogy elfogadják hogy nekem már van egy gyerekem.

Az a baj hogy szex terén nem lenne baj ha csak azt akarnék hisz így is sokan írnak stb.

De én kapcsolatra gondolok.

Csak!


2019. jan. 24. 21:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a pánikkal nincs semmi baj normális. Itt a gond az hogy a baba 3 hónapos és neked már ezen jár az eszed. Barátnőm így járt, 1,5 éves a gyerek és észébe sincs másik pasi mert azt mondja nincs rá ideje a kislánya mellett hogy randizgasson ! Ha már apja nincs szerencsétlen gyeremeknek legalább próbálj meg normális anyja lenni !!!
2019. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

3hónapos a gyereked, a pasid lelépett, te meg kapcsolatokon elmélkedsz???

Hát... Inkább magadat kéne megismerni jobban, hogy ne f..zfej csávókat válassz. Ahhoz pedig a bomba tested pont másodlagos, észt kellene valahonnan szerezni.

2019. jan. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetlen, amit írsz, hogy a tested nem változott. Jó. De ezen kívül mit tudsz adni?

Ha semmit, akkor nem csoda, ha csak szexre kellesz.

21 éves gyerektelen lányt találni nem nehéz.

Most figyelj a 3 hónapos kisbabádra.

Majd 30 felett könnyebb lesz.

2019. jan. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Nem olvastam az eddigi kerdeseid, (valaki belinkelhetne) de hidd el, tényleg az a kérdés, te mit tudsz adni a párkapcsolatba.

Elvarod, hogy ne a testeddel foglalkozzon, de nem írsz más előnyöd, csak ezt. Milyen végzettséged van? Van pénzed, házad/lakásod, hogy a gyereked és magad eltartsd, vagy a leendő párodtól várod ezt? Van munkahelyed, ahová visszatérhetsz, vagy 2 év múlva a kezdők szerencséjére alapozol, és eltartatod magad?

2019. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én inkább privátban írtam.
2019. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!